Inhoud blog
  • Bijna vacantie
  • Mijn eerste verhaal
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Krommenie calling

    07-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijna vacantie

    Giga storm vannacht en ik heb de regenton los moeten koppelen, stroomde alle kanten op.
    Gisteravond opgepast en ik was toch een tikkie ongerust, Nino ging alleen naar de voetbaltraining op de fiets en ik was blij dat ik het verzopen koppie om de hoek van de poortdeur zag. Kick wilde niet slapen, alle omatrucken er op losgelaten, helaas wachten tot Bas ook terug was en straks maar even bellen of het hem wel gelukt is. Tru gaat ook niet echt lekker op haar werk, gezeur over de nachtdiensten tijdens haar zwangerschap en de hormonen gieren alle kanten op dus tel uit je winst.
    Gisteren controle in de VU en nog even langs de oude werkplek gelopen, wat een zegen dat ik weer als "vrij" mens naar buiten kon lopen.
    Kan me niet meer voorstellen, dat ik 10 jaar lang zo gewerkt heb, hoewel de 1e jaren best leuk waren, maar sinds de komst van het Nieuw Amsterdams Peil, zoals ik haar maar noem, een ..... sfeer. Maar goed het salaris was nodig toen en dankzij Niek kan ik nu de dingen doen die ik wil doen.
    Vrijdag gaan we weer naar Drenthe en dan ook nog naar Musselkanaal, naar Winnie, mis haar wel ondanks alle mail over en weer.
    Mis wel de herdenking van de oprichtster van de Rebekkah Loge, heb grrr ook al de 1e avond moeten missen, dank zij mijn onwillige buikorganen! Maar goed het seizoen is weer begonnen en ik kan mij verheugen  op de 27e twee inwijdingen en dat is weer heel leerzaam en mooi om te zien. Hoop dat Joan niet af hoeft te haken, nu het met Arie niet zo goed gaat.
    Dadelijk mijn voedselbankherindicatiebrieven overdragen aan Joke en de nieuwe clienten brieven zijn al meegenomen door Clementine.
    Vanmiddag de kapper en de laatste dingen opruimen, jaja ik weet het Miep Kraak laat een schoon huis achter.
    Bas zei gisteren heel komisch, als ik bij jouw begrafenis een toespraak moet houden, houd ik alleen een sopdoek en een dweilstok omhoog, dan weet iedereen hoe het zit. Alsof er niet meer over mij te vertellen valt, de grapjas!
    Siets gaat sinds de pillen in het doosje zitten en met regelmaat geslikt worden weer wat beter, maar er is nog een lange weg te gaan en van haar vader hoeft ze geen hulp te verwachten. Het bevestigt maar weer eens, dat ik niet zonder reden bij hem weg ben gegaan. Als het moeilijk werd, dan kon ik het opknappen en als er moeilijke dingen gebeld of gezegd moesten worden idem dito met de beroemde ster. Heeft mij ook destijds bijna de relatie met mijn zoon gekost, omdat meneer te laf was om  zelf zijn visie en dus niet de mijne te zeggen, alsof ik mijn zoon ooit het het huis uitgezet zou hebben, maar goed hij heeft nu de vrouw die bij hem past en er bestaat dus echt gerechtigheid.
    Als we terug zijn komt Willem de muren er boven uitslopen en dat zal zeker optisch, veel meer ruimte geven in het jaren 30 poppenhuis!!!
    Hoef ik niet meer plat op mijn buik om onder het bed te swifferen, gewoon even duwen tegen het bed en klaar is Klara.
    Daarna moet de keuken opgepimpt en dat moet nog even goed doorgesproken met Willem.
    Niek heeft een wondertje verricht, door 2 Benno kasten met een Billy deur van Ikea om te toveren tot een prachtige kruidenkast, niet elke keer meer vette kruidenpotjes, hij heeft nog een trauma van de keuken van Karin, de ziel. De rest van de trauma's zijn er gelukkig uit na 11 jaar.
    Goed nu stoppen en douchen, voordat Joke voor de deur staat.

    BvBnN

    07-09-2011 om 08:59 geschreven door babs  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs