Aussie
Categorieën
  • Dag 1 & 2 (19)
  • Dag 11 & 12 (6)
  • Dag 13 & 14 (3)
  • Dag 15 & 16 (7)
  • Dag 17 & 18 (8)
  • Dag 19 & 20 (8)
  • Dag 21 & 22 (5)
  • Dag 23 & 24 (10)
  • Dag 25 & 26 (4)
  • Dag 27 & 28 (3)
  • Dag 3 & 4 (7)
  • Dag 5 & 6 (7)
  • Dag 7 & 8 (6)
  • Dag 9 & 10 (12)
  • videofilmpjes (2)

  • Inhoud blog
  • Video 2
  • Video's
  • Video 3
  • Videofilmpjes
  • Back to Belgium
  • Laatste uren in Sydney
  • Back to ratrace
  • Brisbane to sydney
  • Dag 26: Brisbane to Sydney
  • Brisbane city cat
  • Dag 25: Brisbane City Cat
  • Edward Lodge Brisbane
  • Airlie beach/brisbane
  • Dag 24: Airlie Beach -Proserpine - Brisbane
  • genieten...

    Gastenboek
  • kus
  • Groetjes
  • piep 1
  • piep 2
  • jippieeeeeeeee

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Zoeken in blog



    Down Under
    07-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 17: Cairns to Cape tribulation
    Een gezond ontbijt en daar gaan we dan in onze rode Toyota Camry sportivo `back to nature`.
    Onderweg stoppen we even in Port Douglas voor een  wandelingske over het strand en rijden dan zo door langs prachtige stranden en mooie uitzichten naar Mossman, `de suikerhoofdstad`. Even een snelle lunch van burger en toasted sandwich om dan tussen de suikerrietvelden door onze weg verder te zetten naar Daintree river Crossing.
    Om tot in `Cape Trib` te geraken moeten we met de ferry over Daintree river en na na 5 min varen met de overzetboot zitten we midden in het regenwoud; reusachtige palmbomen en veel bordjes die zeggen dat we moeten oppassen voor `cassowaries`, een soort van struisvogel zo groot als een man, spijtig genoeg zijn we er (nog) geen tegengekomen.
    Even een tussenstop aan een theeplantage waar onze theeliefhebber (Jack) australische thee gaat kopen en dan rijden we terug de wonderen van de natuur in.

    Na 4 uren relaxed rijden, wat Jacky fantastisch doet , komen we aan in onze cottage te midden van de natuur gewoon prachtig! Hier werkt alles met zonne-energie en worden we gevraagd om zuinig te zijn met water en electriciteit want alles is hier beperkt. We leven op het ritme van de natuur tussen de palmbomen en massa`s vogels en vlinders.
    Onze cottage is een exotic fruit farm en morgenvroeg worden we dus verwend met een gezond ontbijt van vers exotisch fruit we zijn benieuwd en kijken ernaar uit.

    Op ons terras genieten we vollen bak van de rust, de stilte, de natuur en...een pintje natuurlijk:)

    21u00:
    Geen tv, geen gsm, geen internet, geen auto`s,... alleen het geluid van de natuur...krekels, vogels, wind, af en toe een kokosnoot die naar beneden valt ... bijna volle maan.. dat is genieten en relaxen zaaaalig...met een goed boek en een glaasje pinot grigio...mmmmm en ja hoor in het regenwoud hoort natuurlijk af en toe een drupje regen.


    (cassowary cafe)

    07-09-2009, 00:00 geschreven door djveerle


    Categorie:Dag 17 & 18
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 18: Dubuji boardwalk/ Myall Beach
    We hebben een rustige nacht geslapen in de natuur met op de achtergrond vogelgeluiden, de wind die waait door de palmbomen, af en toe een serieuze regenbui die zorgt voor wat afkoeling, een kokosnoot die uit een palmboom valt  en toch hebben deze geluiden onze nachtrust niet verstoord, integendeel.
    Om 8u staat Alison ,onze gastvrouw, op ons terras met een `big breaky`, een groot bord vol met exotisch fruit; papaya, pomelo, star apple, passion fruit en guanabana.
    Guanabana kennen jullie allemaal van horen :) probeer maar eens heel snel guanabana te zeggen, zingen en daarachter tututududu en denk hierbij aan de muppet show hahaha
    Wij genieten van ons fruit op ons terras het ene stukje al wat lekkerder dan het andere en na een halfuur krijgen we een bord met roerei en gerookte zalm voorgeschoteld als dat geen stevig ontbijt is!
    Daarna komt Alison nog wat chatten en vertellen over alle wandelmogelijkheden en uitstappen in de buurt. We besluiten om de Dubuji Boardwalk te doen en een wandeling over Myall Beach een strand gelegen juist naast het tropisch regenwoud. Twee vliegen in een klap: strand en regenwoud.
    Het regenwoud is prachtig en stil, het strand leeg nochtans is het stralend weer (in Belgie zou het al stampvol liggen) we genieten volop!
    Om 14u00 hebben we afgesproken om fruit te gaan proeven in onze fruit farm. We krijgen 10 soorten fruit voorgeschoteld allemaal heel speciaal en exotisch.
    Het merendeel kennen wij in Belgie niet dus een hele belevenis. Na nog een rondleiding in de boomgaard sluiten we deze late namiddag af met een aperitiefke in de zon voor onze cottage waar ik dit verslag schrijf.
    Om 18u00 worden we bij Digby en Alison verwacht voor een babbel... ben benieuwd want onze gstvrouw en gastheer hebben blijkbaar al heel veel gereisd vooral gestapt (nice naar zwitserland & ja hoor mama compostella) en ze kayakken ook heel veel dus echte avonturiers.
    Morgen is er een nieuwe dag vol relaxen & genieten van deze fantastische natuur in alle rust en stilte natuurlijk

    ps: aussie`s korten alles af
    AUSSIE : australier
    BARBIE: bbq
    BREAKY: breakfast (ontbijt)
    MUSHY: Mushrooms (champignons)

    `NO WORRIES` is een uitspraak die ze constant gebruiken en ook toepassen `geen zorgen` en zo leven deze mensen ook, op het gemak rustig aan en volop genietend

    (PK jungle village)

    07-09-2009, 00:00 geschreven door djveerle


    Categorie:Dag 17 & 18
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.cairns to cape trib
    Gezond ontbijt



    burger in mossman



    07-09-2009, 00:00 geschreven door djveerle


    Categorie:Dag 17 & 18
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toyota Camry sportivo
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Onze knalrode auto

    07-09-2009, 00:00 geschreven door djveerle


    Categorie:Dag 17 & 18
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.daintree ferry
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ferry

    07-09-2009, 00:00 geschreven door djveerle


    Categorie:Dag 17 & 18
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dubuji boardwalk /myall beach

    Myall beach


    Dubuji Boardwalk

    07-09-2009, 00:00 geschreven door djveerle


    Categorie:Dag 17 & 18
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dubuji boardwalk
    Regenwoud

    07-09-2009, 00:00 geschreven door djveerle


    Categorie:Dag 17 & 18
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fruit tasting
    Een wandeling door de boomgaarden en het eten van tropisch fruit





    07-09-2009, 00:00 geschreven door djveerle


    Categorie:Dag 17 & 18
    Archief per week
  • 26/04-02/05 2010
  • 07/12-13/12 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 27/07-02/08 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Inhoud blog
  • Video 2
  • Video's
  • Video 3
  • Videofilmpjes
  • Back to Belgium
  • Laatste uren in Sydney
  • Back to ratrace
  • Brisbane to sydney
  • Dag 26: Brisbane to Sydney
  • Brisbane city cat
  • Dag 25: Brisbane City Cat
  • Edward Lodge Brisbane
  • Airlie beach/brisbane
  • Dag 24: Airlie Beach -Proserpine - Brisbane
  • genieten...


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs