Wat een week op de beurzen zeg.De angst zit er weer goed in.Krijgt de financiƫle crisis na het bankendebakel dan toch nog een vervolg? Eerst de bankenbailout wegens onverantwoord speculatief gedrag?En nu dan de landenbailout wegens gesjoemel(lees:leugens)ivm de nationale begrotingen?Zou best kunnen.Deja vu!Maar nu dan alles op veel grotere schaal. Ben benieuwd hoe de markten gaan reageren op het allernieuwste europees reddingsinitiatief.Een op obligaties gestut vangnet voor landen in moeilijkheden.Het lijkt erop dat onze europese leiders zich aan het voorbereiden zijn op nieuwe incidenten a la Griekenland. Hoe dan ook, de vrije val van de euro lijkt even tegengehouden.Voor hoe lang? Ik blijf in elk geval negatief gestemd.Verleden week goed kunnen cashen met short-posities.Nu cash, en even de reakties begin van de week afwachten. Ik reken op een uptick, maar die gaat volgens mij van korte duur zijn en een ideaal instapmoment voor verdere short-posities. Parallel ben ik nog steeds mijn positie in goud aan het opdrijven, onlangs de record-prijzen.Ik denk dat het "save-haven"aspekt nog echt moet beginnen spelen in de maanden die komen.Wie weet, mss zien we die 1300$ toch nog op de borden.
Net een interessant artikel gelezen ivm met de ontsporende overheidsschulden en den gevolgen ervan voor ons allen. Beetje onrustwekkend.Ben blij dat ik al sinds verleden jaar regelmatig in fysiek goud investeer
De beurs is al jaren mijn geliefkoosde hobby. Sedert ik gestopt ben met dure abo's en services, die bij slot van rekening enkel geld kostten , zijn mijn persoonlijke resultaten redelijk te noemen. Ik heb ondervonden dat er bij de mensen veel kennis is, maar dat succesvol beleggen de synthese vereist van veel individuele informatie. Daarom dat ik probeer via deze weg in contact te komen met mensen die mijn passie voor de beurs delen teneinde samen in dialoog tot betere rendementen te kunnen komen.
Mijn interesse ligt vooral in derivaten(speeders) en japanese candles.
Het zou me plezier doen om gelijkgestemden te leren kennen.