Van Junior tot Aiden Weddenschap: Raad het geslacht en het gewicht van Junior en maak kans om de volledige pot te winnen, inleg 5 euro
24-07-2009
Aiden is op 2 dagen tijd een Indiaan en een Neger geweest, dit omdat de ik wil het alleen doen periode is aangebroken. Gisteren was het spagetti en deze morgen zijn favoriet choco. Wat hebben we daar van geleerd ? Eten is zo lekker kneedbaar en leuk als het van tussen je vingers komt ... en moet nu net op dit moment alles aan je lichaam beginnen jeuken ? ja ! Dus een rood en een bruin hoofd, trui, sokken ... Eten ligt ook goed in de hand en gooit wel makkelijk, als vingerverf is het ook ideaal. Dus eten gebeurd nu met nen dweil en ne hogedrukreiniger. Het is ook de nee periode voor ons, aangezien alles wat niet mag eerst gebeurd. Vermoeiend voor ons maar ook voor Aiden neem ik aan ( ik hoor het hem zo al denken... ik mag hier niks ) Alles gebeurd dus in looppas en dat lijkt op een sprintje van een hagedis ( zoek da maar eens op ) De papa periode is er ook, ik weet ni hoeveel keer hij papa zegt op een uur, heel veel ! Alsook de klauterperiode en ik bedoel dan ook op alles opklauteren, nu staat hij plots boven op zijn kinderstoel of op de rugleuning van de zetel enz ... Hij is dus aap, engel, duivel en ook hagedis tegelijk
Aiden net een week bij de grootouders geweest, hij heeft het supergoed gehad ( zolang hij maar eten krijgt ) en opa zit aan de valium In de zandbak spelen is super, maar ( inderdaad ne maar ) niet op blote voeten en er mag geen zand op zijn broek komen, dat op zich is een hele onderneming hoor. Dan maar de glijbaan, die neemt Aiden alleen, daar is ook een maar aan, gewoon voorwaarts glijden is ni leuk genoeg, zijwaarts, achterwaarts da's pas fun. Aiden heeft nu zelf een zeteltje gekregen, nen echte baron als hij daar inzit. Verder gaat het supergoed, brabbelen gaat, maar praten blijft nog achter.
Aiden gebruikt regelmatig zijn potje, en iedereen apetrots als hem dat lukt. Het idee om te zitten en pipi te doen snapt hij al, als hij buiten in zijn blote poep loopt te spelen in het zwembad ( klinkt sjike he voor zo een blauw schelpje ) gaat hij op zijn hurk zitten en plassen maar ... maar dan zonder potje . Aiden moet nu altijd lopen ipv stappen, constant buiten crossen, bijgevolg dat hij meer dan eens valt of ergens tegen aan loopt. Blauwe plekken, builen en schaafwonden zijn niet te tellen.