O.a. dit moois was er te zien in het Quiltcafé van vandaag! Sorry, dat speldenkussentje met roosjes was in het echt zooooo mooi, de foto is gewoon niet geslaagd
Verder werd er veel gekletst en gelachen, het was weer een top Quiltcafé! Op 14 december mogen we weer
Ik ging naar huis met een stapel nieuwe LQoL door verschillende dames met veel liefde gemaakt en bij thuiskomst bleek dat er een nobele onbekende er nog enkele aan de deur had afgegeven! Hartelijk dank, lieve dames, in ons vorig logje lazen jullie hoe erg jullie werk gewaardeerd wordt!
09-11-2012 om 22:44
geschreven door AntwerpenQuilt
Vorig jaar hebben wij in het UZA een lading quilts gekregen voor de werking van http://www.berrefonds.be/.
Onze voorraad is stilaan op en wij vroegen ons af of het nog mogelijk is om nog quilts te krijgen. We krijgen enorm veel positieve reacties van de ouders en willen graag onze samenwerking verderzetten.
Hopelijk krijgen wij een positieve reactie!
Vriendelijke groeten"
Klaartje ontving deze vraag in haar mailbox! Ondertussen heeft Klaartje al een nieuwe voorraad quiltjes in het UZA afgeleverd die dankbaar in ontvangst werd genomen.
Het is fijn om weten dat deze kleine LQOL zo gewaardeerd worden!
Mogen we jullie nog eens vragen om nieuwe quiltjes zodat onze voorraad hier niet te erg uitdunt? Graag dan in de grootte van 35 tot 40 cm en liefst in vrolijk gekleurde stofjes! Van de grotere maten quiltjes, voor voldragen kindjes, hebben we momenteel nog voldoende voorraad maar we weigeren ze zeker niet!
Met dank!
06-11-2012 om 00:00
geschreven door AntwerpenQuilt
Was u één van die 2.500
bezoekers tijdens de eerste editie van 'Een Vesting vol Quilts' in Woudrichem 2
jaar geleden ? Zo ja, dan hoef ik alleen maar te vertellen dat er een TWEEDE
EDITIE van komt: 13 t/m 21 oktober aanstaande. En dat we daarvoor héél graag een
of meer quilts van u willen lenen.
Was u er destijds niet, dan
geef ik u enkele simpele feiten over de eerste editie: 9 dagen lang, diverse
locaties in en rond de vesting Woudrichem, 400 (!) quilts, 2.500 bezoekers die
het gastenboek vol schreven met super-enthousiaste reacties. En vrijwel alle
quilts met afbeelding in kleur opgenomen in een groot formaat catalogus.
Voor de 2de editie vragen we
u vriendelijk om 1 of meer van uw werkstukken ter beschikking te stellen. Dat
kunt u simpel doen op www.scheringeninslag.com/tentoonstelling.
Doet u het wel vóór 21 september ? Eerder is natuurlijk beter... En vóórdat u
denkt: Mijn quilt voldoet niet: We stellen geen bijzondere eisen en we hebben
plaats voor alle soorten quilts: Van Traditioneel tot Art Quilt, van Trapunto
tot Sashiko, van Miniquilt tot Superkingsize .
Twijfelt u ? Kijk dan op onze
site voor antwoord op vaak gestelde vragen of bel ons even (na 17:00 uur) op
0183-309774. Iedereen die 1 of meer quilts aanlevert krijgt als bescheiden blijk
van grote waardering een gratis entreebewijs voor de
tentoonstelling.
Hoe dan ook: Misschien is het
handig om nu alvast de data voor de tentoonstelling vrij te houden in uw agenda:
13 en 21 oktober a.s.
Tot slot: Heeft u iemand in
uw omgeving die wellicht een quilt wil aanmelden en/of naar de tentoonstelling
zou willen? Wilt u dan deze mail doorsturen dan wel hem/haar ons webadres geven ?
We zien uw quilt met veel
belangstelling tegemoet.
Véronique & Jop
Duyvendak Schering
& Inslag Woudrichem T 0183-309774 www.scheringeninslag.com Met dank aan Duffy voor het doorsturen van deze mail!
13-09-2012 om 23:33
geschreven door AntwerpenQuilt
Deze oproep is vooral bedoeld voor de dames die tijdens de Provinciale dag in Wilrijk hun quilt opgaven voor de Nationale Quilttentoonstelling in Edingen.
Danny wil graag de juiste naam en de afmetingen van de opgegeven quilts kennen (afmetingen zijn noodzakelijk voor het verzekeren van de quilts). Graag deze gegevens naar : Rossenbacker Danny 0472/22.15.40 of rossenbacker@hotmail.com
Duffy maakt iedereen er attent op dat de datum van het Quiltcafé Het Boshuis gewijzigd is van 1 naar 8 september 2012! (uitzonderlijk dus de tweede zaterdag van de maand ipv de eerste)
De weervrouwen en- mannen voorspelden regen voor vrijdagmiddag maar het zonneke bleef ons de hele tijd goed gezind.
Voor enkele dames scheen ze zelfs wat té warm, er werden parasollekes bijgeplaatst of stoelen en tafels verhuisden wat richting schaduwrijke bomen.
We bestelden water per fles en niet per glas want kletsen maakt dorstig, genoten van de overheerlijke lunch en doken in onze portemonnee bij Lisette (het aanwezige winkeltje : http://www.calico-house.be/) Er waren fijne cadeautjes en een grandioze show and tell, een quilt ging verloren maar werd eerlijk terug bezorgd nog voor de quilter het verlies in de gaten had.
Kortom, het was weer een super zomerse quilting bee, een dag om niet te missen!
Wanneer : Vrijdag
27/07/12 van 10.30 u tot 16.00 u
Waar : Het
Rekreatief Doornstraat 600 2610 WILRIJK
Voldoende
parkeergelegenheid. Buslijnen in de Doornstraat 180 - 181 - 182 - 183
(zie ook : http://www.delijn.be)
Prijs
: 15 voor leden 18 voor niet-leden
Inschrijven
: Voor 20/07/12
Door storting met vermelding : provinciale dag
zomer 2012 + naam + lidnummer
Indien je voor meerdere personen
inschrijft, graag een e-mail ot telefoontje met de namen en de lidnummers van de
personen voor wie jij betaalt naar rossenbacker@hotmail.com
BE80 0015 2996 9377 BIC GEBABEBB BQV provincie
Antwerpen
Rossenbacker Danny 0472/22.15.40 Mortelmans Nicole
0498/15.94.47
05-07-2012 om 00:00
geschreven door AntwerpenQuilt
Voor de nationale quilttentoonstelling in Edingen worden er vanuit de provincie Antwerpen 16 quilts verwacht, naast de wedstrijdquilts en de misteriequilts!
Deze quilts mogen van gelijk welk thema, gelijk welke afmetingen zijn maar nog niet eerder tentoon gesteld!
Heeft u een quilt die u graag wil zien hangen in Edingen geef hem dan zo snel mogelijk op bij één van de drie provinciale verantwoordelijken.
Hun gegevens zijn :
- Danny Rossenbacker Essestraat 2 2220 Heist-op-den-Berg
Erg leuk om te lezen hoe deze lieve mensen onder de indruk waren van Antwerpen, van Antwerpen-Centraal, van ons en van onze werken .... Lees het verslag van hun dag Antwerpen, lees zeker ook de reacties en geniet van hun foto's!
Jacqueline en Ferry, bedankt voor jullie warme complimenten !!!
28-06-2012 om 21:15
geschreven door AntwerpenQuilt
Het valt ons regelmatig op dat bloglezers de link naar onze agenda nog niet gevonden hebben (of ondertussen verloren hebben?) Die link staat aan de linkerkant van het blog :
We doen ons best om de agenda foutloos en up to date te houden. Heb je weet van een quilt-interessante datum, mail hem met alle gegevens door. Vind je een fout in de agenda, maak er ons dan attent op aub.
De link naar ons mailadres vind je ook aan de linkerkant!
Net zoals de link naar ons fotoalbum, ook te vinden aan de linkerkant, onder de agenda :
En nu je er toch bent, bekijk het album van de QUIP-dag nog eens. Verschillende deelnemers stuurden ons hun foto's door, er was zelfs een enthousiaste kijker die ons adres vond! Hartelijk dank aan alle fotografes, quilting is sharing, quilten is delen!
26-06-2012 om 14:19
geschreven door AntwerpenQuilt
Busreis naar
de Nationale Tentoonstelling in
Edingen
Wanneer? Zaterdag 6 oktober
2010
Prijs? 14,00 voor leden /
17,00 voor niet-leden
De inkom van
4,00 voor de tentoonstelling is in de prijs
inbegrepen. Ben je in het bezit van een vrijkaart, dan wordt
de inkom op de bus terugbetaald. Drinkgeld voor de chauffeur
wordt betaald door de provincie.
Opstapplaatsen
: Wij voorzien volgende
opstapplaatsen:
1. Herentals Parking
Netepark - 8.00 u 2.
Wommelgem Rondpunt parking fruitkraam - 8.30 u 3. Brasschaat Parking Kerk Miksebaan - 8.45
u 4. Antwerpen Crown
Plaza Hotel Legrellelaan - 9.00 u 5. Mechelen Parking Mc Donalds Guido
Gezellelaan - 9.30 u
Vertrek vanuit Edingen wordt
voorzien om 16.00 u
Inschrijven vóór10
september 2012. De plaatsen zijn beperkt tot 55 personen! Door overschrijving op rekening BE80 0015 2996 9377 BIC GEBABEBB BQV - Provincie Antwerpen
Vergeet niet te vermelden :
Naam (zoals op je
lidkaart) Lidnummer Edingen 2012 Opstapplaats (HER WOM - BRAS ANT
MECH)
Indien je inschrijft voor
meerdere personen, geef de gegevens door via mail of telefoon Rossenbacker Danny 047/22.1.40 of rossenbacker@hotmail.com
Voor alle verdere
informatie : Rossenbacker Danny 0472/22.15.40 Mortelmans Nicole 0498/15.94.47
22-06-2012 om 13:50
geschreven door AntwerpenQuilt
Zaterdag 16 juni, we gaan voor het eerst QUIPpen in Antwerpen Centraal!
Enkele lieve echtgenoten staken een handje toe bij het op- en afbouwen, vroege dames hielpen spontaan met het ophangen van quilts en affiches.
Er werd een hele dag genaaid en gekletst, gesnoept en gedronken (ik zag zelfs champagne)!
Duffy zong ons enkele keren een quiltlied voor en samen zingend overstemden we soms het razende treinverkeer (al viel me dat nog goed mee)
We hadden een persoonlijke security, man van Emmy. Gelukkig had hij geen werk ... ik heb het dan over werk met veiligheid en diefstal hé, want hij stak wel de handjes uit de mouwen voor en na.
En de duiven die soms hoog over onze hoofden vlogen, hielden het ook netjes ... oef!
Er was enorm veel fijne interesse van het toch toevallig passerende publiek en we deden allemaal ons best om ze met het quiltvirus te besmetten.
78 quilters, uit verschillende provincies, enkelen zelfs vanuit buurland Nederland, namen deel en hadden een erg leuke dag. Sommigen gaven zich nu al op voor een volgende editie ...
De QUIP-organisatoren bedanken van harte alle dames en heren die op gelijke welke manier een handje toestaken, voor, tijdens en na de QUIP. En de bloemen waren erg fijn!
18-06-2012 om 16:13
geschreven door AntwerpenQuilt
Wat hadden we toch een geluk met het weer op de Schaapscheerdag in Heist-op-den-Berg! Het zonneke liet zich (voor het eerst dit jaar?) van haar beste kant zien en dat was dan ook duidelijk te merken aan het aantal bezoekers!
Kleine en grote kindjes kwamen bij Duffy zakjes versieren. De allerkleinsten deden het met kleurtjes, de groteren gingen met naald en draad aan de slag!
106 kindjes vertrokken met een blij gezichtje en een prachtig eigen tasje!
In andere tentjes werden er kunstwerkjes met klei gemaakt, broodjes op open vuur gebakken, vogeltjes aan stokken gefabriceerd, schapenjasjes tot tapijtjes gevilt .... Er waren standjes waar je zalfkes en crèmekes kon kopen voor allerlei kwalen en kwaaltjes, originele sierraden en handgeverfde wollekes, voorwerpen uit verre vreemde landen ... Je keek je ogen uit bij het schapen drijven (ik niet, ik heb geen schaap gezien ) en er was ook veel belangstelling voor het schapen scheren! De grote houten dansvloer was zelden leeg, grote en kleine voetjes gingen er op en neer ...