Inhoud blog
  • Oh nee, het is al voorbij!
  • Ons voorlaatste dagje, snif...
  • Dag 3
  • GWP Westerlo
    Bosklassen 18 maart - 22 maart 2013
    19-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 2!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hallo allemaal

    Hier zijn we dan weer...

    We begonnen vroeg en krachtig de dag met een intense opwarming. We zagen ze vliegen, vooral juf Machteld! Haha.

    Na een stevig ontbijt stapten we naar het Kasteel van De Merode. Daar kropen in de huis van Jeanne en haar personeel. Het was leuk om te ervaren hoe mensen in die tijd leefden. Onze buikjes begonnen er zelfs van te knorren. We kregen lekkere pannenkoeken geserveerd. Mmh, dat was smullen.

    De namiddag werd gevuld met een fikse boswandeling en heel wat interessante uitleg van twee gidsen. Er werden ook heel leuke spelletjes gespeeld. Eventjes een regenbui, maar die ging al gauw over. Nog even ontspannen op het speelplein om straks lekker te eten (alweer hihi).

    Daarna gaan we nog eens goed de benen strekken en er stevig tegenaan!

    Tot morgen!

    PS: Klik op de foto voor enkele sfeerbeelden.

     



    19-03-2013 om 17:04 geschreven door De bosklassertjes


    18-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dagje 1!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag lieve mama's, papa's, oma's, opa's, vriendjes en vriendinnetjes en al wie we nog vergeten...Cool

    Deze morgen kwamen we aan met een stralende zon in ons gezicht. Zo genieten!

    De kamer konden we niet snel genoeg indelen, zodat we met z'n allen konden spelen op de superleuke reuze speeltuin!

    Bedden opmaken, phoehh, dat ging toch niet van een leien dakje. Maar nu kunnen we dat zeker! Olé, een werkje minder voor de mama.Wink

    Snel peuzelen van ons lunchpakket en onze stevige wandelschoenen aantrekken. We bezochten de abdij van Tongerlo en dat maakte toch een lichte indruk! Daarna hebben we een spannend bosspel gespeeld. Juf Griet was verstopt en wij maar zoeken. Het was een ware nek-aan-nek- race, met nogal bruine en natte broeken als gevolg. Very Happy Met andere woorden... Allemaal de douche in!

    Onze buikjes konden we vullen met lekkere groentensoep met balletjes! Frietjes met vol-au-vent konden er ook nog bij. En natuurlijk niet te vergeten, een ijsje.

    Ondertussen zijn we aan het wegzakken met Ice Age 4 en zullen we straks zoete dromen tegemoet gaan.

    Slaapwel allemaal en tot morgen!

     Klik op de foto!!!


     


     

     


    18-03-2013 om 20:33 geschreven door De bosklassertjes


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Joepie de poepie!
    Hoi piepeloi,

    Na weken aftellen, was het eindelijk zo ver. Met veel enthousiasme stapten we de bus op en zongen we het lied 'we zijn er bijna, we zijn er bijnaaaa...'.Onze vriendelijke buschauffeur heeft ons veilig en wel afgeleverd en wij genieten nu volop van het zonnetje op het speelplein!

    Tot vanavond!!

     


     

     


    18-03-2013 om 11:10 geschreven door De bosklassertjes


    16-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aftellen...
    Na weken aftellen, is het eindelijk zo ver: met z'n allen op GWP naar Westerlo!
    Op onze blog zullen de kinderen of juffen verslag uitbrengen van de avonturen die we beleven en de indrukken die we opdoen. Ook zullen we proberen geregeld foto's online te plaatsen. Dan kunt u de bosklassen meebeleven vanop de eerste rij! En... voor wie zin heeft om in z'n pen te kruipen, reacties zijn steeds welkom in het gastenboek!

    Vele popelende bosklasgroeten
    juf Eline, juf Griet, juf Machteld en juf Eveline

    16-03-2013 om 13:33 geschreven door De bosklassertjes


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een eerste test.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Test foto...

    16-03-2013 om 13:24 geschreven door De bosklassertjes




    Archief per week
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs