Ik ben naar Geubels gaan kijken in de Moelie in Linkebeek.
Klein zaaltje waar misschien hooguit 150 man inkan,
er gezellig maar toch iets te klein. Het Vondel is ongeveer 4 keer groter :p .
Ik ben wel een fan van droge humor en droge humor = Philippe Geubels, volgens
sommigen
ging een uur Geubels te monotoon zijn en vermoeiend na een tijdje, maar voor al
die mensen-> absoluut niet waar!
Heel de zaal lag plat van begin tot einde, zijn voorprogramma Michael Van Peel
is al even geniaal
als Agnew's voorprogramma Xander De Rijcke.
Ook het feit dat Philippe inspeelde op de mopjes van Van Peel was erg leuk.
Al bij al een must see als je fan bent van Geubels.
Ik ben vorig jaar naar Avatar gaan kijken, spijtig genoeg hadden we geen tickets op voorhand besteld en net toen het aan ons ging zijn aan de kassa waren de tickets voor 3D uitverkocht :s . Dan maar digitaal, spijtig maar de effecten bleven wel goed, story-line trok op niets maar ja dat zag je toch al van mijlen afkomen. En voor een film die 2 à 3 uur duurde was hij erg snel gedaan.
Ik,Arne,Dries,Kwinten, Jelto en Tuur zijn de 25e november naar Fish Tank gaan kijken. Ik vond de film nog vrij goed, ik zal even de korte samenvatting geven: Het verhaal gaat over Mia, haar jongere zusje en haar alleenstaande moeder. Mia woont in een arme wijk, gaat niet naar school (buitengeschopt) en zoekt haar toevlucht bij dansen en dan opeens komt Connor( vriend van haar moeder en ik denk trouwens dat ik hem herken uit Inglourious Basterds) in het beeld waar zij verliefd op wordt. De moeder wordt dan jaloers en uiteindelijk hebben Mia en Connor seks. Wat dan zware gevolgen heeft. Uiteindelijk gaat Mia met zijn dochter lopen Want :p hij blijkt een gezin(vrouw en dochter) te hebben maar ze geeft hem zijn dochter toch terug. Het liedje van Nas, Life is a bitch vond ik wel zeer passend bij de film.
ik heb ook nog een goede recensie van de Standaard + trailer erbij gezet(zie link)
Ik, Kwinten, Tuur,Steven en Jelto zijn vorig weekend naar Brussel geweest met Open Monumentendag. We hebben eerst de trein naar Brussel-centraal genomen, niks speciaals dus maar toch nog is leuk. Van daar uit zijn we m.b.v. zo'n Open Monumenten dag- stadsplan een tiental monumenten gaan bezichtigen: waaronder musea, standbeelden en kerken. Van alle musea vond ik het Geldmuseum toch wel het leukste, interessantste museum. Vooral het gedeelte waar je de prijzen van bv. melk van bv.1920 tot 2009 kon zien stijgen. Echt een enorm verschil, ik wist niet dat de prijzen vroeger zó goedkoop waren, natuurlijk zullen de lonen wel heel laag geweest zijn ook maar toch leuk om het contrast eens te zien. En ook al die munten van Europa en uit de Oudheid enz. waren wel tof om te bezichtigen. De Egyptische tempels van de Lakensestraat was ook wel interessant: al die uitleg over de Egyptische bouwkunst en de verschillende tempels(kleine,midden-,grote tempel en de hal). We hebben ook even een gratis rondleiding gevolgd maar die duurde ong. 45min. en zo veel tijd hadden we nu ook niet. Het mooiste standbeeld vond ik 'Patria', daar dichtbij stond ook een oud schoolgebouw(denk ik, info was vrij onduidelijk) dat nu blijkbaar terug gebruikt wordt. Ik merk wel dat ik zelf niet op de foto's sta lol aangezien ik foto's getrokken heb maar misschien zet ik er nog een foto van mezelf op want Tuur heeft ook foto's getrokken. Ik zal waarschijnlijk wel ergens op Tuur zijn blog staan.
Ik heb ook nog wat foto's en een link die ik, voor we naar Open Monumentendag zijn geweest, heb opgezocht