Ons klein wonder uit Kazachstan
Inhoud blog
  • DAGJE BOBBEJAANLAND
  • 18/10/2012
  • WOENSDAG 22/06
  • 3 JAAR
  • zaterdag 14/08
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    adoptieverhaal van Annemie & Nico
    18-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In Kazachstan

    Hallo allemaal daar bin België,

    Wij zijn goed aangekomen we hadden wel 3 kwartiers vertraging en hebben dan onze aansluitende vlucht net gehaald. We zitten nu tot morgen op hotel en dan kunnen we naar een appartement. De tolk en de coördinator zijn echt wel 2 lieve dames. Strakjes gaan we samen de streek verkennen maar ik denk wel dat ik mij dik moet aankleden want het is hier echt wel koud.

    Morgen zouden we ons kindje al te zien krijgen, en dan moeten we het 2 weekjes bezoeken en kunnen we terug richting België. U moet weten de tijd is hier 40 jaar blijven stilstaan, nu voor de koppels die naar Almaty kunnen is het wel iets anders dat is meer modern maar hier is echt terug in de tyd. Als het lukt zal ik morgen wel een een paar foto's bijvoegen.

    Ik ga jullie nu laten waarschijnlijk straks of morgen met meer nieuws ga nu wat rusten want wij zijn nu al een tijdje wakker

    Groetjes
    Annemie & Nico

    18-01-2009, 07:26 Geschreven door Annemie&Nico  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    16-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De dag voor het vertrek

    Hallo

    Het is nu de dag voor het vertrek, ik ben nog gaan werken vandaag heb het thans nog druk gehad ook nog. Ik wil alles netjes achter laten maar dat lukt niet altijd toch ik kan op het werk met een gerust hart vertrekken.
    Eerst een vooral wil ik mijn collega's al bedanken voor de voorbije week jullie leven echt wel met mij mee Nico & ik vinden het super. Collega's verkoop bedankt voor het kaartje super van jullie. We houden iedereen op hoogte .....
    Ten tweede wil ik iedereen bedanken voor de lieve berichtjes telefoontjes sms-kes .....
    Maar nu back naar de adoptie.
    Nico is vandaag naar de ambassade geweest om de visum te gaan ophalen en daarna door naar de vertaalster voor al de nodige documenten. Alles is in orde dus we kunnen vertrekken.
    Ik ga nu de koffers pakken het worden deze keer dikke truien, mutsen sjaals dikke jassen.
    Ik hou jullie zeker op de hoogte maar heb het vermoeden dat het nu wel een aantal dagen zal duren eer jullie nieuws gaan over ons (hangt af of de verbinding gaat werken op het appartement)??????
    Allemaal nog eens bedankt voor de steun
    Dikke knuffels aan iedereen
    Annemie & Nico

    16-01-2009, 18:45 Geschreven door Annemie&Nico  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rustdag

    Hallo allemaal,

    Vandaag was het een rustige dag was ook ontspannen vandaag en ik ben ook gaan werken. We wachten nog op de bevestiging van "het kleine mirakel" om te mogen vertrekken. Tot op heden kunnen we nog niet vertrekken. We worden wel een beetje ongeduldig maar we voelen de bui
    al hangen. Morgen moeten we echt wel bevestiging krijgen zodat ik mijn vliegtuigtickets kan blokkeren tot een latere afreisdata. Morgen gaat Nico nog naar Brussel voor ons visum op te halen in Ukkel en vandaar door naar Leuven om de vertaling.  Voor rest is er geen nieuws we blijven wachten.

    nog wat extra informatie over Kazachstan
    Oppervlakte: 2.717.300 km²
    Inwoners:      17.000.000
    Hoofdstad:    Astana
    Bevolking:      53% Kazachen; 30% Russen; 3.7% Oekraïners;
                         2.5% Oezbeken; 2.4% Duitsers; 1.4% Oeigoeren; 6.6% anderen
    Religie:          Moslim en Russisch Orthodox
    Talen:            Kazach en Russisch
    Munt             Tenge (1 euro = 158.62 kzt)


                                                         KAZACHSTAN OP WERELDKAART + VLAG VAN KAZACHSTAN

    oja hebben net bericht gekregen dat ze morgen het kindvoorstel zullen ontvangen dus het staat vast we kunnen vertrekken. Ik hou jullie zeker op de hoogte. Tot morgen

    Annemie & Nico

    15-01-2009, 00:00 Geschreven door Annemie&Nico  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slecht nieuws / goed nieuws

    Hallo allemaal,

    Ga eerst met het slechte nieuws beginnen.
    Gisteren met behulp van Marco zijn de documenten dan toch bij de vertaalster geraakt wij zo blij als zot, we hadden alles in orde. Om half 11 telefoon van de vertaalster op ons medisch attest ontbrak de apostille. Wat nu ? Na wat mailen en bellen was het inderdaad zo er moest nog een apostille op dat medisch attest dus moesten we terug naar Brussel. Zo gezegd zo gedaan Nico is dan met een bang hartje deze morgend maar naar Brussel gereden maar het is gelukt. Dan hebben we alles direct verstuurd naar de vertaalster en hebben al bericht gehad dat wij de vertaalde attesten morgen al kunnen afhalen. Wat spannend was me dat dit is wel niet gezond hoor deze keer was het echt stressen. Eind goed al goed.

    Het goede nieuws dan
    Onze visum is goedgekeurd en deze mag morgen al afgehaald worden. Bij deze wij zijn bijna klaar om te vertrekken enkel en alleen onze koffers nog pakken en we kunnen vertrekken.

    Nieuws van vandaag
    Vandaag hebben wij dan reisvoorbereiding gehad. Er waren 16 koppel aanwezig die tussen nu en twee maanden moeten vertrekken. Wij waren de enige die al vertrekkens klaar stonden. Maar wij zijn dan ook de enige Belgen die naar Kostanay reizen. Veel koppels moeten voor adoptie naar Almaty.
    Dus nu reizen we af voor max 3 wkn. We krijgen een coördinator die alles voor ons regelt.
    Verloop van deze 3 wkn
    Wij krijgen eerst een kindvoorstel dwz medisch dossier en algemene gegevens en een foto dan moeten wij een oké geven. Als de oké gegeven is
    kunnen ze hier in België al het nodige doen. Vanuit het kleine mirakel wordt vooral het medisch dossier nagekeken samen een dokter (heeft zelf een kind geadopteerd vanuit Kazachstan). Dan moet alles worden doorgegeven aan diverse instanties als zij een oké hebben gegeven mogen wij het kind bezoeken. (dit is kwestie van een aantal dgn loopt vlot). Dan moeten wij het kind 2 wkn bezoeken. Dan terug naar België
    Dan zijn wij ongeveer 1 maand thuis (kan 2 wkn tot 6 wkn zijn hangt van de regio af) en dan reizen we terug naar Kostanay. Daar moeten wij dan ongeveer 5 dgn verblijven om voor de rechtbank te verschijnen. Na de rechtbank terug naar België. Dan zijn wij ongeveer 6 wkn thuis en kunnen wij als het paspoort van ons kindje in orde is afreizen om het kindje te gaan ophalen. Dit zou een verblijf zijn van maximum 10 dgn. Het laatste verblijf willen wij zo kort mogelijk houden.

    Door de reisvoorbereiding zijn we gerust gesteld en weten we exact wat er op ons afkomt terwijl het de vorige dagen een beetje koffiedik kijken was en daardoor we een beetje in panniek waren maar dat is nu over er is terug rust.

    ps er is voor ons momenteel nog geen kindvoorstel en zolang er geen voorstel binnen is bij het kleine mirakel mogen wij niet vertrekken maar ze zeggen dat ze het voorstel voor vrijdag wel zullen binnen krijgen. We wachten dus nog op nieuws ...........

    Morgen meer nieuws
    Annemie  & Nico

    14-01-2009, 00:00 Geschreven door Annemie&Nico  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brussel

    Hallo allemaal,

    Vandaag hebben wij een dagje Brussel gedaan niet voor te gaan shoppen maar om al onze documenten in orde de brengen. Eerst naar de Ambassade voor een Visum maar het visum hebben we nog niet meegekregen we kregen nl te horen dat het misschien donderdag klaar zou zijn. Eveneens hadden ze ons uitnodigingsnummer niet ontvangen. Natuurlijk wij dadelijk naar "Het Kleine Mirakel" gebeld maar ons uitnodigingsnummer zou toch in de Ambassade zijn dus afwachten of het donderdag in orde komt. Vandaar naar het ministerie van Volkgezondheid voor een handtekening op ons medisch attest dat verliep vlot al een geluk dat er gps bestaat. Vandaar direct door naar het ministerie van Buitenlandse zaken maar daar had de gps het ook moeilijk mee hebben wel wat verkeerd gereden en kwamen pas om 11h40 daar toe. Daar de documenten van goed gedrag en zeden laten afstempelen en ik was terug in de auto om 12h10. We hadden het gehaald dus terug naar huis want al deze documenten moeten voor 14h00 bij de vertaleren zijn deze moeten dan ook nog vertaald worden. Dit is ons niet gelukt onze scanner doet het niet meer dus ik in alle vaart naar mijn zus in Mol en het is gescand maar we krijgen het niet doorgemaild maar dat gaat vandaag nog wel lukken zijn er nog vollop mee bezig. Wat dat ze ons vandaag aangedaan hebben is niet vol te houden maar wij vermoeden dat dit nog maar een begin is. Allez onze tickets zijn geboekt en liggen vast het staat nu "defenitief " vast wij vertrekken zaterdag in Frankfurt om 18h45. Morgen hebben wij reisvoorbereiding dus afspraak morgen met meer nieuws

    groetjes
    Annemie & Nico

    13-01-2009, 00:00 Geschreven door Annemie&Nico  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stressen

    Hallo,

    Het is maandag gisteren hebben wij dagje ontspanning gehad en wij zijn naar de cross gegaan in Ruddervoorde maar nu back
    to reality. Het is nu 20h00 eindelijk zijn mijn vliegtuigtickets geboekt het heeft een tijdje geduurd maar het is geregeld. Wij vertrekken
    dus zaterdag om 18h45 in Frankfurt en komen toe in Kostanay op 18/01 om 10h05. Ik heb aan Marco gevraagd of hij ons wilt weg doen naar Frankfurt en hij heeft al toegezegd bij deze Marco alvast bedankt. Morgen gaan we eerst naar de Ambassade van Kazachstan voor een visum en dan naar het ministerie van Buitenlandse zaken en dan naar het ministerie van Volksgezondheid als alles goed gaat zijn we morgenmiddag terug in Ham. Maar dan is het nog niet gedaan al deze documenten moeten dan nog naar de vertaler, maar dit gaat super snel als alles goed gaat zijn de documenten woensdag al vertaald. Morgen krijgt U meer nieuws hou onze dag is verlopen

    Groetjes
    Annemie & Nico

    12-01-2009, 00:00 Geschreven door Annemie&Nico  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Archief per week
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 20/06-26/06 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 09/08-15/08 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 23/11-29/11 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs