where thoughts and oppinions are a must blurt it out!
29-03-2007
thunderstorm
ja da sql leren das toch echt om koppijn van te krijgen ze
Tis hier buiten interesant weer grijs, maar toch nie aan het regenen, af en toe probeert het zonneke er zo es door te schijnen maar tlukt nie zo goed. Dan wordt het weer donker ... tis raar dus!
Goh ik heb gistere avond een bizarre droom gehad... Ik was zo thuis een feestje aan het geven met goed veel alchol aanwezig. En het feestje was nog maar net begonne want er waren nog niet veel mensen. En we zitten zo allemaal op de zetel de babbele en onozel te doen al het begint te onweren. En ja een meisje dat aanwezig was die begint zo te gillen want die heeft kei harde bang van den bliksem en ik lach die zo uit van alé van de bliksem moet ge toch nie bang zijn. En ik kijk zo naar buiten en den bliksem slaagt kei hard in men buur zijn huis in ... maar zo hard dat heel dat huis bijna ontploft en uiteenvalt, het huis valt dan uiteindelijk ook ineen. Ja iedereen in ééne keer kei hard geschrokke en al de lichten gaan uit. En ik probeer dan de gordijnen toe te doen als mijn buur aan de deur komt bellen of em niet binnen mag komen (ja dezelvde buur waarvan dat huis ingestort is) dus ik laat dieëe mens natuurlijk binnen ...ale mens twas ne gast van een jaar of 21 ma kom. En dan ben ik wakker geworden.
Dus voor al die droominterpretaars begint er maar aan eh en laat is weten wat em wilt zegge...mijne droom Ik ben eens benieuwd