Gegevens Trainer:
Patrick Baert
0472963669
Trainingen:
Maandag en Woensdag
om 19.30 uur
Terrein Sp.Bevere
Doornikse Heerweg 12
Thuiswedstrijden:

Zaterdag om 16.00 uur
Terrein C (kunstgras)
KSVO U19 - Provinciaal

21-01-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma week 21-01-2013
Beste spelers,
gelet op de weersomstandigheden zal er deze week ook niet getraind kunnen worden op ons trainingscomplex te Bevere.

Ik kan een alternatief voorzien dat bestaat uit spinning in de recrean.
Dit gaat echter door op 22-01-2013 van 17.30 uur tot 18.30 uur, de prijs hiervoor is 3 Euro.

Indien jullie dit alternatief zien zitten wil me dan dringend een SMS sturen, ook indien je niet kan komen verwacht ik een antwoord, dit omdat ik het exacte aantal moet kunnen weten. Na ontvangen van de antwoorden zal ik beslissen of dit alternatief doorgaat of niet, jullie krijgen dan een SMS.

Indien het alternatief (spinning) niet doorgaat zal het programma hieronder gevolgd worden.

Maandag 21-01-2013 : geen training
Woensdag 23-01-2013 : looptraining finse piste om 19.30 uur.
Zaterdag 26-01-2013 : wedstrijd (info volgt)

16-01-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AFGELASTING
OOST-VLAANDEREN
VOETBAL
16/01/2013 - 24/01/2013
Voor de periode van woensdag 16.01.2013 tot en met donderdag 24.01.2013 heeft het Provinciaal Comité Oost-Vlaanderen beslist over te gaan tot een algemene afgelasting van :
-ALLE kampioenschapswedstrijden en ALLE vriendschappelijke wedstrijden
-de wedstrijden van de provinciale jeugdprospectie
-de wedstrijden van de Jeugdcup Het Nieuwsblad

13-01-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 17de comp wedst KSVO - Lede

Tactisch plaatje klopte…….

Dit weekend stond ons een zware dobber te wachten. Met de komst van Lede kregen we de tweede geklasseerde uit de reeks op bezoek.

Mijn nu reeds bekende statistieken leerden me dat onze opponent op verplaatsing op 8 matchen maar twee keer de nul hield en steeds een goaltje te slikken kreeg, maar tevens dat ze zelf vlot scoren. In het geheel speelden ze 2 keer gelijk, verloren ze twee keer en wonnen ze twaalf matchen, met een goal average van 92 voor en maar 16 tegen spreekt dit voor zich! Dat Lede vanzelfsprekend in de running is voor de titel hoeft dus ook geen betoog,

In de heenronde kregen we een zware 6-2 te slikken en voor mij was Lede ook de best voetballende en meest complete ploeg waar we tegen speelden. Lede maakte toen vlot gebruik van de flanken, was op stilstaande fases zeer creatief en gevaarlijk en de spelers vonden elkaar blindelings. Maar dat was toen!

Wijzelf zijn aan een schitterend parcours bezig en we zouden dit graag een tijdje aanhouden door een negende match op rij zonder verlies neer te zetten !

Ik had dan ook een tactisch plannetje klaar, moeilijk was het niet maar je team moet het ook nog begrijpen en kunnen uitvoeren.

Voor de match werd alles goed uit de doeken gedaan en wat later dan gewoonlijk betraden we het terrein voor de opwarming.

Iedereen was bijzonder gefocust en van bij aanvang zag je al dat het snor zat. De gevraagde opdrachten, linies dicht bij elkaar, tegenstrever de ruimte om het uitvoetballen ontnemen en attent zijn bij spelhervattingen werden dan ook met brio uitgevoerd. Dit tot grote ergernis van onze tegenstrever die maar geen gaatje vond en hun geliefkoosde spelletje gedwarsboomd zag door een super enthousiast “blok”.

De eerste helft was dan ook gekenmerkt door veel middenveldspel en beide doelmannen hadden weinig of geen werk. Er werd door mijn mannen ook héél véél energie verbruikt om de meegekregen opdrachten uit te voeren. We gingen rusten met een verdienstelijke 0-0 op het bord en onder een steeds meer toenemende sneeuwbui.

Toen we na rust terug het veld opkwamen was het groene kunstgrastapijt omgetoverd tot een mooie witte mat. Dit bracht met zich mee dat heel wat jongens het moeilijk hadden om zich recht te houden en hier en daar al eens een uitschuivertje was. Niettegenstaande dit gegeven bleven de KSVO boys gefocust voetballen en Lede vond maar geen oplossing voor het hen gepresenteerde probleem die onze organisatie en discipline heette.

KSVO bleef de wedstrijd op slot houden en hoe dichter het einde kwam hoe meer men er begon in te geloven dat ook Lede ons niet zou klein krijgen. Ook al schoven ze letterlijk en figuurlijk dichter naar ons doel, onze verdediging gaf geen krimp en ook Sander stond alweer pal !

Net voor inrukken werd Simon mooi vrijgespeeld, hij zag de Lede goalie ver uit zijn doel staan en lobde die, maar de bijna perfecte lob ging net over. Dit zou pas een echte “hold up” geweest zijn, maar ook een verdienste van het gedisciplineerd blijven spelen !

De beginscore bleef ook de eindscore 0-0 en vooral Lede was hier niet gelukkig mee maar dit is dan de verdienste van KSVO. Zij die dachten dat ze van ons vrijgeleide zouden krijgen hadden niet verwacht dergelijke goed georganiseerde tegenstand te krijgen. Men zou echter beter moeten weten want had ik in een vorig verslag niet gezegd dat men van goeden huize zou moeten zijn om ons “hecht blok” klein te krijgen?

Onze doelstelling, Lede de winst niet cadeau doen en zelf proberen onze negende zonder verlies te boeken was bereikt, het tactisch plannetje klopte.

Ik zag een team met alweer een zéér alerte Sander, een achterste vier die de tegenstrever geen duimbreed toeliet, een middenlinie die alle gaatjes opstopte en een voorlinie die als eerste verdediger optrad ! Kortom een ploeg waarvan iedereen “man van de match” was! Proficiat aan mijn discipelen om de meegegeven opdrachten tot in de puntjes te hebben uitgevoerd, dit bewijst nogmaals dat we “samen” sterk zijn !

Speelden voor KSVO:

Sander – Gil – Mathieu – Lars – Colin – Brecht – Jonas - Michiel -Simon – Thijs - Vital – Elias - Momo
Dat onze prestaties niet onopgemerkt voorbijgaan bewijzen eens te meer de aanwezigheid van de complete paperazzi crew.
U kan een compilatie van hun gezamelijke opnames bekijken in het album hiernaast ! Dank aan oparazzi en Jan


10-01-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.17de comp wedst KSVO - Lede
Wedstrijd op 12-01-2013 om 16.00 uur (synthetisch !)

Verzamelen om 15.00 uur in de kleedkamer !

Wedstrijd onder leiding van de heer Dossche Gilbert

Selektie:
Michiel - Sander - Gil - Thijs - Vital - Lars - Mathieu - Elias - Jonas - Colin - Simon - Brecht - Momo

08-01-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Voorde - KSVO (bis)

We liggen goed in de markt bij de paperazzi ofwel zijn jullie allemaal fotogeniek want ook Jan was in Voorde ter plekke en stuurde me enkele opnames door ! Resultaat in het bis album hiernaast.


06-01-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma week 07/01/2013
Maandag 07/01/2013 : Training om 19.30 uur op Bevere
Woensdag 09/01/2013: Training om 19.30 uur op Bevere
Zaterdag 12/01/2012 : Wedstrijd om 16.00 uur tegen Lede terr C.

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 16de comp wedstr Voorde - KSVO 1 - 2

Ploeteren, zweten en zwoegen…………….

Nadat we de laatste wedstrijd in 2012 schitterend afsloten en met een zéér kleine rustperiode dienden we de eerste match van 2013 aan te treden op Voorde.

Het rare wedstrijduur (11.30u) deed heel wat wenkbrauwen fronsen en nog meer bij aankomst te Voorde waar we vaststelden dat het veld op een wei of modderpoel geleek. We verkozen het eerste want de kleedkamers hadden iets weg van een stal waar de boer zijn varkens niet zou durven in onder brengen! Soit dit mocht ons niet raken, we zouden proberen onze mooie reeks van zeven matchen zonder nederlaag verder te zetten !

Dit diende dan wel te gebeuren met nipt 12 man, enkele hoog geleerden moesten studeren J en niettegenstaande ik veertien namen had geselecteerd bleven er maar 12 over. Op de valreep meldde Elias af met een aanvaardbare reden en Diego stuurde zijn kat zonder te verwittigen. Héél gelukkig ben ik hier niet mee en ik hou dit in het achterhoofd.

De tegenstrever werd op basis van uitslagen en klassement alweer onder de loep genomen en ik stelde vast dat het een redelijk onregelmatig team was, we wisten dus niet wat ons te wachten stond. Zaak zou zijn om zelf de wedstrijd in handen te nemen.

Nadat de U10 van Voorde ook tegen KSVO de akker hadden voorbereid konden wij om 11.30 uur aan de slag.

De secondewijzer had net twee toertjes rondgedraaid of Simon onderschepte de bal, zette voor doel naar Thibaut en de niet zelfzuchtig Thibaut tikte door naar de vrijstaande Vital voor wie het toen een koud kunstje was om de bal tegen de netten te prikken 0-1.

We namen de start zoals het hoorde doch Voorde was niet onder de indruk en het moet gezegd, het betere combinatiespel kwam van de thuisploeg, ze probeerden steeds een voetballende oplossing te zoeken en ze vonden elkaar wonderwel heel goed. Het verwonderde mij gezien hun stand in de ranking. Het duurde niet lang vooraleer de bordjes dan ook gelijk hingen. Een tegenstrever mocht wat al te makkelijk door onze rangen wandelen om keihard langs de grond onder Sander binnen te knallen, na 11 minuten hingen de bordjes gelijk 1-1.

Het was het sein voor Voorde om de wet te dicteren ook al omdat sommigen onder ons nog altijd niet weten dat men in de winterperiode moet voorzien zijn van aangepast schoeisel. Ik zag al té veel spelers moeilijkheden hebben bij de korte bewegingen en bij startsnelheden.

Niettegenstaande Voorde de bovenhand had kwamen de beste kansen voor KSVO met een lob van Vital die net niet over de vingertoppen van de keeper ging. Als klap op de vuurpijl werd ook nog een knappe vrije trap van Vital, die net zoals tegen Zele, over de doelman in de verste hoek binnen ging, afgekeurd voor vermeend buitenspel. De ref gaf zijn fout toe maar dit bracht ons niets op en de rust werd bereikt met 1-1.

De tweede helft nam KSVO duidelijk de bovenhand en onder impuls van een alomtegenwoordige Simon trokken de jongens richting Voorde doel. We moesten op voorsprong komen wilden we als winnaar uit de bus komen. Je voelde dat wanneer Voorde zou scoren die mannen vleugels zouden

krijgen en het dan heel moeilijk zou worden. Toch was het KSVO die op de helft van Voorde kampeerde. Minuut 60 leverde ons, net buiten de zestien, een vrije trap op. Werkmier ‘nonkel’ Simon zette zich achter het leer en dan weet je al half hoe het zit, een mooi geplaatste en met gevoel getrapte vrije trap ging over het muurtje binnen 1-2. ! We moesten echter op onze hoede blijven en met drie knappe saves op rij hield Sander de tweede helft zijn netten ongeschonden. Tussendoor kwamen zowel Vital als Simon nog héél dicht bij een derde treffer maar het beetje geluk ontbrak om een nog meer afgetekende zege te boeken.

Al bij al kunnen we spreken van een geslaagde opener in 2013.

We zijn nu al 8 (acht) wedstrijden ongeslagen en zouden dit graag nog een tijdje zo houden, volgende week wacht ons één van top drie ploegen uit de reeks. In Lede gingen we namelijk zwaar de boot in met 6-2 en hebben we dus nog iets recht te zetten.

We weten ondertussen dat we een “hecht” team vormen en men van goeden huize zal moeten zijn om dit “blok” te slopen maar we gaan niet euforisch worden, enkel “keihard samen werken” is onze leuze en enkel en alleen dan kan men zulke resultaten neerzetten.

Speelden voor KSVO:

Sander – Gil – Mathieu – Lars – Colin – Brecht – Jonas – Michiel

Simon – Thibaut – Vital – Momo   
Opm: Na maanden van afwezigheid   was oparazzi terug van de partij, zijn shots kan je hiernaast in het album bekijken


03-01-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16de comp wedstrijd Voorde - KSVO

Wedstrijd op 05-01-2013 om 11.30 uur !

Verzamelen in Voorde om 10.30 uur !

Adres: CMP Frans Groeninckstadion - Terr 2 - Karmelietenstraat 9400 Voorde - Tf 054/50 19 18

Wedstrijd onder leiding van dhr DE GIER Marc.

Selektie: (14)
Michiel - Sander - Gil - Vital - Lars - Diego - Mathieu - Elias - Jonas - Colin - Simon - Brecht - Thibaut - Momo.

OPM:
De kalenders die jullie besteld hebben zal ik mee hebben en na de match verdelen. Voor de goede orde geef ik nog eens het aantal mee die jullie hebben opgegeven met daarnaast het te betalen bedrag die ik zou willen afgerekend zien.
Sander (3 = 18 euro) - Lars (4 = 24 euro) - Elias (1 = 6 euro) - Jonas (1 = 6 euro) - Colin (3 = 18 euro) - Simon (1 = 6 euro) - Thibaut (1 = 6 euro) - Momo (1 = 6 euro)
Michiel, Gil, Thijs en Vital hebben hun kalenders reeds ontvangen en betaald.

 

28-12-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg winterprogramma

Beste spelers,
na de deugddoende evaluaties volgt hier zoals beloofd het vervolg van het winterprogramma:
- zaterdag 29-12-2012 is er de eerste indoor kerstmarkt in de Qubus tvv de jeugdwerking KSVO
- woensdag 2-01-2013 kan je vanaf 19.00 uur schaatsen op de ijspiste van de markt te Oudenaarde
Op 05-01-2013 hernemen we de competitie met de uitgestelde match op Voorde (selectie en afspraken volgen op dit blog)

Mag ik van deze gelegenheid ook gebruik maken om jullie, jullie familie en allen die u dierbaar zijn een gezond en voorspoedig 2013 toe te wensen !
Patrick.


26-12-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Evaluaties 27-12-2012

Beste spelers, hieronder nog eens te herinnering het evaluatieschema

EVALUATIES 27 DECEMBER 2012
BUYCK Egon 19.00 uur
DE CLERCQ Michiel 19.10 uur
DE METS Gil 19.20 uur
DE POTTER Gregory 19.30 uur
DE SCHRIJVER Thijs 19.40 uur
DE VRIESE Vital 19.50 uur
D'HONDT Lars 20.00 uur
DOOM Diego 20.10 uur
HAEGEMAN Mathieu 20.20 uur
HOFFMANN Elias 20.30 uur
LOURETTE Jonas 20.40 uur
REYNAERT Colin 20.50 uur
TRAVERS Simon 21.00 uur
VALEPIJN Brecht 21.10 uur
VANDENABEELE Thibaut 21.20 uur
ZERRI Mohamed 21.30 uur

19-12-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rechtzetting

Beste spelers,

in het winterprogramma staat een erreurke,
woensdag 21 december 2012 bestaat dit jaar niet het moet vrijdag 21 december 2012 zijn !
Dus volgende "training" VRIJDAG 21 DECEMBER 2012 om 20.00 uur terrein C !
(Met dank aan aLerte L)


17-12-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 15de comp wedst KSVO - Zele 5 - 4

Onwaarschijnlijke remonte…………….

Door het algemeen forfait van SK Lebbeke speelden we vandaag onze laatste wedstrijd van 2012 en ook de eerste wedstrijd van de terugronde.

Onze opponent van vandaag, Zele, telt momenteel één punt meer en staat op de zesde stek, maar méér nog, op de eerste speeldag incasseerden we een zware 5-1 nederlaag en dit is nooit leuk om een seizoen te starten ! Redenen genoeg dus om er stevig tegenaan te gaan en revanche te nemen  !

Voor de match werd dit allemaal nog eens goed naar voor gebracht en ik verwachtte dan ook niet minder dan dat KSVO van meet af aan het commando zou nemen.

Er blies een strakke wind over de lengteas van het veld en Zele verkoos om te starten met windvoordeel .

Aanvankelijk was het wat aanpassen maar eens aangepast aan deze omstandigheden haalde KSVO het laken naar zich toe. Er werd goed gecombineerd maar eens aan de zestien stond er een stevig verdedigend Zele blok ons op te wachten. U merkt het al, heel veel doelkansen werden er dan ook niet genoteerd. Zele stak sporadisch eens de neus aan het venster en bij één van hun zeldzame tegenstoten kon de spits, zij het met enig geluk, via de paal de score openen het werd 0-1 in de 35ste minuut. Wij hadden gehoopt om met een blanco score te kunnen draaien ! Niets was echter minder waar want nog geen 6 minuten later stond de 0-2 op het bord, de linksachter rukte op langs de zijlijn, haalde de doellijn, zette daar 2 man in de wind en vanuit een scherpe hoek gaf hij Sander het nakijken. Het was nog steeds geen rusten geblazen! Erger nog, net voor inrukken werd het 0-3 en hier kreeg de spits wel erg veel ruimte om af te maken. De rust zou moeten soelaas brengen, alhoewel, niemand die nog een cent gaf op beter. Hadden we op Zele niet hetzelfde meegemaakt ? Domineren en bij zeldzame tegenstoten het deksel op de neus krijgen, het scenario doemde terug op !

Wat zeg je dan tijdens de rust, je kan beginnen kafferen dat het een lieve lust is of je kan proberen de moed er terug in te krijgen. Gelet op de redelijke vertoning de eerste helft verkoos ik het tweede. Tactisch werd er ook wat bijgeschaafd en met goede moed werd de tweede helft aangevat.

Nog geen drie minuten ver of we lukten de aansluitingstreffer. Een hoekschop, zoals ik er meer wil zien, kwam via Vital bij Gil terecht die bediende Thijs die de bal voor doel zette waar Lars het kopduel won waardoor Jonas de bal tegen de netten kan prikken 1-3.

Het elan was er en gedreven door de wind beukten ook onze jongens op het Zele doel.  Op minuut 10 onderschept Vital de bal , levert die in bij Egon op wiens voorzet Brecht de 2-3 kon scoren. Het kon niet op en met nog meer enthousiasme gingen de KSVO boys verder met hun belegering. Minuut 14 werd de gelijkmaker geboren, een voorzet van Vital bereikt opnieuw Lars en diens voorzet met het hoofd brengt Simon in stelling om de 3-3 te scoren.

Ondertussen hadden de vrouwelijke supporters het warme nest van de kantine verlaten en luisterden ze vol verwondering naar de stand van zaken. Ze konden hun oren niet geloven en waren zelfs ietwat ontgoocheld, maar hier konden we echt niet op wachten.

De vrouwtjes waren nog maar net buiten of wij kregen bij één enkele tegenstoot het deksel op de neus, een diepe bal waarop Sander zich een klein beetje verkeek, de spits was net iets sneller, bracht Zele weer op voorsprong 3-4. Had dit nu met de vrouwelijke supporters te maken of niet, we zullen het nooit weten. De jongens dienden zich even te herstellen, ze hadden een kleine tien minuten nodig. Een vrije trap van Vital een tiental meter buiten de zestien bracht ons terug op gelijke hoogte, de bal ging enig mooi over de doelman in de verste kruising binnen 4-4 . De supporters werden gek en de tegenstrever werd meer en meer bitsiger. Nog was de match niet gespeeld, KSVO wou en zou deze match kost wat kost winnen en dat siert de jongens. In plaats van zekerheid in te bouwen gingen ze zonder ophouden in de aanval ! Ik stond als trainer bijna perplex bij zoveel wilskracht en doorzettingsvermogen.

De bevrijding kwam er vijf minuten voor tijd. Een uittrap van Sander belandde bij Brecht, met zijn laatste krachten wrong deze zich rond zijn tegenstrever en al even mooi en even ver als de vrije trap van Vital draaide Brecht de bal over de Zele goalie in doel 5-4. Wat Zele ook nog probeerde, ze hadden er zelfs een rode kaart voor over, niets kon onze jongens in verlegenheid brengen, het “hechte blok” werd niet meer in verlegenheid gebracht en wat bij de rust niemand meer durfde te verhopen werd werkelijkheid, we wonnen onze laatste match van 2012 en namen ook revanche voor de nederlaag in de openingswedstrijd.

Wat de KSVO jongens van nr. 1 tot en met nr. 14 van wilskracht aan de dag legden kan ik hier met geen woorden beschrijven, het bewijst eens te meer dat een goede groepsgeest “wonderen” kan doen, als trainer heb je daar maar een klein aandeel in, het zijn de spelers die het op het veld moeten doen.

We kunnen nu genieten van een leuk eindejaar, we onthouden vooral dat we zeven wedstrijden op rij niet meer verloren en na een magere 4 op 21 nu wel een 19 op 21 neerzetten.

Dit kan alleen maar bereikt worden als je voor elkaar wil werken en er samen als groep wil voor gaan en net dat is de verdienste van deze KSVO boys.

Ik blijf het echter herhalen ,we blijven “keihard” doorwerken want veel rust is er ons niet gegund we kunnen op 05 januari al terug beginnen want dan moeten “wij” er opnieuw “staan” want samen zijn we sterk !!

 

Speelden voor KSVO:
Sander DD - Gil – Mathieu– Lars – Egon - Brecht – Jonas - Gregory – Michiel – Thijs – Simon – Vital – Colin - Thibaut


16-12-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's KSVO - Zele

Bij gebrek aan verslag (wegens euforische stemming !!) worden de foto's hiernaast al in het album geplaatst.
Met opnieuw bijzondere dank aan onze tweede reporter (wat een weelde !!) Jan.
Het wordt moeilijk om de "world press photo" trofee uit te reiken dit jaar !!


13-12-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16de comp wedst KSVO - Zele
Wedstrijd op 15 - 12 - 2012 om 16.00 uur terrein C (synthetisch)

Verzamelen om 15.00 uur in de kleedkamer !

Wedstrijd onder leiding van de heer Noterman Joran.

Selektie:
Egon - Michiel - Sander DD - Gil - Gregory - Thijs - Vital - Lars - Mathieu - Jonas - Colin - Simon - Brecht - Thibaut - Mohamed (Momo).

09-12-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma December

Beste spelers,
Hierbij vinden jullie het winterprogramma
Op 27-12-2012 zijn er ook de evaluaties die doorgaan in de VIP kantine aan het A terrein. De uurregeling vinden jullie onder het winterprogramma. Indien een tijdstip u niet past kan je altijd wisselen met een andere speler, gelieve hier zelf voor te zorgen.
Op 29-12-2012 is er de "Walking Christmas" in zaal de Qubus, hiervoor kregen jullie van Chris een omslag met drankkaarten, gelieve deze tijdig te willen afrekenen met uw délégé !!

Opm:
vanaf heden is het verplicht om looppantoffels en lange broek mee te hebben op training !!
gelieve bij afwezigheid (training / evaluatie) te verwittigen a.u.b.!!

Bijlagen:
Winterprogramma + Evaluaties.xlsx (12.8 KB)   


06-12-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.15de comp wedst Voorde - KSVO
Wedstrijd op 08 - 12 - 2012 om 11.30 uur !

Verzamelen om 10.30 uur in Voorde

Adres: Frans Groeninckstadion - Terr 2 , Karmelietenstraat, 9400 Voorde , Tf 054/50 19 18

Wedstrijd onder leiding van de heer Van Steenberge Danny

Selektie:
Egon - Michiel - Sander - Gil - Gregory - Vital- Lars - Mathieu - Jonas - Simon - Brecht - Thibaut - Mohamed

Opm:
1. Hou de afgelastingen in de gaten.
2. Programma voor volgende weken komt weldra op dit blog



02-12-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's KSVO - Meldert

Gezien oparazzi op een buitenlandse missie was nam onze vorige janparazzi de honeurs waar maar deze reporter is beter gekend als JAN VC PHOTO'S. Het resultaat van Jan vindt u vanzelfsprekend in het gekende album, waarvoor onze dank. 


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 14de comp wedstr KSVO - Meldert 2 - 1

Doelmannen bepalen het resultaat……

Vandaag waren we gastheer voor TK Meldert, tegenstrever die derde in de rangschikking stond met 28 punten en die op verplaatsing een 10 op 15 haalde, het doelsaldo was ook niet min,55 goals voor en 16 tegen. Dit zou dus een héél zware dobber worden.

We moesten deze klus zien te klaren met maar 13 fitte spelers want Elias, Colin en Diego (door blessure) en Vital (buitenlandse opdracht)  ontbraken op het lijstje. Tot ik deze morgen een telefoontje kreeg van de vader van Gil dat deze laatste waarschijnlijk niet zou kunnen spelen daar hij gisteren doodziek thuis was van school en zich zeer slap voelde. Ik moest echter niet lang aandringen om Gil te laten besluiten om toch te spelen.

Daarentegen maakt Mo na bijna twee maand weer zijn opwachting met een zitje op de bank.

Van die dertien bleven er al snel maar 12 meer over want na nog géén tien minuten ver ging Thijs in een kopduel, schijnbaar zonder erg, maar hij kon zich niets meer herinneren en werd met de seconde slechter waardoor hij werd afgevoerd naar de spoedafdeling. Daar stelde men vast dat Thijs een hersenschudding had waardoor hij een nachtje opgenomen bleef ter observatie. We waren dus ook onze kwelduivel van menig verdediger kwijt!

Deze tegenslag werd goed opgevangen en zonder ook maar iets te moeten herschikken konden we de eerste helft verder uitspelen. Het moet gezegd dat Meldert in die eerste helft een paar keer gevaarlijk uit de hoek kwam. Ze hadden windvoordeel en probeerden hier het maximum uit te putten, met meestal lange ballen zowel uit verdediging als bij stilstaande fases werd het kopduel gezocht. Onze jongens trokken hierbij steeds aan het kortste eind doch de gewonnen kopduels door Meldert hadden geen resultaat. De rust werd met een blanco score bereikt en daar mocht vooral KSVO tevreden mee zijn, want die eerste helft konden we daar weinig tegenover stellen.

Tijdens de rust werd de ploegopstelling gewijzigd en werd ook een ander tactisch plannetje uitgewerkt. Het zou zaak zijn om deze richtlijnen onmiddellijk uit te voeren en ook om te proberen de lange bal van Meldert te verhinderen.

De boodschap werd begrepen en KSVO tapte uit een ander vaatje. Toch was het Meldert die terug het gevaarlijkst uit de hoek kwam, maar een al weken subliem keepende Sander hield zijn netten ongeschonden.  Toch moest hij zich na 15 minuten gewonnen geven, een voor één keer niet alerte verdediging liet zich verschalken door een inlopende tegenstrever en met een knal via de onderkant van de deklat zette hij de netten bol , 0 – 1 en we moeten eerlijk zijn, niet onverdiend.

Wat KSVO daarna liet zien getuigde van een staaltje wilskracht en doorzettingsvermogen. Toch behoedde “Super Sander” ons met twee passende tussenkomsten, man tegen man, van een dubbele achterstand. Dit bracht nog meer drive in de ploeg en het vòòr de wedstrijd al zege zeker Meldert (ze zouden samba voetbal spelen….) leek nog hautainer de wedstrijd te willen rondmaken door niet eens meer te denken aan aanvallen. Dit bekwam hen echter niet zo goed want 10 minuten voor inrukken dropte Mathieu en vrije trap in de box waar onze verdediger Egon nu wel het aanvallende kopduel won en met een prachtig overhoeks geplaatste kopbal de bal in de verste hoek dropte 1 – 1. Ik hinkte op twee gedachten, ofwel gereserveerd spelen en het puntje behouden ofwel volop voor de winst gaan. Ik moest dit zelfs niet coachen, de spelers beslisten om volop voor winst te gaan en ze geloofden er ook in !! Ze presten Meldert op hun eigen helft en zetten alles op alles. In de allerlaatse minuut werd Thibaut op links gelanceerd, niemand geloofde dat hij de bal nog zou halen doch Thibaut schakelde plots een versnelling hoger waardoor hij alsnog eerder op de bal was dan de té ver en onoordeelkundig uitgekomen Meldert goalie. Thibaut kon de bal ontfutselen in duel, bleef even ter plekke liggen maar een goed gevolgde en alerte Simon trapte in één tijd van op de hoek zestien meter met de linker de winning goal binnen. Het stadion barste uit zijn voegen en de spelers en supporters waren door het dolle heen, we wonnen de match met 2-1 tegen een tegenstrever die véél hoger dan ons stond aangeschreven !

We moeten echter eerlijk blijven dat dit een gevleide zege is maar daarom niet minder verdiend, KSVO toonde zich alweer van zijn beste kant want alweer de gedrevenheid, inzet en wilskracht, teamspirit alles was terug aanwezig en net dit leidde er toe dat we de zege binnenhaalden tegen een zich onklopbaar wanende tegenstrever ! Het waren echter de goalies die het resultaat bepaalden !

Opnieuw een “bere”sterke Sander, een verdediging die onverzettelijk bleek een middenlinie die steeds het overzicht en organisatie behoud en een vandaag zeer opportunistische aanval.

Speciale vermelding toch voor Gil die de ploeg ondanks zijn ziekte niet in de steek liet en meer dan behoorlijk presteerde.

Zege die wordt opgedragen aan de onfortuinlijke Thijs, die zelfs vanuit het ziekenhuis nog het team proficiat wenst via sms.

Dit alles toont aan dat we een hecht “blok” vormen en men van goeden huize zal moeten zijn om dit te breken.

We blijven echter “keihard” doorwerken, te beginnen met de komende trainingsweek om daarna alweer te bevestigen de volgende match.

Opm: Oparazzi moest weer verstek laten gaan, ik stuurde hem met een scoutingsopdracht naar het buitenland !! 

Speelden voor KSVO:
Sander DD - Gil – Mathieu– Lars – Egon - Brecht – Jonas - Gregory – Michiel – Thijs – Simon –  Thibaut – Mohamed (Momo)


30-11-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.14 de comp wedstr KSVO - Meldert

Wedstrijd op 01-12-2012 om 16.00 uur terrein C (synthetisch)

Verzamelen om 15.00 uur in de kleedkamer.

Wedstrijd onder leiding van de heer VANBUTSELE Eddy

Selektie :
Egon - Michiel - Sander - Gil - Gregory - Thijs - Lars - Mathieu - Jonas - Simon - Brecht - Thibaut - Mohamed


25-11-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 13de comp wedst Wetteren - KSVO 1 - 5

KSVO jongens bevestigen…..

Na de gave collectieve prestatie van vorige week tegen Lebeke Aalst, waarbij we toch moeten opmerken dat deze tegenstrever géén waardemeter mocht zijn, werd dit weekend niet minder verwacht dan dat KSVO zou bevestigen.

We waren wat opgeklommen in de ranking en net voor de match noteerden we een algemeen forfait van SK Lebbeke wat ons in de ranking nog één trapje deed opschuiven gezien wij op speeldag 2 gelijk speelden terwijl alle andere ploegen met de drie punten gingen lopen tegen Lebbeke. We wonnen dus 2 punten op onze reeksgenoten, zo zie je maar! Dit maakte dat we in tegenstelling tot het gelijke aantal punten met onze tegenstrever van vandaag, Wetteren,  plots 1 punt minder telden met 1 match minder. Winst kon ons dus een plaatsje hoger tillen.

Vóór aanvang van de match werd dit alles nog eens klaar en duidelijk gemaakt evenals de steeds weerkerende opdrachten.

We merkten bij de opwarming al dat Wetteren gemotiveerd aan de match zou beginnen en we niets cadeau zouden krijgen.

De goede bedoelingen van Wetteren kregen al snel een fikse deuk, nog géén twee minuten ver stonden we al 0-1 voor. Egon onderschepte de bal, keek even op en met een perfecte kruispass bereikte hij Brecht die na één controle de bal op de slof nam en deze heerlijk in de kruising trapte (zag ik daar een voortzetting van een oefening op training ?). Dit gaf de ploeg vleugels en ieder duel werd gedomineerd door KSVO. Op een nochtans moeilijke hobbelige grasmat werd toch geprobeerd een voetballende oplossing te zoeken. Af en toe kwam Wetteren eens de neus aan het venster steken doch een alweer secuur keepende Sander pareerde met gemak.

We dienden echter te wachten tot rond het half uur alvorens de voorsprong te verdubbelen.

Een afgeweerde hoekschop van KSVO kwam bij Gil terecht, die bediende mooi Lars op de rechterflank, Lars toverde een balletnummertje uit de sloffen en kon de bal voorbrengen aan de tweede paal waar Simon zo hoog sprong dat hij bijna de deklat raakte en met een neerwaartse kopstoot de 0-2 nette. We hielden het overwicht en tien minuten voor inrukken ging Elias, op gevaar van een aantal ribbreuken, zwaar in duel ter hoogte van de middenlijn, bediende Jonas en van op ongeveer 30 meter jaste Jonas de bal ook al de kruising in ! (wat hadden we weer geleerd op training ?).

We wisten dat Wetteren de tweede helft alles op alles zou zetten en zou proberen snel de aansluiting te forceren. Een secure organisatie in verdediging en middenveld van KSVO besliste hier echter anders over en het eerste kwart werd gedomineerd door onze jongens. Meer nog, de voorsprong werd nog uitgediept rond het kwartier, Michiel zette zich door op links, won het duel en bediende perfect Vital. Deze laatste stond pas op het veld en had nog geen leer geraakt, hij nam de bal gepast aan zette een mannetje in de wind en knalde onhoudbaar binnen. Na al zijn miserie een deugddoende treffer voor de Vit en de 0-4 op het bord.

Door deze geruststellende voorsprong sloop er wat nonchalance in de ploeg en werden de teugels wat gevierd, dit maakte dat Wetteren iets meer in de match kwam en een paar keer gevaarlijk uitpakte, maar dan stond daar alweer een grootse Sander die de tegentreffer verijdelde. En toch kon Sander zijn netten niet ongeschonden houden, een misverstand of noem het een communicatiestoornis tussen onze goalie en Lars zorgde er voor dat Wetteren toch kon scoren, dit kan nu eenmaal gebeuren. Wetteren vond wat elan terug toch was het KSVO die de eindscore op het bord zette. Thijs had zich doorgezet en werd gepareerd door de keeper, deze ontzette de bal richting middencirkel waar Vital moederziel alleen stond en in één tijd met de rechter van aan randje van deze cirkel de doelman het nakijken gaf en de bal in doel joeg. Eindstand 1-5.

De bevestiging van hetgeen de weken ervoor werd gepresteerd en waar ik voor de wedstrijd met aandrang op drukte was weer eens een feit. Opnieuw maakten de 15 KSVO boys er een partij van die mocht gezien zijn en ook onze talrijk aanwezig supporters (het aantal blijft groeien !!) vonden dit een gesmaakt optreden.

We blijven er echter op hameren: wat je de zaterdag bereikt is het resultaat van het harde werk die je in de week voorgeschoteld krijgt, enkel zo kan je blijven bevestigen en dit zal voor de komende wedstrijd niet anders zijn want dan wacht ons een tegenstrever die 2de in de stand staat, namelijk TK Meldert.
Opm: Na zijn ongewettigde afwezigheid was oparazzi weer van de partij en met een degelijk ingepakt toestel legde hij weer enkele schitterende poses op de gevoelige plaat. Zijn schorsing is hem bij deze kwijtgescholden. U kan het resultaat zien in het album hiernaast.
 

Speelden voor KSVO:
Sander DD - Gil – Elias – Lars – Egon - Brecht – Jonas - Gregory – Michiel – Thijs – Simon – Vital – Mathieu – Colin – Thibaut.  




Foto



Websites en blogs KSVO
  • Officiële Site KSVO
  • Jeugdsite KSVO
  • KSVO Nat.U15

  • Interessante Sites
  • KBVB
  • Afgelastingen

  • FOTOALBUM 2012 - 2013
  • Foto's


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs