Inhoud blog
  • Donderdag 5 april:
  • Kalvermesterij
  • Woensdag 4 april
  • Zondag 1 april, Maandag 2 april, Dinsdag 3 april
  • John Deere
    Canada
    Canada
    01-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.woensdag 29 februari

    Woensdag 29 februari

    Vandaag zijn we allebei vroeg opgestaan. Vandaag vertrekt Corien (de oudste dochter) naar Nieuw- Zeeland voor 3 maand. Dus eventjes afscheid nemen enz. Daarna verder gewerkt buiten: koeien melken, ligplaatsen schoonmaken, kalveren voederen, poot behandelen,… Na de koffie zijn we dan vertrokken naar Lethbridge daar was er een soort landbouwsalon. Maar het verschil met België is dat je nergens kan drinken eventjes kan zitten enz, enkel rond wandelen. Het is ook veel minder groot al bij ons. Het waren enkele kleine halletjes met allemaal kleine standjes. Er was 1 grotere stand en die was van John Deere. Maar is nog helemaal niet te vergelijken als een stand in Belgïe. De grote machines stonden ook buiten (zie foto’s). Daarna zijn we nog naar een winkel geweest met kleren, spulletjes en cowboy gerief. Aan de kleren zie je dat ze wel heel achter zitten. Het is precies dat de tijd hier is blijven stil staan. Echt kleren die we in Belgie 10-15 jaar geleden droegen, liggen hier nu in de winkel. Als we thuis waren hebben we de kalfjes nog gedaan en dan verder gewerkt voor school.































    01-03-2012 om 00:45 geschreven door BartElien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.26 februari -28 februari

    Zondag 26 februari

    Vandaag is het allemaal een beetje meer op het gemak maar toch het gewone werk. Koeien melken, bedding, kalfjes voederen,… Een koe haar poot verzorgen.

     

    Maandag 27 februari

    Terug het gewone werk: melken, voederen, voer bijschuiven, kalveren verzorgen, ligplaatsen schoonmaken,…  De kalverhutjes gestrooid en opgekuist. Terug de koe haar poot behandelen. Daarna 4 pinken getraind voor de sale en voor een prijskamp. We hebben daarna wat gewerkt aan ons stageverslag aan onze thesis.

     

    Dinsdag 28 februari

    Vandaag terug de normale bezigheden: melken, voederen, voer bijschuiven, kalveren verzorgen, ligplaatsen schoonmaken,… Ook terug de poot behandeld. Daarna wat staarten van koeien geschoren, omdat ze volgende week dinsdag de koeien komen beoordelen. Bart heeft ook nog enkele uiers geschoren. In de namiddag hebben we terug met de pinken gewandeld en dat ging al veel vlotter dan gisteren. Ook nog enkele kalveren verstoken en onthoornd.

    29-02-2012 om 23:35 geschreven door BartElien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)

    Archief per week
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs