Ja, vandaag was er hoog bezoek op de werf in Berlaar!
Tina kwam haar nieuwe woonst even controleren i v m de stand van de werken, ze kwam en zag en... ze keurde alles goed! Knappe foto van een knap model he!
De PC-boys hebben weer heelwat werk verzet: de binnenmuren en de opdelingen op het gelijkvloers naderen hun voltooiing Eind volgende week is de benedenverdieping een feit en beginnen ze met de gevelstenen te metselen!
Hopelijk blijft het nog even mooi en droog weer, dat helpt ons zeker weer wat vooruit!
Vanmorgen kwam Joseph Palumbo van Roosens Beton de Stabobrics demonstreren, een goed idee en waarvoor onze dank aan de firma en de PC-boys voor hun leerbereidheid.
Nadien maar een paar uurtjes verder gemetseld aan de binnenmuren en dan ff naar een werf in Sint Katelijne Waver ! Maar morgen gaan ze er terug tegen aan bij ons in Berlaar!
Op de foto zie je de eerste rij antracieten Stabobric die werden uitgetest en met succes! De rest van de gevelstenen volgen loop volgende week, vermoedelijk woensdag en donderdag. Eerst wordt er verder gewerkt tot de binnenmuren op het gelijkvloers een feit zijn!