Vandaag heb ik nog twee oefeningen van Hot Potatoes gemaakt. De oefeningen gaan telkens over aardrijkskunde. De eerste opdracht is een oefening waar je woorden moet invullen. De woorden hebben te maken met de verschillende reliëfvormen. De tweede oefening gaat over het weer en vegetatie. Het is de bedoeling dat de leerlingen de verschillende foto's met de juiste vegetatietype kunnen combineren. Bij het weer moeten ze de meetinstrumenten kunnen combineren met de juiste term. De volgende keer zal ik oefeningen maken die over wiskunde gaan.
Op 12 oktober heb ik deel genomen aan het contactmoment van ICT. Daar hebben we vooral uitleg gekregen over Hot Potatoes. Dit is een programma waar je verschillende soorten oefeningen kan maken. Je kan bijvoorbeeld een quiz maken. Vandaag heb ik verder gewerkt aan deze oefeningen. Voor aardrijkskunde en wiskunde heb ik vandaag twee oefeningen gemaakt waarbij je moet combineren. Bij wiskunde gaat het over de verschillende hoeken. Bij aardrijkskunde heb ik een oefening gemaakt over de hoofdsteden van Europa. Dit programma zorgt ervoor dat je meer actieve oefeningen kan maken. Het is een leuke afwisseling met de opdrachten die de leerlingen in hun werkboek moeten maken.
We moeten ook een alternatief programma zoeken voor Powerpoint. Vandaag heb ik het programma Prezi gevonden. Hiermee kan je ook presentaties maken. Deze week hoop ik de andere oefeningen van Hot Potatoes nog af te werken.
Ik ben Mieke Clerinx
Ik ben een vrouw en woon in Borgloon (België) en mijn beroep is /.
Ik ben geboren op 05/05/1994 en ben nu dus 31 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Wandelen.