Alledaagse avonturen
Het leven van 2 kerels met hun vrienden
Foto
Inhoud blog
  • Bobo
  • Een beetje zout
  • Party & Co
  • Naar het autokerkhof
  • Vervolg Nikki's Blog
    Zoeken in blog

    Bjorn en Niikkii
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Rondvraag / Poll
    Wie heeft het meeste lawaai van ons twee (enkel vrienden)
    Bjorn
    Niikkii
    Bekijk resultaat

    06-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bobo
    Beste bloggers,

    u zal het waarschijnlijk niet geloven, maar Dennis heeft een nieuwe beste vriend gevonden! Hoe dit in zijn werk gegaann, vertel ik u graag, maar beginnen doen we zoals gewoonlijk bij het begin. Wat weer een saaie avond dreigde te worden, werd uiteindelijk nog een hilarisch slot. We werkten ons stilaan naar de top met de wegwijzers van het fort te vervangen en ook zo met bepaald materiaal van huizen. Gewoon een geinigheidje, niets crimineels natuurlijk Bjorn dacht ook dat hij op een muurtje stond, wat eigenlijk een struik was, met alle gevolgen vandien. En net toen we dachten dat de avond niet saaier kon worden, vond Dennis zijn beste vriend: Bobo! Bobo is een pad. Hij piept als je op hem duwt en geeft een pootje als je dat vraagt. Bobo en Dennis zijn zielsverwanten en dit komt waarschijnlijk omdat ze dezelfde herseninhoud delen. Dennis en Bobo waren onafscheidelijk. Tot Dennis Bobo verkrachtte en Bobo ervandoor ging. Arme Bobo. Dennis was er uiteindelijk kapot van. Tijdens het spelletje levensweg in de tuin van Sven dat er op volgde, was hij ontroostbaar en moest de ene lening na de andere aangaan. Uiteindelijk werd ik de winnaar. Dennis de verliezer. Het spel symboliseerde volgens mij het echte leven. Meer heb ik u vanavond niet meer te vertellen. Het beste.

    Niikkii
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    06-10-2009, 23:55 geschreven door Bjorn en Niikkii  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een beetje zout
    Beste bloggers,

    door geldgebrek en slecht weer besloten we (wij = naar goede gewoonte Bjorn, Dennis, Sven en Nikki)  om naar het fort in Wommelgem te gaan om daar amok te maken. We hebben daar het leven van de koorzangers en de tafeltennissers behoorlijk zuur gemaakt, met name Dennis bij uitstek, die het niet kon laten om tijdens het gezang 'Ik poep u moeder!' te laten weergalmen door de gangen. Ook ging hij er van door met een kandelaar. Turken pikken echt alles.

    Even als tussendoortje: de versie van Bjorn en Nikki van 'Low'

    Appelblauwen jeans
    Botjes me wa bont
    De hele club was aan het stare naar haar kont!
    Ze raakt de vloer
    Ze is een hoer
    En ze gaat laag, laag, laag, laag...

    Zo, toen kwamen we aan in frituur Margarita (de hemel zijt geprezen voor frituren die maandag open zijn!) en we bestelde daar weer veel te veel frietjes en een cervela special. Bjorn gooide zowaar het hele zoutvaatje bij de frietjes toen hij even meedeelde dat de frietjes niet zout genoeg waren. Nu zagen de frietjes wit.
    Voorlopig ben ik het even beu, dus als Bjorn over deze avond nog iets wil aanvullen, dan moet hij dat vooral doen, wat ik heb er momenteel genoeg van.

    Tot de volgende!

    Niikkii
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    06-10-2009, 01:45 geschreven door Bjorn en Niikkii  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Party & Co
    Beste bloggers,

    wie kent het spel Party & Co? Als je antwoord hierop negatief is, haast je als de bliksem naar de dichtsbijzijnde speelgoedwinkel en schaf je een exemplaar aan! Dolle pret verzekerd! Zo ook met het gouden viertal: Dennis, Bjorn, Sven en Nikki. Dennis en ik, en Bjorn en Sven waren een team. Je moest simpele opdrachtjes doen als een vraag beantwoorden, iets raden dat wordt uitgebeeld of een woord al liplezend proberen te raden. Maar dit was allemaal toch niet zo eenvoudig als het leek. Al ooit geprobeerd om "polijsten" uit te beelden, of weten wat het huidige Lucentia is? Sven maakte van "Denk aan Henk" "Dank aan kak" dankzij Bjorns wonderbaarlijke demonstratie van het liplezen. Je kan je wel inbeelden dat dit lachen was. Wie nog niet overtuigd is, krijgt geen koekje deze keer!

    Tot de volgende!

    Niikkii
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    06-10-2009, 00:41 geschreven door Bjorn en Niikkii  
    Foto
    Archief per week
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Dropbox

    Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.

    Gastenboek
  • verwelkoming
  • juu

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs