Vrijdag sloten we ons wo thema "gezonde voeding" lekker en gezond af. En begonnen we met het nieuw thema: 'techniek'. Om er rustig in te komen deden we al enkele proefjes in de klas.
We hebben het in de klas reeds besproken, maar door onze soepnamiddag staat het nog niet in de agenda. Komende dinsdag : sprongtoets 2 (wiskunde): bewerkingen en getallenkennis Komende woensdag: sprongtoets 2 (wiskunde): meetkunde en metend rekenen
De leerlingen hebben hun werkboek wiskunde mee naar huis genomen en kunnen zich dus voorbereiden. Er staan ook voorbereidende oefeningen/ taken klaar op de Bingelsite.
Op dinsdag moeten we naar het medisch onderzoek. We zullen niet op tijd zijn voor het middageten op school / thuis. Iedere leerling van 5c brengt dus zijn lunchpakketje mee.
In 2C zitten onze kleine broertjes en zusjes. Regelmatig zullen we dit schooljaar een activiteit samen doen. Twee weken geleden leerden we elkaar kennen en afgelopen donderdag speelden we samen enkele groepsspelen.
Ik vind het meer een mens dan een vogel, zei Tine.
Je moet eens goed kijken, zei Warre, Het heeft twee pootjes. Dat
lijken mensenpootjes, maar een vogel heeft ook twee pootjes. Het heeft
een koppie. Het lijkt heel veel op een mensenkoppie, maar een vogel
heeft ook een koppie. En het heeft twee vleugels. Dat hebben alle vogels
en mensen hebben dat nooit. Dus is het meer een vogel.
Nou, zei Tine, doe jij maar of het een vogel is, maar ik doe of het een mensje is. Ze moet melk en kleine stukjes fruit.