Heerlijk logeren temidden de natuur! Logeren in een hotel in de Ardennen is een van de beste garanties voor een lekker ontspannend weekendje weg!
12-08-2008
Relax Hotel Pip
Het Relax Hotel Pip is een familiehotel in het hartje van de kleine historische stad Sankt Vith aan de rand van het natuurpark de Hoge Venen-Eifel-Ardennen. Dit Ardennen hotel biedt een fascinerende mix van traditie en moderne comfort en laat u genieten van diverse vrijtijdsvoorzieningen in een landelijke omgeving. Het wellness-centrum met zwembad, sauna, whirlpools en zonnebank zal u helemaal relaxen. Ook de gastonomische fijnproever zal zijn hartje op halen in het restaurant van dit hotel. Dichtbij dit hotel in de Ardennen vindt men bovendien 3 prachtige golfterreinen op minder dan 30 minuten rijden, alsook het racecircuit van Francorchamps op slechts 15 minuten!
Het Hotel Le Roannay Francorchamps ligt in een prachtige omgeving, 300 meter van het circuit van Spa Francorchamps en 5 minuten van de nieuwe Thermen van Spa. Dit sterk aanbevolen Ardennen hotel straalt een en al gezelligheid en rust uit. Bovendien wordt in dit hotel in de Ardennen een gerenommeerde gastronomische keuken geserveerd en is er een wijnkelder met 10.000 flessen wijn! Een van de smakelijkste plekjes dus!