Inhoud blog
  • Keuken geïnstalleerd
  • Keuken - Dubbele deur - Ledverlichting
  • Zolderverdieping
  • Badkamer af en trap gedeeltelijk geplaatst
  • Huis gevloerd
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Bouw droomhuis Wendy & Bart
    Ons huisje... stap voor stap...
    21-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huis gevoegd, plat dak afgewerkt, loodgieter gestart
    Haihai,

    Zaterdag 20 november traditiegetrouw naar den bouw gegaan.
    Alles wat diende te gebeuren afgelopen week is gedaan. En het is ferm mooi geworden!
    - huis volledig gevoegd;
    - tot onze verbazing ook gekaleit en resultaat valt heel goed mee. Is niet het grijs van het linkse huis... is mooier kleur... super dus
    - arduinstenen liggen op het muurtje achteraan
    - plat dak is volledig afgewerkt (kon enkel gebeuren als het droog weer was dus bij deze is dit ook gebeurd)
    - dak aan de dakkapel is nu ook volledig afgewerkt (lat tegen de muur)
    - loodgieter is gestart: nagenoeg alle leidingen in de muren zijn gescheven, binnenwerk van de wc boven zit er al in, gaten in de muur komen te voorschijn. Hebben alles gecheckt en alles lijkt ok te zijn.

    Ziehier het resultaat tot op heden:


















    Wat hebben wij gedaan:
    - We hebben ondertussen de trekker van de voordeur gekozen en doorgegeven. Wordt een horizontale bronskleurige trekker welke perfect past bij de stijl van de deur en de kleur.
    - Alles van elektriciteit is beslist en doorgegeven. Buiten de standaard voorzieningen voorzien we een wachtbuis voor tuinverlichting, wachtbuis elektriciteit tuinhuis(stopcontacten en verlichting), Hifi 5.1 aansluiting, buis voor flatscreen, en (de kogel is door de kerk) led-oriëntatieverlichting in de trappenhal .
    - We zijn langs geweest bij Woondecor waar onze binnendeuren dienen gekozen te worden. Deze week maken we een keuze qua dubbele deur (van de hal naar de living). Kiezen zal moeilijk zijn Zal allemaal beetje afhankelijk zijn van de kostprijs.


    Planning bouwwerken:
    - Nu maandag 22/11 start normaal gezien de elektricien;
    - De ramen en co komen in het huis te zitten op 17 december. Laat het ondertussen nog maar een beetje uitwaaien. Kan geen kwaad zolang er geen zondvloed is zoals vorig weekend
    - Midden januari start men met de bepleistering, gevolgd door de chapper.

    Planning Wendy & Bart:
    Wij doen een tweede poging om langs te gaan bij de trappenmaker (was gesloten zaterdagnamiddag).


    Voilà, tot zover het nieuwe nieuws.


    Groetjes van ons drie

    21-11-2010 om 19:43 geschreven door B&W  


    10-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ruwbouw af

    Zondag 7 november nogmaals langs de bouw gepasseerd.

    Het dak is volledig afgewerkt en alle stellingen en betonmolen zijn weg. Mooi zicht op de bouw dus .
    Ziehier de nodige sfeerbeelden:





    Dit is het dakvenster in de zolderkamer achteraan (type Fakro, geen Velux):



    De nodige leidingen op het gelijkvloers onder het platte dak zijn ook reeds voorzien zodanig dat men het plat dak kan afwerken.

    Onze aannemer JRV Construct is ondertussen begonnen aan een nieuwe bouw dus ons contact met hen zal voornamelijk nog telefonisch verlopen.
    Dit is de huidige planning:
    - op dit moment zou de voeger bezig zijn (voor zover deze kan werken in de massale regen van de afgelopen dagen). We gaan dit effectief verifiëren dit verlengd weekend ;
    - het plaatsen van de ramen, voordeur, achterdeur en poort is met 4 weken uitgesteld wegens vertraging in de fabriek . Hierdoor komt de planning echter niet in gedrang en blijft alles op schema verlopen ;
    - de loodgieter start begin volgende week;
    - de elektricien start hopelijk ook heel binnenkort nadat we alles met hem nog eens doorlopen hebben;
    - de bezetter start vlak na Nieuwjaar.

    Wat dienen wij nog te doen:
    - trekker van de voordeur kiezen
    - met de elektricien nog eens den toer van het huis doen om alles definitief te beslissen en vast te leggen;
    - onze glazen dubbele deur voor in de living kiezen en bestellen bij Woondecor.

    Valt dus goed mee.
    En natuurlijk: opvolgen, opvolgen en nog eens opvolgen.

    Voilà, bij deze...
    Ik probeer Bart te overtuigen om hier ook eens een bericht te plaatsen maar ik slaag niet echt in mijn opzet...
    Hij heeft nog wel even de tijd alvorens het huis af is .

    Tot de volgende!

    10-11-2010 om 20:19 geschreven door B&W  


    01-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dakpannen er op
    Woensdag 27 oktober had ons huis een dak, met dakpannen erop en alle zinken goten eraan.
    De ruwbouw is dus wel degelijk af tegen begin november, zoals gezegd door JRV Construct. We zitten dus op schema .

    Ziehier enkele sfeerbeelden:









    Weet niet of ik het hier al op de blog vermeld heb, maar we hebben direct geopteerd om tussen de 2 huizen een muurtje van 2m hoog en 3m lang te plaatsen en dit om ons terras meer privacy te geven en toch al iets qua scheiding te voorzien. Vormt trouwens een mooi geheel met het huis. Ondertussen staat dit muurtje er ook:





    En voor de opmerkzame lezers en kijkers: alle dorpels en vensterbanken en zo zijn ook al geplaatst overal.


    De updates van de blog zullen nu minder frequent (als je eenmaal per week al frequent kan noemen ) komen aangezien de meest frappante bouwwerken gedaan zijn... qua visueel aspect toch. De komende werken zijn zeker even (zelfs nog meer) belangrijk!!
    Nu komt het slijpen van alle leidingen voor water en elektriciteit, binnen 2 weken de ramen en deuren en poort er in, en dan alles leggen qua water en elektriciteit, chappen, plakken, vloeren, badkamer plaatsen en betegelen, trap opmeten en placeren, keuken placeren... eum.... vermoedelijk nog wel enkele stappen vergeten... en dan euh... verhuizen .

    Tot de volgende!

    Groetjes
    Wendy en co

    01-11-2010 om 11:38 geschreven door B&W  


    25-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dakzeil erop

    Ons laatste bezoek aan de bouw was afgelopen zaterdag en ons dak ligt dicht!

     

    Nog geen dakpannen, wel een dampscherm zodat het toch al droog ligt... en komt toch goed uit met al die regen van tegenwoordig .

     

    Ziehier de gebruikelijke fotookes:

     

     

     

     

    Planning voor komende weken:

    • deze week worden de dakpannen gelegd en al het zinkwerk.
    • binnen 3 weken zijn de ramen en voor- en achterdeur en poort geplaatst.
      We hebben onmiddellijk ervoor geopteerd om overal vliegenramen (toch 1 per kamer) te voorzien en achteraan aan de schuifvenster een schuifvliegenraam. We gaan direct ook een motor en afstandsbediening voorzien voor de sectionaal poort. En onze voordeur krijgt een mat glas aan de bovenkant om meer lichtinval te krijgen in de hal.

    Wat hebben we nog uitgestoken afgelopen week:

    • afgelopen zaterdag zijn we naar Vertommen in Putte gegaan om definitief onze badkamer te bestellen. Het badkamermeubel dat in de offerte zat was niet meer beschikbaar dus hebben een ander meubel moeten kiezen maar kwam eigenlijk goed uit want hebben nu 2 aparte lavabo's (ipv ene lange met 2 kranen) en een ruimere kast onder de lavabo. Meubel is nu 120cm ivp 100cm.
      Wat wordt er nog voorzien:
      • 2 kolomkasten
      • een bad van 180cm lang en 80cm breed. Een zogenaamd duobad... is niet voor met 2 personen in te zitten maar de twee zijkanten zijn beiden hellend en de afvoer zit in het midden, aan de zijkant... dus bij de kinderen nooit meer discussie wie op het putteke met den "tsjoep" in de rug moet zitten (een welgekend fenomeen bij één ieder van toen we klein waren ).
      • een douche (geen kabine) met een bak van 90x90cm en 1 vaste glazen wand en de andere een wand met glazen deur.
      • een hangwc
    • vandaag zijn we naar Steylaerts gegaan en hebben we al onze vloeren en betegeling en laminaat gekozen en besteld.
      Ziehier een poging qua beschrijving wat het wordt:
      • gans het gelijkvloers uitgezonderd garage: volkeramische vloer. Formaat 60x60cm. Kleur is grijs, compleet niet zo donker als de vloer hier op ons appartement, zit een vleugje beige in en is een beetje gevlamd. Moeilijk om te beschrijven natuurlijk maar is heel mooi
      • garage: een grijze vloer, ook zeker niet donker. Volkeramisch, formaat 45x45cm. Heel stevig en wordt effectief gebruikt voor garagevloeren.
      • wandtegels keuken:  lange rechthoekige tegels, in ecru-beige, ook gevlamd en gaat heel goed samen met de vloer. Zal ook mooi contrast geven met de donkerbruine hangkasten en donkerbruin werkblad. En past natuurlijk bij alle andere magnoliakleurige kasten.
      • badkamer:
        • vloer: donkergrijs, effen
        • wand:  voor onderaan lange rechthoekige tegels in grijs, voor bovenaan lange rechthoekige tegels in wit. Allemaal effen tegels, niet glanzend. Er komt ook een listel in (azo een fantasieboordje, schuin boven ooghoogte): vierkantjes in grijs, blauw en bordeau... echt wel mooi passend bij het geheel en is speels... breekt de boel helemaal .
      • gans het eerste verdiep (uitgezonderd badkamer natuurlijk) en tweede verdiep: laminaat (merk Berry Floor, heeft kliksysteem langs de 4 kanten dus is blijkbaar heel stevig) in het kleur witte eik... en neen, dit is niet wit van kleur maar wel degelijk een houtkleur dus niet panikeren

    We zijn heel tevreden over onze gemaakte keuzes: vallen binnen het budget en is helemaal onze smaak .
    Natuurlijk kan het huis nu niet vlug genoeg af zijn... alles is besteld dus we zijn echt wel benieuwd naar het eindresultaat!
    Maar zullen nog een beetje geduld moeten uitoefenen jammer genoeg .

     

     

    Voilà, meer nieuws volgende week!

     

    Groetjes

    Wendy, Bart en heel actief schoppende junior

    25-10-2010 om 18:45 geschreven door B&W  


    18-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dakspanten erop

    Eind deze week hebben ze de dakspanten op de zolderverdieping geplaatst.

    Dit is het resultaat:

    De voorkant:


     

     

    De achterkant vanaf de eerste verdieping:


     

     

    De voorste zolderkamer:


     

     

     

     

    De achterste zolderkamer:


     

     

     

    Wat is de planning van volgende week: dakplaten erop en dakpannen tegen het einde van de week.

     

    Binnen 4 weken zitten de ramen en deuren erin.

     

    We zijn benieuwd naar het resultaat .

     

    Groetjes

    Wendy

    18-10-2010 om 18:40 geschreven door B&W  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zolderverdieping

    Enkele foto's van andere zichten op het huis:

    De zij- en achtergevel met garage:




    De zijgevel:




    De eerste verdieping achteraan (enkel gedeelte waar zolderverdieping af is):




    En de dakkapel op de voorste zolderkamer:




    Groetjes
    Wendy

    18-10-2010 om 18:37 geschreven door B&W  


    17-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kleur ramen
    We hadden uiteindelijk gekozen voor kleur van ramen en voordeur/poort:
    - ramen/achterdeur: ral 7038
    - voordeur/poort: ral 7039
    We waren tevreden met onze keuze en ervan overtuigd dat dit een mooi eindresultaat zou opleveren...

    Maar: een kleine 2 weken terug hebben we te horen gekregen van de leverancier van de ramen dat het kleur 7038 en 7039 in pvc kwaliteitsproblemen met zich meebrengt. Dit kleur is nog maar een maand of 3 effectief in gebruik en geïnstalleerd hier en daar en men heeft al ettelijke klachten binnengekregen.
    Resultaat: kleur 7038 produceren ze voorlopig niet meer in pvc.
    Gevolg: dit kleur kunnen we niet meer nemen voor de ramen en we dienen een ander kleur te kiezen. Voor de voordeur is dit geen enkel probleem want deze is van aluminium en hierbij zijn er geen problemen qua kleur.

    Na lang brainstormen zijn we uiteindelijk eruit geraakt... veel keuze blijft er natuurlijk niet meer over want donkerblauw, donkergroen, donkergrijs en crèmekleur is niet ons ding.
    Bijgevolg gaan we voor de ramen en achterdeur voor ral 9010 = zuiver wit.

    De voordeur/poort blijft zoals voorheen: 7039.

    Jammer dat we hebben moet veranderen van kleur maar liever dat dan kwaliteitsproblemen.
    Zal ook wel mooi resultaat geven en wit past bij alles

    Groetjes
    Wendy

    17-10-2010 om 20:41 geschreven door B&W  


    08-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zolderverdieping

    De zolderverdieping staat er ondertussen ook.
    Ziehier enkele fotookes .

    Een zicht op de zolderverdieping:




    En een detail van de voorste zolderkamer. Veel zie je er niet op want ben vergeten foto te nemen van de dakkapel




    En 2 foto's van de achterste zolderkamer, genomen langs beide kanten.






    En dan hier zoals het er nu uitziet
    Ferm ferm.






    De gevelstenen staan er ondertussen ook overal uitgezonderd op het gelijkvloers achteraan. Dit was werk voor afgelopen week.
    Eveneens zouden ze starten met de houten constructie van het dak.
    Tegen het einde van de maand ligt dat er ook op .

    Tot de volgende update!
    Wendy

    08-10-2010 om 17:41 geschreven door B&W  


    26-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kleur ramen - voordeur - poort
    Eén van de moeilijkste beslissingen: bepalen van de kleur van de pvc-ramen en de voordeur en de poort.

    Eén beslissing hebben we al genomen: voordeur en poort krijgen éénzelfde kleur, ramen krijgen een andere kleur.
    Voor de ramen wordt het een lichtere kleur dan de voordeur/poort.

    In pastorijstijl huizen zitten er meestal crèmekleurige ramen... maar daar zijn wij niet echt voorstander van.
    We zouden eerder gaan naar een groen/grijs... zie je tegenwoordig wel meer als voordeurkleur.

    We zijn donderdag bij de winkel geweest waar we onze ramen/deuren/poort dienen te kopen en hebben stalen meegekregen van onze voorkeurskleuren:



    Aangezien er op de foto altijd wel een beetje kleur verloren gaat, heb ik op internet de correcte ral-kleuren opgezocht:

    RAL7039 :
      Deze kleur vinden we iets te donker als voordeur/poort. We opteren voor een iets lichtere tint.

    RAL 7023:
      Deze kleur zal het vermoedelijk worden en dit voor de voordeur en poort.

    RAL 7038:
      Aangezien we crèmekleur maar niets vinden, gaat onze voorkeur voorlopig uit naar deze kleur voor de ramen/achterdeur.

    RAL9001: 
      Het typische kleur dat je ziet bij pastorijstijl-huizen. Hiervan zijn we echter niet overtuigd.


    Opmerkingen/ideëen/hints zijn steeds welkom.
    Binnen 1,5 weken dienen we hierin een beslissing te nemen zodat GERAL alles tijdig in productie kan steken (na opmeten van de raamopeningen natuurlijk (volgende week of de week erna)).

    Groetjes
    Wendy

    26-09-2010 om 16:10 geschreven door B&W  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ontwerp keuken
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We komen in een fase waar er heel veel beslissingen dienen genomen te worden.
    We zijn onder andere bezig met het ontwerp van de keuken. Het wordt een open keuken.
    Na x-aantal wijzigingen en bezoeken aan keukenwinkels zijn we er bijna uit.

    Ziehier ons laatste ontwerp. Kleur wordt hoogstwaarschijnlijk mangolia (onderkasten en kolomkasten) gecombineerd met notelaar (hangkasten en werkblad).

    Volgende wijzigingen gebeuren er nog zeker:
    - Bepaalde schuifindelingen wijzigen nog aan de muurkant.
    - Vermoedelijk komen er links van het fornuis slechts 2 kasten en rechts 3 kasten (omgekeerd zoals op de tekening).

    Wij zijn in ieder geval tevreden met dit huidige ontwerp en zien ons al volleidg staan in onze eigen grote keuken met heel veel ruimte !!


    Groetjes
    Wendy

    26-09-2010 om 15:22 geschreven door B&W  


    Tags:Ontwerp keuken
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verder metsen van de gevelsteen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Deze week hebben ze de gevelsteen verder opgemetst nu het zo'n mooi weer was.
    De foto is een stand van zaken van maandagavond 20 september.

    Binnenkort wordt er gestart met het dak. Eerst nog even de (weinige) binnenmuren van het zolderverdiep metsen natuurlijk.
    Ondertussen zijn ze bijna 2 maanden bezig en de ruwbouw staat er bijna. Schitterend!

    Groetjes
    Wendy

    26-09-2010 om 15:10 geschreven door B&W  


    14-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gewelven op het eerste verdiep
    Bezoek op 13 september:
    gewelven liggen reeds op het eerste verdiep en men was volop aan het metsen aan de binnenmuren van onze geburen.

    Begin volgende week wordt de beton op deze gewelven gegoten en kan er gestart worden met het opmetsen van de dakgevel.

    Ziehier enkele sfeerbeelden:

    Slaapkamer met zicht op de straatkant:



    Slaapkamer met zicht op de hal:



    Slaapkamer met zicht op de muur van de bureau:



    De badkamer:



    Het deurgat van den bureau:



    En een deel van de bureau:



    Voila... tot later met meer bouwnieuws!

    14-09-2010 om 22:59 geschreven door B&W  


    09-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Binnenmuren eerste verdiep
    In enkele dagen tijd staan onze binnenmuren van het eerste verdiep er.
    Eindelijk zien we nu ook de effectieve groottes van alle ruimtes hier!
    De "ouderlijke" slaapkamer is heel ruim
    De badkamer ook.
    De kleine kamer (zal gebruikt worden als kast/bergruimte en in eerste instantie als babykamer) is zoals verwacht niet zo groot.
    En dan is er nog den bureau... mja, daar hadden we een iets grotere ruimte verwacht maar na het nog eens extra dubbelchecken van de afmetingen en oppervlakte op het plan, komt deze slechts iets kleiner uit dan onze huidige bureaugrootte van ons appartement en deze is meer dan groot genoeg + heeft een schuine wand van het dak. Eens bepleisterd, zal de kamer ruim genoeg zijn.

    De grote slaapkamer:



    De badkamer:



    De bureau:



    De trappenhal:



    Veel zeggen deze foto's niet maar je krijgt misschien wel een idee...

    Volgende stap: gewelven op eerste verdiep.

    09-09-2010 om 00:00 geschreven door B&W  


    05-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Start metsen binnenmuren eerste verdiep
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De dag erna, 5 september, was alles in gereedheid gebracht voor het starten van het metsen van de binnenmuren van het eerste verdiep.
    Nu zal het weer vlug veranderen en vooruit gaan!

    05-09-2010 om 00:00 geschreven door B&W  


    04-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verder metsen gevelsteen
    Een klein beetje schade inhalen qua updaten  blog... mijn excuses... foto's zijn er... nu gewoon nog hier op zien te krijgen.

    Op dinsdag 4 september waren onze aannemers volop aan het metsen aan de gevelsteen.
    De voorgevel stond er reeds, nu was de zijgevel tot aan de garagepoort eveneens zo goed als af.

    Foto update :

    De voorgevel:


    De zijgevel:


    De garage reeds gedeeltelijk in de isolatie:


    De achterkant ook reeds gedeeltelijk in de isolatie:


    En natuurlijk mag het niet ontbreken op een blog: een close-up foto van onze aannemers :

    04-09-2010 om 00:00 geschreven door B&W  


    02-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorgevel gemetst
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Stand van zaken op dinsdagmiddag 31 augustus:

    het metsen van de voorgevel is klaar (bij beide huizen) en men was beton aan het gieten op de welfsels/dals/gewelven... hoe ge het ook wilt noemen

    Volgende stap: metsen van de binnenmuren op het eerste verdiep. Als het weer meezit, staan die er binnen een week :)

    Tot de volgende
    Wendy

    02-09-2010 om 20:17 geschreven door B&W  


    30-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gewelven liggen er, gevelsteen gestart
    Op vrijdagavond 27 augustus lagen alle gewelven op beide huizen (allé, op het gelijkvloers é ).
    Het leuke is dat de ruimtes compleet niet klein tonen nu de gewelven er op liggen. Zo veel te beter zou ik zo zeggen .
    En de wijziging die we doorgevoerd hebben ivm de dubbele deur naar de trappenhal blijkt een goede beslissing te zijn want in het huis naast ons is alles zoals oorspronkelijk voorzien en dat ziet er toch niet zo overtuigend uit... We hebben dat goed gedaan .

    Ziehier enkele sfeerbeelden.









    Die dag zijn ze ook gestart met het metsen van de voorgevel.
    Dit dient eerst gemetst te zijn want vanaf het tweede verdiep springt de voorgevel een stuk naar voren en is het moeilijker om de gevelsteen achteraf te metsen...



    Het begint op iets te lijken

    Ciao
    W&B

    30-08-2010 om 19:46 geschreven door B&W  


    26-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De buren + start van gewelven op gelijkvloers
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    En ja hoor, het huis van de buren staat reeds op gelijke hoogte als bij ons!
    Vandaag zijn ze gestart met het leggen van de gewelven op het gelijkvloers.

    Tegen het einde van de week is dit zeker afgerond en starten ze met de gevelsteen vooraan.

    26-08-2010 om 00:00 geschreven door B&W  


    20-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ruwbouw: binnenmuren gelijkvloers

    Wegens hevige regen begin deze week heeft de aannemer niet kunnen metsen... maar ze hebben hun schade goed ingehaald.
    Tegen vrijdagavond 20/08/2010 stonden de binnenmuren van het gelijkvloers er.
    Alles ligt dus klaar om de welfsels van het plafond erop te leggen in de loop van volgende week.
    Daarna wordt de buitensteen reeds gedeeltelijk opgetrokken en kan er verder gemetst worden aan het eerste verdiep.

    Maar geen blogbericht zonder foto's natuurlijk .
    Ziehier een bovenaanzicht met aanduidelijk welke ruimte wat is.



    Ziet er misschien klein uit... maar valt al bij al wel goed mee. Ziehier een fotooke met Wendy erbij.



    De zijgevel langs de kant van de garage:



    De zijgevel + achterkant:



    Achterkant:



    Muur langs de kant van het aangebouwde huis:


    En neen, het is geen deuropening naar de buren , hier komen al de leidingen en buizen en zo in. Wordt achteraf logischerwijs nog dichtgedaan.

    En de binnenkant:



    Nu hebben we toch al een zicht wat het eigenlijk zal worden.
    En we gaan hoger... en hooger... en hoooger

    Bye
    Wendy & Bart

    20-08-2010 om 20:57 geschreven door B&W  


    15-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ruwbouw: 15/08/2010

    Op zondag werken onze aannemers niet... ideaal moment om de bouw te gaan bekijken .

    Ziehier de huidige stand van zaken vanaf begane grond:



    En vanuit een hoger perspectief:




    Greetz
    Wendy & Bart

    15-08-2010 om 14:28 geschreven door B&W  




    Archief per week
  • 09/05-15/05 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 19/07-25/07 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs