Inhoud blog
  • 12 & 13 september
  • Donderdag 10 en vrijdag 11 september
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Reis naar Bali september 2015

    15-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.12 & 13 september
    Na een verkwikkende nacht en een stevig ontbijt kwan de chauffeur ons rond de middag ophalen en ging onze reis verder naar "Villa Adinda" waar onze gastheer en gastvrouw, Dirk en Leen ons opwachten.
    Na de eerste kennismaking en uitleg over het reilen en zeilen in de B&B, over de nabije omgeving, werden wij naar onze kamer gebracht.
    Dan kon onze vakantie echt beginnen.
    Zwembroek en bikini aan en volstrekte rust aan het zwembad.
    Rond vijf uur een wandeling naar Echo Beach en daar tijdens het eten de zon zien ondergaan samen met vele honderden mensen.

    Zondag met Dirk een programma samengesteld over wat wij willen doen en bezoeken hier op Bali, zo kan hij ook een planning maken voor de dagen dat we een wagen met chauffeur nodig hebben, of wanneer we eventueel met andere gasten samen ergens een bezoek kunnen aan brengen. Zo kan de kost voor huur van wagen met chauffeur gedeeld worden.
    De verdere afgelegen uitstappen kan je best een wagen met chauffeur nemen, want het verkeer is hier nogal hectisch.
    Er rijden hier meer moto's rond dan auto's, er wordt hier aan de linkerkant gereden, de banen zijn niet zo breed en zeker niet voorzien voor zoveel verkeer.
    Afspraak gemaakt tegen 16.00 uur voor een gezamelijke massage en body scrub, zo is ons velletje prima in orde om te kunnen bruinen.



    15-09-2015 om 16:36 geschreven door LĂ©ona  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs