af meir at work in zundert
Zondag 1 juli vanaf 9.55u: finaledag!!!!!

Laatste commentaren
  • wedstrijd (kees)
        op Nabeschouwing match vs Red Eagles
  • ivm knopjes (webmaster)
        op Nabeschouwing match vs Red Eagles
  • Bovenste knopke los (Krikke)
        op Nabeschouwing match vs Red Eagles
  • Training maandag 28 mei 2007 (deel 2) (Coach Jodel)
        op blog is online
  • Nabeschouwing verlies Bunga Bezatti (Jodel)
        op blog is online

  • Rondvraag / Poll
    Op welke plaats eindigen we dit jaar?
    Kampioen, zonder puntenverlies en tegengoale
    Kampioen, maar toch wat weerwerk
    Tweede
    Derde
    Vierde
    Vijfde
    Zesde (en dus spelen tegen degradatie)
    Zevende
    Achtste (zitten dacht ik acht ploegen in de reeks)
    Bekijk resultaat


    Foto


    Archief per week
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 26/09-02/10 2005

    het laatste nieuws omtrent het tussenseizoensminivoetbaltornooi in ons grendsdorpje
    02-07-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nabeschouwing op finaledag
    match 1 vs L en B

    We starten maar net met genoeg spelers owv varierende redenen (hoofdreden: Werchter; andere: vissen, kater, beker in Berlijn).   Toch is de start veelbelovend.  Tegen de sterke ploeg start Af Meir voorzichtig vanuit een compacte organisatie en Gereir loerend op de uitbraak.  Geleidelijk aan wordt het duidelijk dat hier  toch kansen liggen.  Een eerste 'steal' wordt wat te onbesuisd van ver overgelobd.  Hierna een tweede steal en de ver uitgekomen goalie wordt uitgespeeld door Rik en Geert.  Balbezit en counteren zijn dan aangewezen.  Toch weten de mede-belgen toch nog te scoren, een rush langs rechts en een pegel in de verste hoek brengen de bordjes in evenwicht.  In de slotfase zijn er nog wat kansen vooral voor ons, maar het blijft hierbij.  Voeten krijgt nog een bal tegen zijn achterhoofd en wat schelles omdat hij wat te hevig staat: een les.  Op zich geen slecht resultaat tegen de latere winnaar zo blijkt,  maar er zat meer in.

    match 2 vs untouchables

    Dit team is zowat de stugste en meeste uitgekiende ploeg op dit tornooi, bewezen ze ook weer tegen ons.  Het balbezit is voor ons en the untouchables (moeten) wijken tot rond de eigen backlijn.  Basje loert op de counter.  De halve kansen zijn dan ook voor  ons, een enkele hele, maar op de tegenprik geven ze een serieuze waarschuwing.   Eén untouchable weet alleen voor doel op te duiken, en af te drukken, maar Wes veegt hem nog omhoog.  De vrije trap levert  niks op, maar de keer hierop is het wel prijs.  Met de nodige bijval wordt Wes gepaneerd.  Een uppercut die Af Meir niet meer te bovenkomt.  Muze weet de bal nog te raken en in de rebound treft Voeten net geen prijs.  1 op 4 en de eerste kritiek van de stuurlui aan wal nemen toe (voorspelbaar)

    match 3 vs Pabras en match 4 vs Z.W.Z.J.B.E.G (ofzo)

    2 op 4: 2 x 0-0

    Het trieste relaas van deze partijen kan ik niet echt vertellen.  Wij zijn twee keer massa's beter dan de tegenstander, maar deze kruipen met zijn allen voor doel en wij missen de luttele kansen.  Op uitbraak is één van de twee tegenstanders zelfs redelijk gevaarlijk, maar onze supporters roeren zich en de spelers kunnen het ontgelden.  Een enkele keer de scheids ook.  Er zijn plannen voor een ander strijdplan/tactiek, maar deze houden we voor volgend jaar.   Om spektakel te brengen moet men met twee ploegen zijn, en aan ons heeft het dit jaar in ieder geval niet gelegen. 
    Tara, de bejaarde pluizebol van de familie Gijzel stal de show als streaker.  Tandenstoker Gijs moest even zijn 'cool' verliezen en achter de hond aan.  Hilariteit alom, maar de man had het mormel nog voor de grote baan te pakken. Helaas Tara

    match 5 vs Bunga Bezatti

    Verloren we onze eerste match nog van hen.  Vandaag waren ze geen partij voor ons.  Ze maakten hun naam waar en ook hun reputatie. Be-zat-ti na woordanalyse,  liet aan alles merken dat ze aan het bier hadden gezeten.  Niks te merken van hun compacte catenaccio-voetbal, traag, en agressief.  Na 23 sec lag de eerste bal in het mandje.   Een reactie op hun geschup accepteerden ze niet.  Dit belooft voor volgend jaar.  Danny kreeg voor een eerste aanslag de bal bij Voeten die de 1-0 binnenjoeg.  Even later een 1-2 Aerts - Voeten, wederom afgewerkt.   Tussendoor nog een paar beuken voor Aerts en Voeten, maar de scheids gaf voordeel en hield zijn kaarten op zak.   Danny zorgt ook nog voor een showke door te scoren en zijn bijbehorende (destijds) salto erachteraan te gooien.  Local verlaat ook nog eens zijn verdedigende stelling om een goal binnen te duwen.  De Bunga's weten ook nog twee maal te scoren, maar hier was eigenlijk nooit sprake van een wedstrijd.

    Besluit: ook dit jaar zat er weer meer in (zoals elk jaar, in groeps als finale-fase).  Ons totaalvoetbal wordt door het merendeel van de ploegen opgevangen met een handbal-stijl.  Als er dan moeilijk gescoord wordt, kun je natuurlijk niet winnen.   Volgend jaar sowieso een andere naam, meer supporters/tifo-acties/gezangen/knokpartijen en misschien een andere tactiek.
    Bloggen is tof  - tijd voor ergens ne verse te starte dus

    Tsjawkes


    http://www.youtube.com/watch?v=CoEHFAGzIZQ          filmkpje







    02-07-2007, 00:00 geschreven door il fenomeno  


    *don. 24 mei     20u    D     Bunga Bezatti (1-2L)
    *din. 29 mei      19u    B      L & B            (0-1L)
    *don. 31 mei     20u    C     River Spleet  (3-1 W)
    *don. 7 juni       19u    D     Red Eagles  (10-2W)
    *don. 14 juni     20u    B     Untouchables (4-2L)
    *don. 21 juni     19u    C    Pabras               (4-0W)
    *din. 26 juni      20u    A      Z.J.Z.W.E.B.G.
     
    1 juli = finaledag

    Guestbook
  • reactie
  • dana
  • sportieve groetjes
  • mof en ron
  • fotos

    Als ge iets wilt zegge, op de knop hieronder duwe. Negatieve kritiek is prima, als ge t onder eige naam doe.


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs