Vanochtend na het ontbijt was het tijd om alles in te pakken. Verloren kledingstukken kwamen plotseling vanonder het bed vandaan en hoe komt het dat de valiezen die toen we kwamen zo goed dicht gingen, nu precies dubbel zo vol lijken? (Zoveel souvenirs hebben we toch niet gekocht?! ) Toch ging het tamelijk vlot om onze kamers in orde te krijgen. Beddengoed afhalen bleek veel makkelijker dan bedden opmaken. Er bleef zelfs nog tijd over om achter het hotel te zakglijden en om nog een groepsfoto te maken voor het thuisfront.
(Klik de foto aan om hem te vergroten.)
Deze namiddag gaan we nog skiƫn en daarna krijgen we uit de handen van onze skimonitor allemaal een skibrevet. Nog de laatste spulletjes in de valies steken, proberen deze dicht te krijgen, eten en een lunchpakket maken en hop de bus op. Rond acht uur morgenvroeg verwachten we op school te zijn.
Tot dan!
18-03-2013 om 11:47 geschreven door sneeuwklassenteam
Het was vandaag de voorlaatste dag en dus hoog tijd om de laatste souvenirs te kopen. We trokken naar het dorp om de winkels te plunderen. Er werd gewikt, gewogen en geteld want er was zo veel moois en maar een beperkt budget. Toch was iedereen heel tevreden met de cadeautjes voor thuis.
Na anderhalf uur intens shoppen, keerden we terug naar het hotel voor het middagmaal. Daarna trokken we voor de voorlaatste skiles de berg op! Het weer liet ons vandaag een beetje in de steek. In plaats van een stralend blauwe lucht, was het vandaag bewolkt, mistig en het sneeuwde. Dit was voor velen een compleet nieuwe ervaring.
Toen we terug op onze kamers kwamen, hebben we gedoucht en was het tijd om ons klaar te maken voor het feestmaal en de afscheidsavond. Bij het binnenkomen kregen we allemaal een aperitief en stonden er hapjes op de tafels, die feestelijk gedekt waren. We kregen koninginnehapje met frietjes en als dessert een prachtige feesttaart!
Om kwart voor acht verzamelden we in de feestzaal voor onze afscheidsavond. Elke school bracht een nummertje naar voren. Wij kwamen als zevende aan de beurt met onze spiegeldans. Het was heel leuk om te zien wat de andere scholen hadden voorbereid en om samen te zitten met de vrienden die we gemaakt hebben hier in Zinal.
Rond half tien kropen we onder de wol zodat we goed uitgeslapen zouden zijn voor de laatste dag hier in Zinal.
18-03-2013 om 11:26 geschreven door sneeuwklassenteam