s morgens gaan ontbijten bij de familie en vervolgens naar het bedrijf.
Ze waren madelijntjes aan het maken en dat deden ze perfect, bijsturen was dan ook niet nodig.
Vervolgens ben ik terug naar de privé woning gegaan want daar gebeuren ook een hele boel activiteiten zoals het drogen van de maïs en het maken van karamellen met mango smaak.
Hier moet ik het konfijten opstarten. Aangezien dit een procedé is van meer dan 15 dagen kan ik enkel de uitleg doen en opvolgen via de mail. In ieder geval ik heb me beholpen met de middelen die er zijn, gaatjes in deksels maken enz..
Daarna ben ik met Maritreise op pad gegaan om de kledij die hier nog opgeslagen lag, die via een container vanuit België is gekomen te gaan ophalen (deeltje). Morgen kunnen we dan weer 15 werknemers gelukkig maken met een werkbroek, T-shirt en een polo.
Na de lunch bij de familie terug naar de bakkerij waar er vraag was om de werkwijze van de croissants wat bij te sturen. Moeilijke opdracht bij temperaturen van 35°c, slechte koeling, en dit met boter. De degen rijzen lustig door zelf in de diepvriezer.
Rond 18u30 ben ik dan naar mijn hotel getrokken om een uurtje later de dag af te sluiten met een maaltijd bij de familie. Om 22 u lag ik dood moe in bed. De warmte is zwaar en zeer vermoeiend. Het was heel de dag doef maar de regen bleef uit.
Slaapwel.



|