Dit boek was Sam Smith deel 1: Het was een mooi boek met veel vragen die allemaal op het einde beantwoord worden. Het is een spannend boek en de reeks is zeker de moeite waard om te lezen. Ik heb zelf ooit al eens een spionageboek gelezen ook met kinderspionnen (cherub). Dat vond ik ook heel leuk maar er zijn niet zo veel gelijkenissen. Nog meer woorden heb ik daar niet aan vuil te maken. Anna
Dit boek heb ik moeten lezen voor de jeugdjury. Ik zit namelijk in de jeugdjury (al twee jaar). En af en toe lees ik daar boeken van. Ik voel mij nooit verplicht een boek te lezen. Er is 1 uitzondering: Als ik het boek echt niet leuk vind dan voel ik mij verplicht. Nu over het boek: Ik vond het boek leuk maar er zijn toch redelijk wat nadelen: 1. Het was een heel dun boek. 2. Het was een redelijk kleuterachtig boek. 3. Soms waren er saaie stukken in. Het boek gaat over een meisje dat bij haar papa woond zonder haar moeder. Op een dag moest haar vader gaan vechten vanaf dan lette haar oma op haar. Maar toen moest ze vluchten, over de grens naar haar moeder. Hoe dat gaat aflopen moet je zelf weten.
Ik had jullie gezegd mijn zelfgemaakte kaft van mijn boekbespreking te tonen wel hier is hij. Erg veel heb ik daar niet aan toe te voegen. P.S. Ik heb nog twee boeken uitgelezen dus daar zullen jullie binnenkort wel iets van horen. Daag! En fijne feestdagen!
Verboden voor ons van Maren Stoffels is een heel leuk boek. Een vriendin van mij heeft het gelezen en ik dan ook. Het is een heel romantisch boek maar ook heel kort. Ik heb vroeger een boek van Maren Stoffels gelezen: Sproetenliefde Het gaat over een stad dat in twee gesplitst is ( Zuid en Noord ). Daartussen is er oorlog. Tirza volgt in Noord tekenles maar als de Noorders te weten komen dat ze van Zuid komt zwaait er wat.
Hallo bloggers vandaag had ik mijn boekbespreking ik heb het gedaan over mijn boek Smaragd geschreven door John Stephens. Ik heb er al over geschreven. Als jullie mijn zelfgemaakte kaft willen zien moeten jullie even geduld hebben de juffrouw heeft hem nu. Ik zal mijn kaft zeker tonen als ik hem terug heb! Dit is mijn boekbespreking:
Boekbespreking
Beste juf en klasgenoten, Het boek dat ik gekozen heb is Smaragd geschreven door John Stephens. De naam Smaragd komt van het betoverend boek met een smaragdgroene kaft dat een grote rol speelt in het verhaal. Ik heb het boek gekozen omdat het een spannend en meeslepend verhaal is. Het zit vol met mysteries. Bijvoorbeeld dat ze per toeval in een andere wereld terechtkomen door een betoverend boek. Er zit ook wel wat fantasie in het boek. Bijvoorbeeld het stuk over de dwergen is heel leuk. Er zit ook veel magie in het boek bijvoorbeeld de tovenaar dr. Pym en de harteloze gravin. In het boek lijkt alles zo geloofwaardig. De dorpen zijn gewoon maar de mensen erin zijn raar en anders. Ik vond de personages ook heel leuk. Ze hebben allemaal een verschillend karakter :
Kate is het moedertype
Emma is de stoere maar toch wel gevoelig van binnen
Michael is het schoolse, serieuze type hij is ook een hele grote fan van dwergen
Sommige namen vind ik ook heel leuk bv. dokter Pym. Er is vind ik 1 nadeel : de schrijver beschrijft namelijk alles zo precies en soms voor mij iets te precies bijvoorbeeld de grotten : deze moet je toch niet zo gedetailleerd beschrijven. Het einde van het boek is heel spannend en je wil meteen het tweede deel lezen : jammer genoeg is het nog niet te verkrijgen. De schrijver zegt zelf dat hij heel veel stress heeft om zijn tweede boek te schrijven : mensen gaan er nu heel veel van verwachten.
Het boek heb ik gekregen voor mijn Sinterklaas. Maar mijn mama heeft er niet aan gedacht dat het het achtste deel is. Mijn nicht zij dat het wel moeilijk is om zomaar aan het achtste deel te beginnen. Uiteindelijk ben ik er toch in begonnen en ik vond het super. Toch raad ik je aan om het in volgorde te lezen. Nu ga ik de andere delen natuurlijk ook lezen en daar zullen jullie binnenkort een verslag over krijgen. Het boek zelf vond ik heel leuk, spannend en eng. Het gaat over een jongen dat spion is. En samen met Daphne moet hij een code vinden. Waarmee je de wereld kan veroveren. Twee ijslanders hebben die gestolen in de school. Of ze hem zullen vinden moet je zelf lezen in het boek. Veel leesplezier!!
Tobie Lolness is een betoverend boek geschreven door Timothée de fombelle. Het gaat over het leven in een boom. Het is een heel moeilijk boek en dus te moeilijk om samen te vatten. ik ga toch proberen zelf proberen om een samenvatting te maken: Tobie leeft in een boom bij het boomvolk. Zijn vader is uitvinder en heeft een geheim over de boom ondekt. Hij wil dat geheim niet vertellen aan het boomvolk en ze worden kwaad. Ze worden verbannen naar de ondertakken daar leven ze heel rustig. Op een dag moeten ze terug naar boven maar er is veel veranderd. Ze worden opgepakt maar Tobie kon ontsnappen. Iedereen is op zoek naar hem maar tobie ontsnapt elke keer weer. Tijdens Tobie's reis ontmoet hij oude vrienden en vijanden die allemaal veranderd zijn. Er is ondertussen ook een tweede boek en dat heb ik ook al gelezen. Veel leesplezier!!!!!!!!!!
De heksen van macbeth is geen gewoon boek voor mij maar ook voor jullie. Het is een betoverend boek met theater, spanning en magie het is voor 10-11 jaar. Maar twaalfjarige zullen het ook fantastisch vinden. Het gaat over 4 kinderen die toneelles volgen bij madam Hateway en haar zus. Dat zijn twee heksen die ontsnapt zijn uit een toneelstuk. De derde heks wil immers niet meer terugkeren naar dat toneelstuk. Samen zullen zij deelnemen aan de grote parade. En ervoor zorgen dat de derde heks terug meewilt naar het toneelstuk. Of ze erin zullen slagen zal je te weten komen in het boek. En weet je wat zo speciaal is? Twiggy Bossuyt heeft besloten dat mijn klas mee mag doen aan de boekpresentatie! Dus wij hebben samen met Twiggy een dansje en toneeltje voorbereid. Daarom is het boek ook speciaal voor mij.
Momo en de tijdspaarders is een heel leuk boek. Het is een beetje ouderwets vind ik wel. Maar heel leuk en je krijgt er ook een beetje de kriebels van best wel eng. Het is ook met veel verschillende personages en de tijd wordt in het boek heel leuk beschreven. Ik heb ook gezien dat er een toneelstuk over is en ik heb de trailer gezien maar die vond ik minder leuk. Momo en de tijdspaarders is geschreven door Michael Ende.
Smaragd is een heel mooi boek. Het gaat over 3 kinderen die een mysterieus boek vinden in de kelder. Met het boek kunnen ze blijkbaar door de tijd reizen. Zo komen ze in het verleden van het dorp zonder kinderen. Daar is de macht van de gravin met haar bende krijsers. De kinderen proberen de wereld te redden maar zo makkelijk gaat dat niet. Als je van avontuur, fantasie en een beetje emotie houdt dan is dit zeker een aanrader. TIP: ik zou dit zeker niet lezen onder de 10 jaar het is een ingewikkeld verhaal