"OP-STAP"momenten
Inhoud blog
  • Plein Publiek
  • Historische armoedewandeling met vertrek in Mercado
    Bruggen en wegen 2017
    Personeelsstudiedag Provincie Antwerpen
    Op 19 mei organiseert Provincie Antwerpen “Bruggen en wegen”, een studiedag voor het personeel van verbond en centrales van de Provincie Antwerpen. Een studiedag geheel in het thema van het Vlaams Congres “Gelijkheid maakt het verschil”. Hier kom je alles te weten.
    07-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Historische armoedewandeling met vertrek in Mercado
    Klik op de afbeelding om de link te volgen "De klank van 't stad" gaat met ons op stap en gidst ons langs plaatsen en gebouwen waar in de loop der tijden armen, zieken en behoeftigen opgevangen werden. Maar voordat het zover is, nuttigen deelnemers een maaltijd in Mercado, de overdekte foodmarkt in hartje Antwerpen. Het oude postkantor op de Antwerpse Groenplaats is het decor hiervoor. In 1899 werd dit postkantoor in eclectishe stijl met neo-Vlaamsrenaissance-inslag opgetrokken naar ontwerp van architect F. Tondeur.

    Bijlagen:
    http://www.super-mercado.be/   

    07-04-2017 om 14:29 geschreven door Bruggen en wegen


    >> Reageer (0)


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs