op maandag ben ik met een vriend 's avonds in de fiskebar gaan eten, dit is een geweldig visrestaurant dat heel schappelijke prijzen heeft en vooral heel lekker is. Vooral het feit dat vis aardappelen en GROENTEN in verhouding zijn is zeer fijn. Dit restaurant bevindt zich op de marnixplaats in antwerpen en is nog altijd een enorm succes. Dit is zeker indrukwekkend als je weet dat op het zuid (ook wel in de rest van antw) en vooral daar de zaken komen en gaan, nu populair en morgen afgedaan. Olivier (de eigenaar) weet duidelijk hoe hij de zaken moet aanpakken en geeft de mensen wat ze willen.
Op donderdag waren er 2 vernissages. Het eene was van RA13 in de kloosterstraat. Best wel boeiend maar eigenlijk veel meer kan ik daar niet over kwijt, het was interessant om zien. Dan moest ik naar een vernissage van iemand die ooit heeft deelgenomen aan m'n designmarkt dat ik had georganiseerd. Deze was in Interni M in de museumstraat en was van Davy. Dit was een veel gemoedelijkere (ook iets totaal anders natuurlijk) expo. Er zitten zeker en vast leuke stukken tussen en wel de moeite om eens te gaan kijken.
Dit weekend was er de preselectie van de canvascollectie in het muhka.
Verder is het volgens mij wel eens boeiend om naar Graanmarkt 13 te gaan kijken. Dit is blijk- baar ook een jong concept omtrent design. check it out?!