Ik ben Leona
Ik ben een vrouw en woon in Merksem (Antwerpen) (België) en mijn beroep is sinds 11 jaar huismanager.
Ik ben geboren op 25/01/1954 en ben nu dus 71 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: psp crea's en mijn Beejeeke verwennen.
Ik ben gelukkig getrouwd met Herman en samen met ons Bichonneke proberen wij zoveel mogelijk van het leven te genieten.
Christian Dior werd geboren in Granville (Frankrijk) op 21 januari 1905 en overleed op 24 oktober 1957 in Montecatini Terme (Italië). Hij was een beroemd Frans modeontwerper.
In 1946 opende Dior zijn eigen modehuis. Dit had hij te danken aan Marcel Boussac, een textiel-tycoon die hem financieel steunde. Boussac kocht het huis aan de Avenue Montaigne in Parijs 30, waar het huis Dior nu nog altijd zijn thuisbasis heeft. In de Avenue de Montaigne werden drie ateliers gemaakt, en Dior stelde medewerkers en mannequins aan.
In 1947 lanceerde Dior zijn eerste collectie voor de lente/zomer, die al snel bekend stond als de 'New Look': uiterst smalle tailles met uitlopende rokken. Dior is door het "La Chambre Syndicale de la Haute Couture" als haute couture modehuis erkend.
Reeds in 1948, regelde hij een licentie in het produceren van bont, sokken, dassen, parfums, kleding enz. De merknaam verspreide zich snel over gans de wereld.
Dior stierf onverwachts in 1957, en zijn assistent Yves Saint Laurent nam het roer over. Sinds 1997 is John Galliano aangesteld als Artistic Director van modemerk "Dior".
Wij wensen iedereen een fijne, hopelijk zonnige week!
Tijdens ons verlof in Blankenberge kregen wij een minder prettig telefoontje van de kapster van Beejee. Zij moest wegens gezondheidsredenen van de ene op de andere dag stoppen met haar hondensalon . Dit was eventjes slikken want niet iedere hondenkapster kan een Bichonneke toiletteren. Uiteindelijk, na lang zoeken op internet kwamen wij terecht bij hondenkapsalon Barboni waar we na het bekijken van haar mooie site en haar palmares van behaalde titels in knipwedstrijden een afspraak maakten voor Beejee.
Vorige vrijdag zijn we dan voor de eerste maal naar de nieuwe kapster van Beejee geweest en waren héél tevreden over het resultaat.
Beejee met Daniella
Alhoewel ik gans de tijd bij onze klein meid was gebleven wou ze toch zo snel mogelijk naar mij toekomen nadat ze klaar. Zij was niet erg opgetogen over het feit dat er eerst weer een fotoke moest genomen worden, wat wel een beetje te zien is op de foto .
Thuisgekomen, met veel geduld en tijd heb ik uiteindelijk op het terras deze twee fotokes kunnen nemen .
Hierboven is Beejee héél geconcentreerd de hond van de overburen in het oog aan het houden en die kleine deugniet was eventjes het camerake vergeten, wat voor mij het "moment suprême" was om dit laatste fotoke te maken
Het is best een gezellige namiddag geworden, een leuk gesprek met Gabriella en Beejee die er weer super uitziet. Die 2 uur zijn voorbij gevlogen .
Wij wensen al onze bezoekers een fijne, zonnige week.
Geluk is als een vlinder, hoe meer je er op jaagt, hoe verder hij zich van jou verwijdert. Maar als je rustig blijft zitten en je aandacht aan andere dingen besteedt, komt hij vanzelf op je schouder zitten.
Voor iedereen een fijn en zonnig weekend gewenst ! Lieve groetjes van Beejee & Leona
Deze morgen vernam ik vol ongeloof het vreselijke nieuws dat Elviske, Presleyke, Narda, hoe we haar ook noemden, op maandag 21 juli veel te vroeg van ons is heen gegaan. Een lieve moeder voor haar dochter, een lieve echtgenote voor haar man, een lieve blogvriendin heeft ons voor altijd verlaten.
Zij was een enorme Elvis fan in hart en nieren, deze is één van de laatste foto's die ze op haar blogje plaatste, waar ze terecht trots op was. Ze hield van bloggen en van de bloggertjes.
Lieve Narda,
Je laat een enorme leegte achter bij je naaste familie maar ook bij de bloggertjes, we zullen je enorm missen, maar vergeten doen we je nooit.
De tijd van toen, de tijd van nu Ze reiken je de hand Ze droegen je zo minzaam zacht naar dat andere land, Het land waar tijd geen rol meer speelt Waar eeuwigheid je dromen deelt
Mijn oprechte deelneming aan haar man en dochter, familie en vrienden.
Uit respect voor Narda zal hier de komende weken enkel haar geliefde Elvis muziek te beluisteren zijn.
Het Zwanenmeer is het ballet dat gedanst wordt in het grootst aantal verschillende versies en dat het hoogst aantal voorstellingen kent uit het hele balletrepertoire. Het is zowat de maatstaf voor de status van een balletgezelschap. Het ballet werd ook bedacht met ontelbare boeken, artikelen, films en video-opnamen.
Eind 1875 kreeg Peter llyich Tsjaikovsky de opdracht om de partituur voor een ballet te schrijven. Hij stelde zelf voor dat dit nieuwe werk Het Zwanenmeer zou zijn. Op dat ogenblik wist niemand dat Het Zwanenmeer het beroemdste ballet aller tijden zou worden.
Deze mooie banner kreeg ik van ons Katrientje cadeau omdat ik de surprise van de week gevonden had. Ook Viva en Corry vielen in de prijzen, want ook zij hadden het blogje van Jammy herkend.
Katrien maakt prachtige psp crea's, naamanimaties en zoveel meer. Ook is er iedere week een mooie button of naamanimatie te winnen als je het blogje kan raden dat onder de Surprise Box verstopt zit. Zin om mee te doen, wie weet ben jij misschien volgende week de winnaar of staat jouw blogje in het zonnetje bij Katrien.
Tijdens ons verlof hebben wij bezoek gekregen van Dréke en Zoety, samen met hun bazinnekes. Het was een stralende dag. Ons Beejeeke, die zich spijtig genoeg niet graag laat fotograferen, kon niet ontsnappen aan het camerake van Viva. Hier een paar van de vele foto's die Viva van haar genomen heeft.
Ook ik moest op de foto van Viva , ik ben een beetje zoals ons Beejee, ik doe dit eigenlijk ook niet zo graag, maar Viva dulde geen tegensprutteling.
Onder een stralend zon maakte ons Ninneke deze foto, knap gedaan meiske, merciekes !
Bedankt Viva voor de mooie foto's. Ik heb weer veel nieuw fotomateriaal voor mijn psp crea's .
De maand juni is voorbij gevlogen. Buiten de eerste week mogen we zeker niet klagen van het weer. Ondanks dat het in het binnenland op sommige plaatsen slecht was, scheen het zonnetje aan zee met volle kracht en hadden wij bijna dagelijks een straalblauwe hemel . Soms was het wel frisjes, maar uit de wind was het echt genieten !
Ik heb jullie allemaal gemist en kom zeker vandaag nog of anders morgen jullie blogje bezoeken. Eerst zorgen dat de was en de strijk terug in de kasten geraakt want na een maandje krijgt je heel wat bijeen pffff ! Ik zal in ieder geval veel bij te lezen hebben op jullie blogje .