Inhoud blog
  • KVK - Winkel Sport 2 - 3
  • Kortrijk - KVK 5 -0 (forfait)
  • oudervoetbal en BBQ 26/4
  • kvk Westhoek - Heule 0 - 2
  • Langemark - KVK 2 - 1
    KVK Ieper
  • KVK Westhoek
  • Trainer:
    Philippe Laroye, 0494/64.25.02 , Info@frituurbolero.be

    Afgevaardigde:
    Stefan Depraetere, 0479/77.69.47, stefan.depraetere@skynet.be

    Afgevaardigde/verzorger:
    Didier Lenglaert, 0476/81.98.02, ldi@telenet.be

    vanaf 15u kan men op het volgende nummer
    terecht om te weten of de training doorgaat :
    0476-224007

    bijzondere U15 KVK Westhoek 2013 - 2014

    14-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kuurne - KVK 4 - 3

    De laatste match voor de winterstop en de eerste match van de terugronde, tegen Kuurne. Zeker een haalbare kaart en het moment om in schoonheid het jaar te eindigen. Maar dan moeten we wel bij de les zijn en er voor gaan, zoals de vorige weken.

    Met maar één reserve en blijkbaar weinig concentratie beginnen we aan de match en bakken we er niks van. Geen combinatie, geen balbezit, geen samenhang, geen inzet. Zo zal het moeilijk lukken. We geraken dan ook niet echt over de helft en het is Kuurne die in het begin wat kan drukken. Waar is de spirit van de vorige weken? En toch slagen we er in om de score te openen op de eerste keer dat we tot bij hun doel geraken, schot van Niels en afgerond door Yarne, 0 - 1 na slechts drie minuten. Onverdiend, maar ook dat is voetbal. daarna gaat het terug bergaf. In plaats van het doelpunt te gebruiken om een nieuw elan te vinden, zakt het weer ineen als een pudding en krijgt Kuurne de kansen. Ze maken dan ook meer dan verdiend 1 - 1 op het kwartier en zelfs 2 - 1 vijf minuten later. Het ziet er dan al naar uit dat dit een verloren match wordt. Toch komt er nog een gelijkstand voor de rust (2 - 2) via actie Yarne en dan afwerking door Nick, die er na weken terug eens bij was.... voor vijf minuten want toen viel ie terug geblesseerd uit. Dan maar zonder reserve verder... en zo wordt het rust.

    Na een terechte bolwassing in de kleedkamer, hopen we dat er gereageerd wordt op het veld. en het begint weliswaar slordig maar het gaat toch ook iets beter. We kunnen toch een enkele actie opzetten, zij het zonder gevaar. En dan begint het fout te lopen mede dankzij enkele uitspraken en scheidsrechtelijke beslissingen. Eerst krijgt Bassim te gemakkelijk geel en na reactie meteen een tweede geel, dus rood om nog enkele minuten later ook Victor te verliezen met een tweede gele kaart. Zo staan we nog met negen. En dat weegt zwaar. Kuurne kan er van profiteren om uit te lopen tot 4 - 2. De kopjes zakken nog meer maar desondanks weten we alsnog de 4 - 3 te maken met een lob-bal van Yarne. Dat wordt meteen ook de eindstand.

    Wij hebben hier verloren, niet door de scheids, niet door de tegenstander maar dankzij onszelf.  Op zo'n manier kan men niet winnen. Dit was duidelijk de match teveel voor dit jaar. Om snel te vergeten of uit ons fouten te leren...


    Aan allen een prettig eindejaar en met veel goesting voor volgend jaar!!!!


    14-12-2013 om 17:44 geschreven door trainer Philippe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winkel Sport - kvk 3 - 2

    Na de winst van vorige week was het de vraag of dat dit weekend opnieuw zou lukken en wel tegen de Winkel Sport, een ploeg die meedoet voor de top drie. Het zou moeilijk worden maar een match moet altijd gespeeld worden.

    Na nog een late wissel qua keeper vertrokken we richting Winkel waar een groot veld op ons lag te wachten. Het zou lopen worden en de gaten stoppen. En we begonnen aan de match met nogal wat druk van Winkel op ons doel. Maar een uitstekende keeper (een aanwinst voor KVK) wist de netten schoon te houden. En we konden op de counter al zelf eens prikken. Dus zouden we blijkbaar toch wel wat kansjes kunnen versieren als we het goed speelden en het middenveld konden houden. En wat niet direct verwacht werd, gebeurde. Op het kwartier kon Dylen  een counter mooi afwerken en kwamen we op voorsprong, 0 - 1. Mooi zo, nu vasthouden en de druk  weghouden van ons doel al speelde de keeper goed mee. De scheids was echter nogal strikt en  we kregen onterecht twee gele kaarten, zij het zonder veel erg. En wat zeker niet verwacht werd, gebeurde toch, we maakten er in minuut 19 zelfs 0 - 2 van. een onverhoopt resultaat dat op het scorebord bleef tot aan de rust.

    Na de rust bleven we onder druk liggen, Winkel wilde duidelijk wat rechtzetten en na zo'n goeie 10 minuten was daar het keerpunt. Op een aanval van Winkel kwam onze keeper goed uit maar stopte bal en man. De scheids greep naar zijn kaarten en we zagen de bui al hangen. hij gaf meteen rood. Het kantelmoment van de match. Zonder keeper en met een man minder tegen dit Winkel zou het lastig worden overeind te blijven. Daarvoor duurde de match nog te lang. En zo geschiedde. Nog geen vijf minuten na de uitsluiting kon Winkel de aansluitingstreffer maken en nog eens vijf minuten later zelfs de gelijkmaker. Voor onze jongens was het pompen of verzuipen maar ze vochten fel terug en deden meer dan hun best. En dan gebeurde het onvermijdelijke, net voor tijd wist Winkel er nog een tegen onze netten te trappen eb haalden ze de zege nog binnen. Onterecht maar ook dat is voetbal. Met keeper hadden we hier zeker de buit binnengehaald, dat zegt zelfs onze tegenstander. Maar er werd anders beslist.

    In ieder geval was dit een goede match van onze jongens die gespeeld hebben voor wat ze waard zijn. Laat ons zeker die vechtlust en inzet behouden en daar op voortbouwen. Dan zullen we zeker nog enkel plaatsen kunnen opschuiven... naar boven uiteraard. 

    08-12-2013 om 16:31 geschreven door trainer Philippe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    01-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KVK - KSV Kortrijk 5 - 1

    KSV Kortrijk op bezoek, staan 2 plaatsen achter ons met een punt minder. Zou dus een haalbare kaart moeten zijn maar toch maar opletten. Van Oostnieuwkerke was dat ook gezegd en te gemakkelijk opgenomen met verlies als gevolg. Dus mochten we niet dezelfde fout maken.

    De match begon echter niet echt denderend. Het was nogal weg en weer getrap zonder te combineren. En het was Kortrijk die een eerste kansje kon creëren maar zonder gevaar. Een waarschuwing maar niet meer dan dat. Toch was het voldoende om stilaan meer in het spel te geraken en zelf ook kansjes te creëren. En op een van die fases konden we de openingstreffer scoren. Na een actie van Aaron kon Justin nog net voldoende zijn voet tegen de bal zetten en zo stond het  1 - 0, minuut 20. Daarna ging het op en neer, weg en weer zonder veel uitgelezen doelkansen. Tot in minuut 35 Kortrijk met een hoge bal voor doel op een wat lullige manier kon binnenkoppen en gelijk aken op slag van rust. Levon ontevreden en begrijpelijk. Maar de match was nog niet gespeeld, we waren maar halfweg.

    Tijdens de rust duidelijk peptalk van de trainer met nadruk op voetballen en combinatiespel. en zo begonnen ze gretiger aan de tweede helft. En dat leverde niet alleen meteen doelkansen, er werd ook direct gescoord, actie Niels en afwerking Bassim 2 - 1. Mooi zo en het begin van meer. Er werd goed rondgespeeld en de kansen kwamen met de regelmaat van de klok. En zo kon Niels een heuse hattrick scoren, minuut 16, 20 en 25) en de overwinning veilig stellen. 5 - 1, geruststellend en daarbij duidelijk de bovenhand houden in het spel. Kortrijk daarentegen werd er wat moedeloos van en zag geen mogelijk ons spel stil te leggen.

    Een zeer degelijke tweede helft waar we echt mooi  gevoetbald hebben en daarmee ook een terechte zege konden afdwingen. Mooi zo, Bravo. als we zo verder gaan kunnen we zeker nog een pak punten halen, ook tegen ploegen die ons in de heenronde te sterk af waren. Dat belooft!!! Laughing

    01-12-2013 om 11:37 geschreven door trainer Philippe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)



    Archief per maand
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs