Inhoud blog
  • School
  • tweede dag in mijn gastgezin
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Astrid in Honduras

    23-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Hey allemaal
    Het is weeral een hele tijd geleden dat ik nog iets geschreven heb op mijn blog, maar dingen zoals blogs en dagboeken zijn precies toch ni echt iets voor mij :) 
    29 september was het mijn verjaardag. We zijn die dag met een groep mensen naar een plaatsje gegaan waar erg arme mensen wonen. We hadden eten bij voor hen en balonnen en piñatas en er was zelfs cake. Ik had echt een "verjaardagsfeestje-gevoel" ookal was het niet voor mij :) Iedereen was heel erg dankbaar en er waren veel kindjes die vanalles van mij wouden weten en zo heb ik mijn spaans dus goed kunnen oefenen. ´s Avonds toen we thuis waren zijn mijn ouders pizza gaan halen en hebben ze happy birthday voor mij gezongen en zo heb ik dus voor de 2de keer mijn 18de verjaardag op een heel speciale manier gevierd.

    Op school gaat alles nog altijd een beetje chaotisch, maar mijn Spaans is wel al wa beter dus ik kan al iets gemakkelijker gesprekken aangaan en binnen kort moet ik enkele presentaties houden over België dus dan heb ik ook weer eens iets te doen :)
    Enkele weken geleden is er in de informaticaklas een deel van het plafond naar beneden gekomen terwijl wij er zaten, dat was wel even schrikken. Vooral omdat het allemaal op nog geen meter van een van mijn klasgenoten terecht kwam. Ik voelde mij plots niet meer zo veilig in de klaslokalen, maar gelukkig is het (voorlopig toch) bij die ene keer gebleven :P

    Morgen vertrek ik naar Copan met AFS. Dan zie ik de rest nog eens en kan ik eindelijk nog eens Nederlands spreken P Iedereen zegt ook dat het er super mooi is dus mag ik zeker mijn fototoestel niet vergeten want veel foto´s heb ik nog niet omdat ik steeds vergeet mijn fototoestel overal mee naartoe te nemen. Dus misschien schrijf ik volgende week nog wel iets over hoe het was in Copan :)

    23-10-2013 om 19:31 geschreven door Astrid  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)

    Archief per week
  • 21/10-27/10 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs