Maandag 14 december 2009, een van de eerste echte koude dagen. Maar wat kou? Ik herinner de woorden van mijn vader, die veel te vroeg is overleden en enorm trots was op mijn prestaties in de toenmalige "Bloemenmarathon". Hij zei altijd als we zeiden dat het koud was. "Wat kou", weet je wanneer het koud is? 's Winters is het koud als de boeren ijs schij......, vul het verder maar zelf in. Om 11.00 uur eerst maar een naar Inge, sinds een anderhalve maand mijn steun en toeverlaat. Wat een enorm toeval dat wij elkaar hebben leren kennen. Is het toeval? Geloof het niet hoor. Onze zienswijze, denkwijze, toekomst, onze neuzen staan precies dezelfde richting op. Met maar een doel voor ogen. Trainen, presteren, en gezond blijven.
s Middags rond een uur of één een training gedaan in de wheeler. Het is al weer 12 jaar geleden dat ik voor het laatst in mijn wheeler zat. En wat denk je? Ik blijk er nog gewoon in te passen. Moet wel zeggen de eerste keer dat ik er in zat was het wel weer wennen. De slagtechniek, de nieuwe handschoenen en de houding. Maar nu een paar maal getraind is het weer als vanouds. Nog dezelfde krachtige slag hard op de hoepels. Heerlijk weer en ik blijf erbij dat deze tak van de sport toch enorm mooi en zwaar is.
In de avond rond achten stond de volgende training op het programma. Mijn zwemtrainerLuc stond mij al op te wachten. We hebben wat baantjes gezwommen en hij leert mij de fijne kneepjes van het vak zwemmen, neen ik zal nooit een Deburghgrave of een v.d. Hoogenband worden. De techniek wat zeer belangrijk is. Het ademhalen, de insteek, het doorhalen en met je arm in de juiste stand het water verplaatsen naar achter.Vergeet niet als je achter bent nog even de finishing touch, het met je hand een extra zetje aan het water geven. Nooit gedacht dat dit allemaal zo belangrijk kon zijn. En er komt nog veel meer. Maar niet alles tegelijk zegt hij.
Doe mijn trainingen bijzonder graag. En zwemmen, ik was er geen voorstander van maar nu ik eenmaal weet hoe het moet liefst elke dag.
Al met al weer een geslaagde dag. Kijk weer uit naar morgen.
Vandaag zondag 13 december een rustig dagje gehouden (verplicht). Wel mijn oefeningen gedaan om wat losser te worden in het onderontwikkelde gedeelte van mijn lijf. Door eenzijdig trainen ben je wel gespierd op de plaatsen die je gebruikt maar de rest amai. Daarna de blog waarop je nu leest gemaakt. Ik heb wat pijn in mijn rechterschouder en bovenarm daarom 's middags een hersteltraining gedaan in de handbike. Proberen de pijn er uit te rijden door op souplesse te rijden. Morgen weer een nieuwe week kijk er naar uit. Mag weer trainen hoera!!
Hier ziet u dan mijn nieuwe site. Op aanraden van diverse personen toch maar over gegaan om een dagboek bij te houden van mijn sportieve activiteiten en doelstellingen tot en met 2012. Het is nu nog niet te overzien of ik daadwerkelijk na die datum zal stoppen met de actieve wedstrijdsport. Dat ik zal doorsporten is vanzelfsprekend. Wellicht dat mijn laatste houten voertuig later wielen en een cranck zal bevatten zodat ik nog zelf binnen kan komen rijden. Hopelijk zijn jullie er dan nog getuige van.
Ik zal mijn verslagen en bevindingen die ik nog ga meemaken hierop schrijven. Hoop dat jullie er veel plezier aan zullen beleven. Dit zal naar gelang de tijd het toelaat meedere keren per week "geupdate" worden.
Tot slot wil ik nu al het team dat mij begeleidt en ook de komende jaren zal steunen alvast ontzettend bedanken voor hun inzet. Zonder hen zou het veel moeilijker zijn mijn doelen te bereiken.