Inhoud blog
  • Er is er eentje jarig!!
  • En lopen maar!
  • foto's
  • Alles goed hier!
  • Foto
    Foto
    Foto
    Aantal bezichtigingen:
    Wij breiden uit.
    Meti krijgt er een zusje bij!
    26-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.So you think I can dance
    Meti in volle actie als we eens de muziek luid zetten. Kijk maar eens op bijgevoegde link hieronder.

    Bijlagen:
    http://youtu.be/NrXliD6RmDU   

    26-06-2011 om 13:54 geschreven door Joris  


    25-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste diploma voor Umeti
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Umeti zwaaide gisteren met vlag en wimpel af van de kleuterklas. Fier? Natuurlijk, en hij ook hoor! 

    25-06-2011 om 16:19 geschreven door Joris  


    10-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hola het gaat vooruit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag zijn we weeral een plaatsje vooruit geschoven!! We staan nu op de zevende plaats. Totaal onverwacht hebben vrienden van ons die 1 plaatsje voor ons stonden vandaag een toewijzing gekregen. Zo wordt het ook heel duidelijk dat niet altijd de volgorde van de lijst bepalend is maar wel de matching tussen ouders en het kind. Carine werd helemaal wild vandaag toen ze het nieuws uit eerste hand hoorde. In onze vorige adoptie hebben we dit niet meegemaakt toen stonden we als eerste op de lijst. Ik moet nu wel zeggen dat ik zelf ook de spanning serieus begin te voelen. Op naar de zesde plaats nu!!

    10-06-2011 om 19:53 geschreven door Joris  


    07-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In de categorie: "Umeti zegt..."
    Umeti is heel erg bezig met de komst van zijn broer of zus. Bijna dagelijks valt er wel iets over te zeggen. Zo zijn we al lang niet meer met drie in huis maar is broer of zus er altijd bij als we iets vertellen vb. dan gaan we met ons drie naar...  "Euh neen pappa dan gaan we met één-twee-drie (wijst ons aan)- en een broer of zus hé pappa....  . Maar wat zou het nu worden, een jongen of een meisje?
     
    Voor Meti moest het eerst een jongen zijn maar in de week vroeg hij:
    U: pappa, wat wil jij een jongen of een meisje?
    P: een jongen zou fijn zijn maar een meisje zal ook leuk zijn
    U: ja hé pappa, een meisje is ook heel fijn hé

    En ja wij zijn natuurlijk ook benieuwd of het een jongen of een meisje zal worden.



    07-06-2011 om 21:50 geschreven door Joris  


    03-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog een plaatsje vooruit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag hebben we via via vernomen dat we nog een plaatsje vooruit zouden zijn gegaan. Het wordt al spannend nu, maar het kan ook nog een half jaar duren. Dat is nu net het moeilijke aan adoptie dat je niets op voorhand kan voorspellen hoe het zal lopen.
    Umeti blijft er meestal heel kalm bij. Hij heeft dan ook zo zijn methodes om rustig te blijven en heel veel geduld te hebben.

    Umeti heeft dit weekend zijn vriendinnetje (al van in Ethiopië) op bezoek. Ze zullen drie dagen bij elkaar zijn. Meteen een goede test voor hem hoe het zal zijn als er een broer of zus er bij zal komen. Tot nu gaat het heel goed.

    03-06-2011 om 17:59 geschreven door Joris  




    Kom regelmatig eens kijken op onze blog!!!
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • Er is er een jarig!!!
  • Proficiat!
  • Wat een schatje
  • Knotjes
  • Fijn dat alles goed loopt

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek of om het gastenboek te lezen.


    Foto

    Archief per maand
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 11-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011

    Mijn links
  • Het getal zeven
  • Dertiende Ster

  • Laatste commentaren
  • super (fien )
        op En lopen maar!
  • Wat fijn!!! (petra)
        op Alles goed hier!
  • Prachtig proficiat (Leen)
        op Foto
  • verkleedpartijtje (anja)
        op Foto
  • Vastelaovond (Erwin)
        op Foto
  • Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs