Op deze webblog krijgt u informatie over schoolrelevante onderwerpen. Meestal zal dit gaan over taken of hulpmiddelen voor bepaalde examens. Ook algemene weetjes over sportstages, info over naschoolse activiteiten en of tornooien zal je op deze blog terug vinden. Dit komt omdat ik daar voor verantwoordelijk ben samen met nog een paar collega's. Wanneer je vragen hebt kunt u steeds klikken op de envelop om me een mail te sturen met uw persoonlijke vragen. Hopelijk kan ik jullie zoveel mogelijk helpen gedurende het schooljaar
In bijlage vindt u een voorbeeldexamen voor trainingsleer. Zoals beloofd krijgen jullie een voorbeeld van het systeem van vragen. Op het examen zullen het gelijkaardige vragen zijn. Voor de studenten die het voorbeeld examen oplossen, worden beloond op het examen. Er komen echter 2 vragen vanuit het voorbeeldexamen op het examen terug
Vriendelijke groeten S.Bourdeau leraar LO en trainingsleer
In bijlage vindt u een overzicht van wie er allemaal geslaagd is voor zijn Coopertest. De echte punten kunt u nu nog niet bekijken, deze zijn voor op het rapport samen met de punten van kogelstoten. De afbeelding van hiernaast, zegt alles over jullie resultaten.
Hulpmiddel tegen evaluatie kogelstoten van 25/01/2010
Beste leerlingen
Ik heb nog een kleine hulpmiddel, die je kunt
gebruiken tegen het examen van kogelstoten. 50% van de punten staan op
techniek. Het is dus belangrijk dat je dit nogmaals goed bekijkt en let
op de aandachtspunten.
Inschrijving basketbaltornooi 15/02/2010 voor 1ste graad
Beste leerlingen
Op 15/02/2010 zal er dus een basketbaltornooi georganiseerd worden door onze school. Ik ben dus verantwoordelijk voor de inschrijvingen, die duren tot maandag 8 februari. Je kan je inschrijven via onderstaand email-adres. Doe dit zo snel mogelijk.
In bijlage vindt u de belangrijkste informatie over het tornooi. Je zult ook nog een brief meekrijgen van school met meer informatie.
Inschrijven via dit email-adres: stijnbourdeau01@hotmail.com (vermeld duidelijke de namen + een naam voor jullie team vb de rakkers)