Belgium Gay World Bent u ook gay ?
wees dan zeker welkom en wie weet ontmoet je via hier iemand van uw dromen. Dit is een gegarandeerde nette blog dat door iedereen gezien mag worden.
Medewerker worden of een bericht met informatie sturen kan door ons aan te schrijven via e-mail.
26-09-2008
Belgium Gay World
Welcome in our world, Door deze blog op te zetten hopen we zo de homo wereld dichter bij elkaar te brengen op allerlei soorten manieren. We weten dat het een moeilijke tijd is voor sommigen die zich nog niet ge-out hebben, schrik voor familie en buren en vrienden, maar daar is niet alleen het schoentje dat wringt ook oudere mannen zelfs gehuwden kampen daarmee.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Dit kan een oplossing zijn om zo de gay wereld dichter bij elkaar te brengen en daar kunt u aan mee werken door eventueel u aan te bieden als medewerker van de redactie. Er staan heel wat plannen op til voor medewerkers, ben je ouder dan 16jaar en je bent zowat een goede prater (presentator) of je schrijft graag, je bent redelijk goed op de hoogte van zaken in het homo milieu van wat er zich afspeelt, dan kunt u bij ons aan de slag. Stuur uw vacature naar onze redactie en stel je voor met foto met uw gegevens, wie weet word jij een gekend gezicht bij "Gay World"
Binnenkort zal u heel wat meer te lezen krijgen als er hulp naar de redactie gestuurd word, ben je nu een jonger iemand of een oudere maak je dan geen zorgen want hier doen we zeker niet aan discriminatie. Als je bent ingelogd dan zal je ook kunnen foto's plaatsen en reactie vermelden, zorg er wel voor dat er geen porno foto's geplaatst worden anders zien wij ons verplicht u te verbannen en eens dat gebeurt kunt u er niet meer in zonder onze toestemming.
Laat dit een overkoepeling zijn voor elke leeftijd en laat ons samen leven, het leven is zo al moeilijk genoeg .......
Het Belgiumgay-team wenst u veel lees plezier met deze Gay Blog!
Met vriendelijke groeten, Belgiumgay-team
Reacties op bericht (1)
11-10-2008
Leuk voorstel
Vind een zeer goed iniatief jongens !!!!
enkel vind ik dat er te weinig gedaan woord door de lezers en leden zelf, sneu hoor!!
11-10-2008 om 04:09
geschreven door Hendrick
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om ons te e-mailen,
vermeld "Lid worden" in uw bericht want het is free.........