pagina voor roofvissers vanaf heden vissen we niet meer uit kayaks ,maar kan je onze visavonturen volgen met onze boot
31-08-2013
lauwersmeer 31-08-2013
vandaag onze eerste visdag van onze 2 weekjes vakantie aan het lauwersmeer door de harde wind konden we niet op het grote water,helaas dan maar naar kanaal in de buurt ,stond ook veel wind zeker achter de regen buien ,maar het ging het was al snel raak ,binnen de 20 min een snoek ,yipie denk je dan maar helaas daar is het dan bij gebleven wat wel leuk was je had echte leuke supporters de stieren aan de waterkant ,gewoon te gek zo hopelijk tot morgen met een nieuw verslagje
vandaag gevist op holands diep,te water bij de banaan bij de brug gevertikaald ,maar de snoekbaars wilde niet helaas, dan maar wat gaan trollen richting haringvliet ,wat toch een hevige aanbeet te weeg bracht een mooie snoekbaars rond de 70 cm ,maar hij besloot er vandoor te gaan ,en niet te wachten op de foto ,helaas maar was toch een super mooie dril. het weer was niet wat ze hadden beloofd ,soms hevige regen met heel veel wind achter volgende keer beter met nieuwe kansen
zo vandaag weer eens het batse bevist vanmorgen vroeg nog goed te doen ,al wel heel veel groen in de kanten ,en nog geen blauw alg te zien tegen de middag en erna was het echt heel warm en veel te weinig wind,en veel te veel stroming hebben wat baarsjes en 1 snoek gevangen , ach was weer een leuke warme dag op het water. op naar de volgende.
vandaag voor de eerste keer op het hollands diep gaan vissen dus het water wat verkent ,voor het komende najaar en ja hoor leuk water met veel belovende vis stekken. heb toch een snoekbaars weten te vangen ,en helaas een aantal aanbeten niet verzilverd maar ja je hoorde ook de bootjes klagen en dat zegt genoeg ,veel te warm na de middag helaas. we gaan zeker terug na de zomer
vandaag was weer geen makkelijke dag ,veel wind en dan helaas nog wat stroming erbij maar konden toch weer wat snoeken aan de haak slaan ,waarvan toch 1 mooie exemplaar en ook nog een mooie snoekbaars. zo op naar morgen ,helaas onze laatste dag hier.
zo vandaag was een super zalige dag op het water het was eindelijk zomer ,heel de dag zon en bijna geen wind de vis was er ook , toch weer een aantal snoeken mogen vangen ze waren niet altijd even groot maar gaven wel een leuke dril.
zo vandaag ,tja was echt slecht,met als vangst maar 1 snoekje ja alle dagen zijn niet hetzelfde wijd het aan verandering van weer type,hebben echt alles geprobeerd ,maar nee hoor ze hielden de tandjes opeen zo zie je maar dat je de super dagen moet koesteren .
zo vandaag was het me de dag wel,vandaag super goed ,we hebben ons weer in de dubbele cijfers gevist paar leuke snoeken erbij ,en ja hoor daar gebeurde het weer met eentje. grote shad 3 dreggen ,knal erop,hevige dril ,en toen wilde ik hem pakken en voor ik het wist zat de dreg weer in men hand dus maar verder gevist met dreg in het handje ,onderweg wat gedraaid en ja hoor een keer goed trekken en hij was er hehe. na de middag was veel minder ,ook wat meer wind ,maar meer zon maar toch weer een super dag hier.
vandaag weer op pad geweest,vanmorgen toch 3 snoekbaarsjes gevangen en 6 snoeken dus al bij al niets zo slecht de paar uur in de namiddag bracht alleen maar een snoekbaarsje op was ook meer wind en veel minder zonnig. op naar morgen
zo vandaag eens besloten om vroeg het water op te gaan met een zwak noorden windje ,en een opkomende zon ,zag de dag er veel belovend uit . maar moetsen geduld hebben tot 10 u voor de eerste aanbeet. we hebben toch wat leuke snoeken gevangen , maar kevin heeft vandaag de top vis gevangen een mooie dame van 110 cm ,gelijk zijn pr . in de avond nog effe geweest ,maar helaas zonder aanbeet. toch weer een super mooie dag met leuke drils en super acties ,daar doen we het voor
vandaag weer lekekr gevist ,de wind was toch weer wat heviger,maar vanmorgen toch weer een aantal snoeken en snoekjes mogen vangen ,na de middag waren ze niet echt thuis ,buiten een paar kleintjes . maar het kan niet elke dag feest zijn he.
zo wat een dag ,vanmorgen mooi rustig zonnig weer,dus weer de kayak in en de snoeken hadden er zin in ,met de avonduren erbij ,hebben we ons toch in de dubbele cijfers gevist het waren niet allemaal hele grote ,maar vechten deden ze wel,en daar draait het om de dril. na de middag wat gevist met de match hengel uit de kayak ,wat ook redelijk vis opleverde dus al bij al een geslaagde visdag ,met een zalige temperatuur
zo vandaag weer leuk gevist ,nu in mooi zonnig weer,en de wind viel ook wel eens weg dus lekker warm over heel de dag wat gevist ,en veel aanbeten maar ook veel lossers maar toch heeft karin de top vis gevangen een snoek van 102 cm wat een vechtjas en een super dril,dus dat maakt onze dag weer goed .
zo vandaag weer het water opgeweest ,vanmorgen helaas met veel wind uit noorden toch wat getrold ,wat een snoek heeft opgeleverd dan maar besloten de middag over te slaan en eens de avonduren te gaan vissen en ja hoor bracht resultaat op 2 snoeken ,en 1 snoekbaars en helaas wilden 4 snoeken niet op de foto,maar toch al de beste dag vandaag.
zo vandaag weer een dagje op het water geweest,de wind zat nog in het noorden ,soms nog hevig maar toch aangenamer dan gisteren ,want de zon was van de partij ,en dat voelde zalig aan . hebben toch wat snoekjes gevangen ,en wat baars ,dus iets beter dan gisteren. morgen weer een dag ,
zo vandaag eerste dag op het water geweest in bergum,het was koud met een strakke noordenwind de watertemperatuur was welgoed,en er zat veel prooivis. maar het water vrij bruin,maar hebben toch 3 snoekjes en 1 snoekbaarsje gevangen en ook een mooie braasem. hopelijk word het weer beter in de loop van de week .
zo eindelijk ,vandaag weer vissen in nederland yippie dus vanmorgen richting batse gereden ,daar aangekomen zag ik het al ,wind uit het noorden tja vol over de lengte van het kanaal en natuurlijk door de vele regen van vorige week waren ze aan het spuien,dus veel stroming met de wind mee maar toch het water opgegaan en getrold en wat verikaal gevist maar helaas ,buiten 1 braasem , was het echt niks ,zelfs geen aanbeet,maar ach hebben een leuke dag op het water gehad ,als was het wel koud al de zon niet van de partij was,dus niet echt een vsirijke eerste dag na de gesloten tijd.
zo vandaag dan maar weer eens het water opgegaan met de kayaks , het weer viel vies tegen ,regen soms met veel wind en maar heel af en toe de zon.... maar met warme kleding en een thermos thee en een regen pak ,kom je al een heel eind tja en wat hebben we gevangen ,niet veel met drie kayaks helaas maar twee baarsjes. maar iedereen kloeg ook de vaste stok vissers langs de kant, maar we hebben toch weer wat kilometers in de beentjes en hebben niet binnen gezeten . op naar het volgend kayak vis avontuur.
vandaag voor de eerste keer in ons kayak bestaan,op een belgisch kanaal gaan vissen. het was mooi weer ,dus het water op,en natuurlijk vol verwachting van een nieuw water eerst de kayaks het water in en dan wat gaan trollen ,om de boel wat te verkennen. ook hier en daar wat gevertikaald,maar dat bracht niets op ,en dan oppeens is hij daar de brul van karin hangen !!!!!! en ja hoor daar was hij dan de eerste snoekbaars uit een belgisch kanaal ,en nog een gave vis ook maar helaas wilde hij niet gemeten worden ,met een sprong was hij gelijk weer weg. na een lekkere middagmaal in een mooie haventje ,met super lieve mensen ,toch maar weer gaan trollen en na nog geen 10 minuutjes dezelfde brul hangen ,en ja hoor weer een snoekbaars ,denk rond de 80 cm , karin haar hengel ging echt super krom ,maar hij wilde niet aan boord, maakte een run ,sloeg met zen kop en weg was hij wow wat een beest ,helaas is het hierbij gebleven voor vandaag,maar we gaan zeker terug ,ze zitten er ,en wie weet....
Ik ben paul en karin
Ik ben een man en woon in hoboken (belgie) en mijn beroep is magazijnier in drukkerij,karin huisvrouw.
Ik ben geboren op 19/06/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: vissen,lezen,reizen,.
we zijn een vissend koppel
beide geboren in 1962
en delen een gezamelijke passie
roofvissen