shari,hayate,joke,silke en lenka Kom hier met je problemen.Lees onze avonturen!!!!
18-12-2008
Missie van vandaag!!!
We begonnen de dag met een training .De basketbal plakaten of ringen aan te raken . We begonnen vol moed Super Appie en Len len konden het direct met hun lengte !!! Maar dan het grootste probleem Nancy ninja , Peetje en Baby bond!!!! We waren tekort met alle hulp middelen probeerden we maar het lukte niet o.a Op de rug klimmen !!!! Na een tijdje kon Nancy ninja en Peetje er toch aan maar Baby bond niet . De training is dus niet geslaagd . Verdere trainingen als : Tussen twee vuren en tegen Jackie Jack vechten dat ging veel beter !!!!!!!!!!!! De missie een kiwi zonder lepel eten dat deed Nancy ninja !!!!! 1 stuk ging de ander niet maar de volgende missie zal zeker lukken ! Allemaal duimen dus .
hai my name is bond ,baby bond !!! het is mijn eerste bericht hier omdat ik niet kon inloggen! onze gebruikersnaam is bond-familie en nancy ninja had dus familie met dubbele l geschreven en ik dacht dat het met 1 l was dus had ik elke keer met 1 l familie getypt!och,ja,genoeg daarover!ik wil nu eens iets over onze missies vertellen. als jullie iets ongewoons weten of iets wat jullie denken onmogelijk is stuur het dan gewoon naar ons toe!!!
dat was het dan,baby bond moet misdaden gaan oplossen of gewoon lekker dodo doen met mijn allerliefste knuffie BEERTJE!!!!
en vergeet vooral niet te stemmen op de poll op mij ,baby bond,bedoel ik dan hé!
Hey, dit is het verhaal van de dag genaamd : Schooltegels Vanochtend hadden Len len , Nancy ninja en baby bond een missie !!!! Alle schooltegels tellen nou, dan de omtrek !!!! Vol moed starte ze de missie,....... Dan een paar minuten later kwamen peetje en super appie aan !!!!! Baby bond stopte omdat baby bond alleen tot 519 kan tellen. Nancy ninja deed verder en Len len vond het op den duur saai . En stopte er ook mee ,....... Nancy ninja vertelde het aantal maar het was minder dan 519 dus is ofwel Nancy ninja mis of Baby bond. Deze missie was dus niet geslaagd volgende keer beter!!!!!!!!!!!!!
Hallo iedereen Ik ben peetje stem bij de pol zeker op mij !!! De naam bond komt van james bond en niet omdat wij van bond houden zeker niet !!!! Dit is een humorfoto om te starten !!!!!!!! hihi is ie niet leuk
Hey iedereen Nancy Ninja hier,het 1ste bericht wauw Ons motto van de bond famillie is mensen helpen.Dus als jullie met een probleem hebben stuur het ons op,zet het in het gastenboek het maakt niet uit