Morgen is het vrijdag en dan is het JOEPIEEEE! turnen. Ik weet het.... voor sommigen is dit een marteling maar deze lessen zijn verplicht. Probeer er het beste van te maken en vooral te genieten van het samen sporten en spelen. Jullie hebben de laatste weken bewezen dat jullie best sportief zijn, hoor!!:-o
Toch zou ik jullie er graag doen aan herinneren dat sportkleding verplicht is en dat het omkleden op school gebeurt.Voor de meesten is dit geen probleem al is er wel eens een enkeling die niet in orde is.:oops: Voor de dames (of de heren) met lange haren : we doen onze haren in een staart(je).
Sportieve groetjes juf (grote) Veerle
PS. het in orde zijn wordt beloond !
Reacties op bericht (1)
19-09-2011
omkleden
Beste juf,
Gebeurt het omkleden op jullie school individueel? Wat doe je als kinderen voor en na het zwemmen zich individueel willen kleden (moslima's) Hebben jullie daar een schoolreglement voor?