Vandaag is het weeral eens weekend en zoals steeds op zaterdag dus kan iedereen op de bolbaan terecht dit als actieve deelnemer of ook om eens te komen kijken naar de krulbol- sport en dit tussen 13:00 hr en 18:00 hr daarom wil in nu al iedereen die eens afkomt reeds van harte welkom heten.
Vandaag hebben we dan ook op de bolbaan bezoek gekregen van een telievisieploeg ( AVS ) die dan ook komen filmen zijn na het bericht dat het ontmoetings centrum zou verkocht worden maar,dat de bolbaan daarvan wordt vrijwaard,de uitzending van deze opname gaat door op DINSDAG 26 01 2010 op AVS DIT NA HET AVONDNIEUWS VAN 18:00 HR EN DIT IN HET PROGRAMMA GENAAMD KIOSK EN WORDT STEEDS HERHAALD DIT TOT WOENSDAGMIDDAG 13:00HR.
Nadat wij deze week het goede nieuws hadden ontvangen dat de bolbaan niet bij de verkoop hoort van het ontmoe- tingscentrum,kunnen wij zeggen dat er morgen (22 01 2010 ) tussen 13:00 hr en 18:00 hr terug een bolletje kan gekruld worden daarom wil ik ook iedereen die morgen de weg naar ons vindt nu al reeds van harte welkom heten.
Voorgesteld door de voorzitter ( Frank Bruggeman OPEN VLD ) OCMW-raad en dit goedgekeurd kreeg Het OCMW-bestuur gaat het buurtontmoetingscentrum Klein Rusland verkopen, maar zal een stukje grond waarop de bolderbaan staat uit de verkoop halen. Op die manier spaart men deze keet zodat de vele bolders hun hobby kunnen blijven uitoefenen Dit wil zeggen dat onze bolbaan niet bij de verkoop hoort,dit is voor onze leden dan ook zeer goed nieuws, Daarom wilen wij Het Bestuur en de leden van boldersclub " Ons Genoegen " Klein Rusland dan ook een groot woord van dank richten aan De Voorzitter met name DHR BRUGGEMAN Frank voor de grote inspanning die hij geleverd heeft om het voort bestaan van de bolbaan kunnen handhaven.
We zijn weer eens zondagavond het weekend is weer eens voorbij helaas maar t'is zo,morgen terug een nieuwe werkweek beginnen,maar ik heb wel goed nieuws voor de leden van onze boldersclub want morgen middag ( 18 01 ) is er dan ook de eerste seriebolling van het nog prille nieuwe jaar,daarom wil ik nu al onze leden van harte welkom heten alsook een sportieve en aangename namiddag toe wensen.
Vandaag zijn we terug vrijdag staan aan de deur van het weekend,voor sommigen onder ons bezig aan de laatste werkdag enkele hebben bijna gedaan en anderen moeten er nog aan beginnen maar toch heb ik wel goed nieuws,vandaag ( 15 01 ) en morgen ( 16 01 ) kan iedereen die tijd heeft en zich geroepen voelt naar de bolbaan komen dit om eens te komen kijken of om actief deel te nemen dit tijdens de openingsuren zijnde van 13:00 hr tot en met 18:00 hr daarom wil ik nu al iedereen die komt van harte welkom heten en een leuke of sportieve namiddag toe wensen.
We hebben de eerste werkweek van het nieuwe jaar terug achter ons en staan aan de vooravond van ons weekend,zo te horen en te zien wordt het het koud en guur weekend maar niet getreurd morgen zaterdagmiddag ( 09 01 ) kan men wel terecht bij ons op de bolbaan om eens een bolletje te krullen of om eens een kijkje te komen nemen dit alles op de bolbaan van de club te Klein Rusland en dit tussen 13:00 hr en 18:00 hr daarom wil ik iedereen die eens tot bij ons komt nu al reeds van harte welkom heten
Morgen zijn we terug zover we beginnen aan de eerste werkweek van het nieuwe jaar vol met goede moed uiteraard,maar dit wil ook zeggen dat morgenmiddag ( 04 01 ) er terug kan gebold worden dit tussen 13:00 hr en 18:00 hr daarom wil ik nu al iedereen die de koude trotseert en de weg naar de bolbaan vindt van harte welkom heten.
Even achter ons kijken,dat doen we dan om even terug te kijken naar de koningsbolling van laast leden zaterdag ( 26 12 ) die begon op zaterdag middag stip om 13:00 hr met de loting van de eerste ronde, waarin enkel kanshebbers dan ook reeds werden uitgeschakeld,zo verder naar de 1/4 finales waar ook enkele grote kanonnen eruit gingen, zo naar de halve finales om tenslotte uit te komen aan de finale waarvan één grote kanshebber en een onverwachte bolder hierbij geef ik u dan de volledige uitslag : 13) De Pauw Marc 12) Hemelsoet Roger 11) Van Speybroek Henry 10) Roeygens Leon 09) Joos Roger 08) Pauwels Noel 07) Sierens Julien 06) Willems Maurice 05) Vercauter Roger 04) De Hon Laurent 03) Van Hecke Julie 02) Van Kerckhove André En de nieuwe koning is degenen die zich zelf opvolgt van 2008 met name : De Poorter Désideer langs deze weg willen wij hem natuurlijk geluk wensen met het behalen en verlengen van zijn titel,maar ook willen wij iedereen danken voor hun deelnames en de spannende wedstrijden om er een geslaagde namiddag van te maken,zo kunnen wij hopen dat er dit jaar terug zo een geslaagde dag zal komen .
Morgen zijn we weeral eens zaterdag de eerste dag van het nieuwe jaar zit er al op de meesten onder ons hebben vandaag dan ook niets anders gedaan dan nieuwjaarswensen met daarbij de nodige spijs en drank,en waarschijnlijk is nu de tijd aangebroken om terug aan beetje beweging te gaan doen daarom kan ik iedereen mede delen dat morgen ( 02 01 ) de bolbaan open is voor een bolletje te komen krullen dit tussen 13:00 hr en 18:00 hr daarom wil ik dan ook nu iedereen reeds bij voorbaat van harte welkom heten.
Het Bestuur van de boldersclub Ons Genoegen wil alle leden en hun families alsook iedereen dan ook EEN GEZOND EN GELUKKIG NIEUWJAAR wensen en moge alles voor edereen uitomen.
Morgen zijn we weer eens maandag we staan nu voor de laatste 4 dagen voor het jaareinde,dit wil tevens ook zeggen dat morgennamiddag ( 28 12 ) het voor de laatste keer is dat er dit jaar bij ons op de bolbaan kan gebold worden dit tussen de gekende openingsuren dit zijnde tussen 13:00 hr en 18:00 hr daarom wil ik dan ook iedereen die morgen voor de laatste keer dit jaar de weg naar de bolbaan vindt nu reeds al van harte welkom heten en een sportieve namiddag toewensen,in de loop van de week zal ik dan ook eens terug komen op de koningsbolling die laatst leden zaterdag werdt georganiseerd.
Nu beginnen we ernstig af te tellen naar de koningsbolling van aanstaande zaterdag 26 12 2009 het zijn nu maar slechts een paar dagen meer daarom kijken we nog eens terug naar de laatste koning van de bolbaan: De Poorter Désideer Voorzitter van de boldersclub " Ons Genoegen " is 77 jaar en woonachtig te Zelzate hij is dan ook koning geweest in de volgende jaren: 2005 2006 2008 Dus jullie kunnen zien dat dit ook een geduchte tegenstander zal worden daarom willen wij hem ook al feliciteren met zijn bij elkaar gebold palmares en daarom willen wij hem ook succes wensen voor de koningsbolling van 26 12 2009.
Ook op deze winterige zaterdannamiddag is iedereen van harte welkom op de bolbaan dit tijdens de opningsuren zijnde van 13:00 hr tot 18:00 hr,iedereen kan dan eens een kijkje nemen of zelf actief deelnemen.
Vandaag zijn we weer vrijdag we staan terug aan de deur van het weekend,en zoals we allen kunnen zien zal het een wit weekend worden eigenlijk, beetje jammer dat dit geen 8 dagen later is,anders zouden we kunnen spreken van een witte kerst.Maar voor degenen die deze namiddag niets te doen hebben en toch de koude willen trotseren kan ik mede delen dat de bolbaan open is voor iedereen en dit tussen 13:00 hr en 18:00 hr dus wil ik nu al aan iedereen die eens langs komt reeds van harte welkom heten.
We staan terug aan de deur van het weekend daarom wil ik iedereen nu reeds een prettig weekend toe wensen,maar dit wil ook tevens zeggen dat er morgen namiddag ( 12 12 ) terug kan gebold worden bij ons op de bolbaan dit tussen 13:00 hr en 18:00 hr en daarom wil ik iedereen die morgen komt nu reeds van harte welkom heten.
Morgen zijn we weer eens vrijdag en staan we terug aan het begin van het weekend,maar dit wil natuulijk ook zeggen dat morgen ( 11 12 ) de bolbaan uiteraard terug open is daarom wil ik nu alvast aan iedereen die tussen 13:00 hr en 18:00 hr langs komt reeds van harte welkom heten
We zijn weeral eens zondagavond en staan terug voor een nieuwe week,beginnen stilaan af te tellen want het einde jaar komt beetje bij beetje terug in zicht,maar dit wil tevens ook zeggen dat morgenmiddag ( maandag 07 12 09 ) er weer een seriebolling georganiseerd wordt dit enkel en alleen voor onze leden,maar kijkers die mogen er zeker komen hoor,daarom wil ik iedereen tussen 13:00 hr en 18:00 hr van harte welkom heten op de bolbaan in Klein Rusland.
We zijn we er weer eens doorgeraakt in de werkweek dus we staan terug voor het weekend maar de weerberichten voorspellen niet al te veel goeds dus zou ik zo zeggen aan al degenen die morgen- namiddag niets te doen hebben, om toch het slechte weer te trotseren en af te komen naar de bolbaan, om eens deel te nemen of om eens te komen kijken daarom wil ik nu al zeggen aan al degenen die morgen (05 12 09) de weg naar de bolbaan vinden van harte welkom tussen 13:00 hr en 18:00 hr.
Ik ben De Pauw Marc
Ik ben een man en woon in Zelzate (Belgie) en mijn beroep is Heftruckchauffeur.
Ik ben geboren op 07/10/1963 en ben nu dus 61 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Sport : voetbal , F1 , cyclocross en krulbol.
Ik ben dan ook de Secretaris van de boldersclub " Ons Genoegen " dus voor info stuur een e-mailtje
This Is the BONZO
E-mail mij
stuur mij een e-mail
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek