Zoeken in blog

Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Inhoud blog
  • Madagaskar 15 december 2016
  • Madagaskar 14 december 2016
  • Madagaskar 13 december 2016
  • Madagaskar 12 december 2016
  • Bakers For Africa
    Bakers for Africa - Bakkers voor Ex-Change

    09-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zimbabwe 8 april avond
    Vandaag een druk dagje achter de rug. Ik had er een nieuwe werknemer bij. Ik legde Klevin uit dat hij deze jongen moest opleiden.
    Voor hem was dit een vorm van erkenning. ( zie foto's)Hij deed dit met een geweldige motivatie. Voor mij ook leuk te zien dat je kennis onmiddellijk doorgegeven kan worden.
    Hij leerde hem het toeren van gerezen bladerdeeg.
     Ondertussen maakte hij zelf zijn stokbrooddeeg, cyabatta en bagnats, een plat bruin zacht broodje. af en toe moets ik bijspringen maar het liep goed.
    Jan was ondertussen begonnen met opnieuw een vracht dessertkoekjes te maken samen met de banketbakkers.
     deze producten slaan wel aan. Ook werd er van de zelgemaakte marsepein bloemen gemaakt voor een taart. Jan had ook aardbeienkorstjes gemaakt. deze hadden echt succes.
    De nieuwe producten van zowel de bakkerij als de banketbakkerij hebben succes. Morgen starten we met een assortiment belegde broodjes.
    We hebben gewerkt van 8 uur tot 18 uur. Maar echt voldaan en blij met het resultaat.
    Om de avond af te sluiten zijn we in een Italiaans restaurant gaan eten.
    nu bedje in en morgen opnieuw aan de slag


     

     


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs