Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Archief per maand
  • 01-2006
  • 12-2005
  • 11-2005
  • 09-2005
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    blij je hier te zien!
    Welkom op mijn blog!
    blij je hier te zien!
    Inhoud blog
  • waarom?
  • mocht je me vergeten...
  • twee zielen...
  • voor elk een lichtje in de duisternis
  • de vraag....
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Gastenboek
  • Groetjes
  • Keep on dreaming
  • heel mooi
  • mooie blog
  • Hey Krista

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek.alvast bedankt!

    betty's stekje
    een ontspannend hoekje
    29-11-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voel...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen voel...

    29-11-2005 om 20:26 geschreven door betty  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ik weet dat ik van je hou
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Als de sterren verdwijnen achter de wolken, en ik het duister van de nacht ervaar... denk ik aan jou! en zie ik een fonkelend licht, Dan weet ik ...dat ik van je hou

    29-11-2005 om 20:20 geschreven door betty  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.die leegte....
    Klik op de afbeelding om de link te volgen de winter laat z'n kou voelen. ik zit zoals elke avond aan mijn scherm... wachtend op jou... ik mis je,elke seconde van de lange kille dagen en ik vraag me af waarom moet liefde wachten? waarom kan je niet altijd bij me zijn? maar ik wéét... en soms probeer ik "niet" te begrijpen. op mijn scherm zie ik jou,voel ik jou,hoor ik jou... je bent dichtbij,en tegelijk....zo veraf. de avond valt, het gemis nestelt zich voor de nacht, morgen hoor ik je weer,voel ik je weer,.... mis ik je weer! je hoort bij mij!

    29-11-2005 om 20:14 geschreven door betty  


    28-11-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.in het donker van mijn leven
    Klik op de afbeelding om de link te volgen in het donker van mijn leven tast ik zoekend naar het licht. vraag ik om een beetje vrede, beetje liefde, beetje rust. blind en bang voor grote dingen hunker ik naar een gezicht... in het donker van mijn leven reik ik naar een sterke hand, die mij steun geeft bij het lopen, die me licht geeft in de nacht. voel me soms intens verdrietig, nietig klein en zonder kracht. in het donker van mijn leven lijkt de hemel als van steen. niemand kan dit echt begrijpen... deze weg ga ik alleen. en toch... toch geloof ik in de liefde, toch geloof ik in de hoop dat mijn God mij zal verlossen van mijn angsten en mijn pijn. toch geloof ik in de ander, toch geloof ik in mezelf, toch vertrouw ik op mijn Heiland; dat dit eens voorbij zal zijn. klaas hoorn nijkerk, nederland, 2000

    28-11-2005 om 00:00 geschreven door betty  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.help!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen help, ik snap het leven niet meer! plotseling besef je dat het leven anders is dan je gedacht had. dat het een verrassing is, niet te grijpen, niet te vangen in woorden, wetten, hokjes, geen regie, geen tas vol documenten. geen antwoorden, maar vragen. veel mensen gaan zo’n fase niet door. sommigen wel... zij ontdekken heel veel nieuwe dingen, al is zo’n periode heel erg moeilijk. waar is God? wie is Hij? wie ben ik? waarom ben ik hier eigenlijk? wat is het nut, het doel, de zin van mij en van de rest? als ik je antwoorden zou geven, dan zou je zeggen: ach, hoepel op en kom nooit meer terug! ik vraag je: geef je vragen de ruimte, geef je zoektocht de ruimte, geef je onzekerheid, je angst... de ruimte maar blijf zoeken, blijf knokken, blijf bidden, al is het met grote open ogen en gebalde vuisten. eens zal het beter gaan, echt!

    28-11-2005 om 00:00 geschreven door betty  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wat ik voel voor jou...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Er is geen taal die kan beschrijven wat ik voor je voel. Een verhaal dat ongeschreven moet blijven om uit te leggen wat ik bedoel. Wie had gedacht dat ik me toch zo vlug aan jou zou binden? Wie had verwacht dat ik de weg terug niet meer zou vinden? Ik loop verloren op de wegen die naar jouw hartje leiden. Het ochtendgloren en malse regen zullen mij begeleiden. Zal ik de kans nog krijgen om jouw ziel te betoveren? Zal ik door mijn stilzwijgen jouw hart kunnen heroveren?

    28-11-2005 om 00:00 geschreven door betty  




    Archief per week
  • 02/01-08/01 2006
  • 19/12-25/12 2005
  • 12/12-18/12 2005
  • 05/12-11/12 2005
  • 28/11-04/12 2005
  • 21/11-27/11 2005
  • 14/11-20/11 2005
  • 26/09-02/10 2005

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Over mijzelf
    Ik ben krista, en gebruik soms ook wel de schuilnaam betty.
    Ik ben een vrouw en woon in west- vlaanderen (belgie) en mijn beroep is poetsvrouw.
    Ik ben geboren op 01/01/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: muziek,genieten van een strandwandeling,mooie gedichtjes...en dagdromen.

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    blij je hier te zien!
    Foto

    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs