Ik heb een paar toffe weetjes voor jullie !!!!!!!!!!
1. Binnen een week is het VAKANTIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) 2. De groep One Direction heeft een goed liedje: What Makes You Beautifel, al vrij oud maar echt goed !!!!!!!!! 3. Ook een heel mooie blog is: Het verhaal van Jens. !! Allemaal eens gaan kijken hé! 4. Beyoncé heeft een nieuwe cd uitgebracht, blijkbaar een hele goeie !!!
Dit is het voorlopig, als jullie nog toffe weetjes hebben laat het ons dan zo snel mogelijk weten!
Het is weer veel te lang geleden bij mij !!!!!!!!!!!! Maar hier ben ik dan eindelijk nog eens hé!!!
Nog twee weken, correctie: 9 DAGEN, en het is vakantie !!!!!!!!!!!!!!!!!! JOEPIE, JIEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, EINDELIJK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! En vrijdag krijgen wij ons rapport, o-ow... :) Maar weet ge wat da echt stom is, wij hebben onze titularis pas het laatste uur dus dan hebben wij ons rapport ook het laatste uur, grrrrrr !!!! Maar ja, dan verpest het de rest van u dag niet zeker...maar dan zit je wel heel de tijd in 'de stress' voor dat stom rapport !!
Nu zal ik een toffer onderwerp nemen hé--> shoppen !!!!!!!!!! Ik ben zaterdag naar de FOREVER 21 geweest en dat is zo'n zaaaaaaaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiigeeeeeeeeeee winkel !!! Echt een aanrader voor de mensen die daar nog niet geweest zijn !!!!! Daar is een gelijkvloers, een eerste verdieping en een benedenverdieping (of hoe noemen ze dat allemaal) ! En daar zijn echt mega mooie kleren !!!!!!!! En de verkopers die daar rond lopen zijn allemaal (bijna) perfect gekleed! Ze begeleiden u zelfs naar een paskotje, hangen u kleren op en zijn dan pas weg...ge voelt u precies een BV !! :) En die kleren ruiken daar allemaal mega goed, da kunt ge u echt niet inbeelden !!!!!! Dus wat is de boodschap van vandaag, neem allemaal eens een kijkje in de forever 21 !!!
Ik moet nu gaan eten maar ik ben wel heel benieuwd wat jullie van de forever 21 denken !!! Als je daar je mening over kwijt wil, hoe meer hoe beter, twijel dan niet en reageer op deze tekst!!!