ik heb al van sommige onder mijn voeten gekregen dat ik al zo lang niets meer gepost heb. jullie moeten begrijpen dat ik op een boerderij zat zonder wifi en vanop mijn gsm kan ik geen verhalen type. dus bij deze
ik ben nu terug in Brisbane na 7 weken op koogie downs aardbei boerderij te hebben gewoond en gewerkt. Het was zeer zwaar en vermoeiend werk. De aardbeien als ontbijt waren wel geweldig en ik heb er ook mooie vriendschappen aan overgehouden. Ik sliep in een kamer van 14 meisje (niet constant zoveel dames aanwezig). je had de tweeling nina en saskia vanuit duitsland, marion van frankrijk, martina vanuit italie, maria van uit chili, emily en liana ook van duitsland, oriane van frankrijk en dan ashana van de states. we waren een goed en hecht groepje. de sfeer heeft ons zeker en vast geholpen tijdens het harde werk. De goede herinneringen overheersen het harde en vermoeiende werk. de leven op de farm was zeker een ervaring en ik weet dat ik het overleefd heb en er altijd met veel plezier op zal terug kijken.
Ondertussen zijn ashana en ik sinds vrijdag in Brisbane. we zijn op zoek naar een auto via relocation om van hier naar cairns te rijden. Relocation houdt in dat we een auto gratis van de ene plaats naar de andere rijden dit in een bepaalde tijdsduur. Dit zou voor ons een goedekoop reis middel zijn.ik hoop niet meer te moeten werken tot ik terug naar belgie komen. Dat betekend dat ik dan wel zuinig zal moeten reizen.