Maandag 22 oktober:
training 17:30 (apart) Woensdag 24 oktober: training 17:30 (apart) Vrijdag
26 oktober: training 17:15 (samen) Zaterdag 27 oktober: BU11 KV KORTRIJK
spelen om 9u30
HERFSTVAKANTIE !
Maandag 29 oktober: training 10:00 met trainer DAVY !!!! Woensdag 31
oktober: geen training !!!! Vrijdag 02 november: training 17u15 alleen
BU11 Zaterdag 03 november: OOSTENDE BU11
Vanaf maandag 22 oktober, sportschoenen in de rugzak stoppen!
Wanneer we niet op het veld mogen, zullen we een alternatief
zoeken!
Dus maandag sowieso training, vergeet jullie sportschoenen
niet
Indien verlof tijdens
herfstvakantie gelieve door te geven !!!!!!!!!
Vandaag de verre verplaatsing naar het Brugse waar we hartelijk ontvangen werden op een prachtig terrein. Steenbrugge startte heel gretig en we werden tegen onze goal gedrukt. Na een 10 tal minuten kwamen we meer in de match en kregen we enkele kansen. We kwamen steeds beter in de match en bij een snelle omschakeling kon Robbe, Axel en Remy 1 tegen 2 laten komen, Axel die de keuze had ofwel spelen naar Remy ofwel zelf koos voor laatste en trapte hard binnen, een verdiende voorsprong voor de Ieperlingen, mooi was ook dat de groep samen vierde.
Achteraan zat alles op slot en konden we de rust halen met een 0-1 voorsprong. Tijdens de rust gaf ik spelers mee om op zoek te gaan naar de 0-2 en dat dezen ze ook direct met kansen van Mathias, Axel en Robbe die op de paal trapte. Daarna kwam Steenbrugge meer opzetten en gingen ze op zoek naar de gelijkmaker. We schakelden over om meer verdedigend te spelen en te speculeren op de counter dit werd bijna beloond maar hun keeper had een reuze save nodig om de 0-2 te voorkomen. Aan de overkant hield Enrich ons recht met een sublieme reflex na een 1/1 situatie. In de laatste minuut was het achterwerk van Yens de matchwinnaar door de bal tegen te houden. Een overwinning op een diefje maar onze uit reputatie blijft behouden met 3 uit overwinningen op rij. Een collectieve overwinning van een hechte groep.
Speelden : Enrich, Ybe, Aaron, Yens, Robbe, Victor, Remy, Mathias, Baptiste en Axel (1)
ik moet jammer genoeg vaststellen dat
er spelers niet in kledij zijn vd club voor en nade
matchen.
Dit werd nochtans uitvoerig
gecommuniceerd naar iedereen. Een speler die zich voor een match aanbied
zonder training aan van de club speelt niet ! Waar is onze
discipline !
We moeten het niet alleen doen voor de
uniformiteit en de uitstraling van de club, we zijn het BOVENAL
verplicht tegenover onze hoofdsponsor installatiebedrijf
Vecari!
Ik reken op jullie dat er
nauwgezet wordt op toegezien. Er worden GEEN uitzonderingen aanvaard.
Verwittig jullie spelers.
We zijn halfweg oktober en het wordt koud, regenachtig en donker !
Steek alvast een lange trainingsbroek, een regenjas en warme kleren (om achteraf aan te doen) in de voetbalzak.
Ook handschoenen en/of muts zijn geen overbodige luxe (denk aan zaterdag jongstleden)
Ook de zaterdag bij de match kan een extra trui geen kwaad om op te warmen in plaats van de trainingsvest met naam zodat we die kunnen aandoen na de match.
Voor wie met de fiets komt = ervoor zorgen dat je genoeg zichtbaar bent is de boodschap !
Hou ook de blog en/of mailbox in de gaten in verband met het aflasten van de trainingen !