Dakconstructie is gepland voor begin april,daarop volgend dichtleggen dak en plaatsen van buitenschrijnwerk zijn gepland in het eerste deel van april. Komende zaterdag gaan we wat voorbereidingen uitvoeren voor de 1°fase electriciteit en zondag komt er iemand langs voor een prijsofferte van zonnepanelen en er komt ook iemand langs voor de tuinafsluiting.
Zoals beloofd hebben deze week woensdag ipv donderdag de betonplaten op het verdiep geplaatst en het schouwelement en twee betonmuren buiten kant en muur slaapkamer 2 en 3. Volgende week gaan ze het verdiep verder opmetsen nu begint ons huisje vorm te krijgen
Montage van de betonstukken gepland is voor volgende week (vermoedelijk donderdag). Ik heb ook nog goed nieuws over de verdere planning. Ze hebben de planning wat kunnen inkorten waardoor ik iets vroeger zal kunnen starten met de werken die ik zelf ga uitvoeren De planning ziet er voorlopig als volgt uit: Eind maart: dakconstructie Eerste helft april: onderdak, pannen en buitenschrijnwerk Eind april: gipsblokken (vanaf dan kan ik de leidingen leggen en heb ik tijd tot eind mei) Begin juni: pleisterwerken Eind juni: vloerisolatie (vanaf dan vloerwerken door mezelf en ik heb hiervoor de tijd tot na het bouwverlof, want het binnenschrijnwerk wordt pas na het bouwverlof geplaatst)
Vandaag dag 3 van de metselwerken en het begint al wat vorm te krijgen .Als nu nog een beetje koning winter uit het land blijft dan komt alles wel in orde.De metsers hebben tijdens die 3 dagen al heel wat werk verzet.
De keuken met uitzicht op de tuin
Vooraanzicht Achterkant (ingang garage,keuken met grote schuiframen en living met schuifraam Garage Garage met deuropening naar berging
Na lang wachten zijn ze gisteren op 16/02/2011 met de metselwerken gestart ,we hopen dat ze nu voor definitief gestart zijn. Foto's volgen en dus vanaf nu zal ik jullie terug weer op de hoogte houden van het verdere verloop van ons te bouwen huisje.
Ondertussen hebben we alle voorbereidingen gestart voor het leggen van electriciteit,sanitair en CV.Het zal nu wel allemaal snel verlopen de oplevering is voorzien eind september maar we zijn er klaar voor.
Vandaag waren ze volop bezig aan de grondwerken ,ook onze regenwaterput van 10000 liter zit al op zijn plaats. De planning ziet er momenteel als volgt uit: Begin december: metselwerken Midden december: montage betonstukken Eerste helft januari: 2e deel metselwerken Eind januari: dakconstructie Eerste helft februari: onderdak en pannen Midden februari: buitenschrijnwerk Laat ons hopen dat we geen te strenge winter krijgen anders zal alles wat opschuiven.
Op woensdag 29/09/2010 zijn ze begonnen met het perceel uit te tekenen en materiaal klaar te zetten,dus na een week uitstel zijn ze dan toch gestart. Donderdag 30/09/2010 graafwerken zijn gestart ,joepie!!!!!!Tijdens het weekend zijn er foto's van deze werken.
We hebben deze week een telefoontje gekregen van de Firma Huyzentruyt dat de grondwerken een weekje zijn uitgesteld nieuwe startdatum 29/09/2010 wij houden jullie hiervan op de hoogte. Maandag 27/09/2010 gaan we bij de notaris langs om een datum af te spreken voor de akte van onze grond te tekenen. Onze lening is ook voor 95% rond. Ben gisteren naar Self-matic geweest en heb daar van een opleiding genoten over CV en Sanitair was zeer intressant. Vorig week heb ik er electriciteit gevolgd deze les was ook zeer intressant. Tot nu toe ben ik zeer tevreden over de firma Self-matic.
We zijn vandaag eens langs op de dienst bevolking van onze stad Aalst om eens te horen of de huisnummers al gekend zijn van onze straat. En jawel na een 20 minuten zoekwerk kwam de bediende met het goede nieuws dat ze het gevonden had.Onze nieuwe woning in de Jozef Borremanstraat zal ingewijd worden met het nummer 13
We hebben vandaag ook onze aanvragen ingediend voor de nutsvoorzieningen :Aardgas,electriciteit en water,want volgende week zouden ze beginnen aan de grondwerken
We hebben vandaag goed nieuws gekregen van de firma Huyzentruyt de grondwerken voor onze nieuwe woning zouden van start gaan van 21/09/2010 tot 24/09/2010.Ons stuk bouwgrond is gelegen in de Jozef Borremanstraat in Aalst dit is een nieuwe verkaveling in de nabijheid van de Paardendries.
We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen. Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.
U kan dit zelf helemaal aanpassen. Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'. Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.
Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt. Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Druk vervolgens op 'Toevoegen'. U kan nu de titel en het bericht ingeven.
Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'. Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!'). Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd. U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.
Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op. Klik vervolgens op 'Instellingen'. Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.
WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
- Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
- Bijvoorbeeld:
u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
- Bijvoorbeeld:
u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
- Bijvoorbeeld:
u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.
WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.
WAT IS DE "WAARDERING"?
Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.
Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!