Niet echt zomer hier, zoals we gewend zijn. Met 2 groepen gefietst. Beide groepen langs de watervallen van Manavgat. Met de goed geoefende fietsers langs de Green Canyon met 106 km en 1304 hoogtemeters op de teller terug in hotel Side Star Resort. De andere fietsten 68 km.
Maandag in de morgen zware bewolking en regen. Vanaf 10u hadden we de zon weer. Op de middag naar doortocht van 2de rit Ronde van Turkije gaan kijken. Na de middag mooie fietstocht gedaan van 50 km langs Denizkent
Zondagsritten met terrasje in Side. Met 2 groepen gefietst bij het ingaan van de laatste week fietsvakanties van dit seizoen. Respectievelijk 53 km en 70 km.
Beter fietsweer vandaag. De wind zorgde voor de nodige afkoeling. 2 fietstochten met samen een terrasje nabij de Romeinse brug in Dikmen. Respectievelijk 48 km en 62 km.
Om 9u30 bij de aanvang van de fietstochten, hadden we 31°. Zeer warme dag vandaag. Met 2 groepen naar Aspendos gefietst. De groep minder geoefende fietsers hebben 68 km gereden. De beter getrainde fietsers, 87 km en 636 hoogtemeters. Beide groepen samen geluncht op de middag aan mooi terrasje bij een rivier.
Zomers weer en zeker niet koud. Met 2 groepen naar de kleine watervallen gefietst. De minder geoefende fietsers reden 50km. De anderen 74 km langs meer off-road wegen en 616 hoogtemeters terug naar Side Star Resort.
Heuvels en bossen Hocalar / Rustige fietstocht Yenikoy
De zomer is begonnen, al redelijk warm. Dit was vorige jaren ook zo. Met 2 groepen gefietst. De minder geoefende fietsers hebben 45 km gereden. Beter geoefende fietsers hebben op veelal off-road wegen opgezocht. In de heuvels en bossen van Hocalar. Terug in Side Star Resort 51 km en 535 hoogtemeters.
Heel goed weer en al heel warm. Met 2 groepen gefietst. Beide groepen langs de watervallen van Manavgat. Een groep naar de Green Canyon voor 106 km en 1257 hoogtemeters. Op de middag aan het stuwmeer Green Lake geluncht. Andere groep tot aan het stuwmeer Green Lake met terrasje aan de Manavgat rivier. Terug in Side Star Resort 68 km en 573 hoogtemeters op de teller.
Schitterende dag. Met 2 groepen gefietst langs Titreyengol-Sorgun-Side en daar samen terrasje gedaan. Respectievelijk 51 km en 66 km. In de late namiddag genoten van Amstel Gold Race. Er zijn nog Belgen Sire. Proficiat Philippe, Jelle, Greg, Tim, Bjorn, Preben enz.......
Goed weer vandaag. Een groep BikeFun fietsers langs Denizkent gefietst 44 km. Met andere bikefunners naar de heuvels en bossen van Yenikoy en Seki gefietst. 55 km en 647 hoogtemeters met extra klimmetje 57 km en 718 hoogtemeters.
Zonnige dag om langs Side te fietsen en terrasje te doen. Met 3 groepen en respectievelijk 35 km, 52 km en 67 km. In de namiddag genoten van Parijs-Roubaix.
Regen gehad tijdens onze fietstochten naar Aspendos. Weersvoorspelling was correct. Om 9u30 gestart met redelijk weer, geen regen wel wat wind en bewolking. Na 11u hadden we regen. Groep A 61 km en groep B 76 km.