Wielersite Angelo Vandaele
Welkom op de wielersite van Angelo Vandaele
Angelo nodigt u uit op zondag 28/11/2010 op het 8ste EETFESTIJN in Kamphuis 't Haantje - Brandstraat 105 - 8755 Doomker

Inhoud blog
  • Resultaat: 11de op 85 deelnemers
  • Foto's Harchies
  • Programma 1 mei: Harchies (Henegouwen)
  • artikel uit de Krant van West-Vlaanderen
  • artikel uit Het Nieuwsblad
    Zoeken in blog

    Links
  • United Cycling Team Sint-Truiden
  • Wielerbond Vlaanderen
  • Velowallon
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto's en resultaten
  • Nieuwelingen 2003-2004
  • Junioren 2005-2006
  • Eerstejaarsbelofte 2007
  • Tweedejaarsbelofte 2008
  • 29-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaat 29-08-09: Gijzenzele: 19de
    Angelo werd vandaag 19de op 70 deelnemers te Gijzenzele (Oost-Vlaanderen), een wedstrijd voor Elite ZC & Beloften over 115 km.
    Slechts 27 renners reden de wedstrijd volledig uit.

    Angelo moest sprinten met 16 renners voor de 8ste plaats en werd 11de in de sprint.
    Angelo zat ver in de sprint aangezien hij bij het ingaan van de laatste ronde nog - spijtig genoeg tevergeefs - proberen weg te rijden is uit zijn groepje om zo nog een Top 10 uit de brand te slepen.

    Het parcours in Gijzenzele is een selectief parcours waar enkel de sterkere renners overblijven. Vorig jaar moest Angelo na ongeveer 70 km stoppen in deze wedstrijd na een lekke band. Ruiseledenaar Stijn Minne wint deze wedstrijd.

    Top 20 :

    1. Minne Stijn                                       C.T. Keukens Buysse Knesselare                                 02:45:00

    2. Vens Quincy                                    Jong Vlaanderen – Bauknecht

    3. Bauer Jack                                       Kingsnorth International Wheelers                                  00:00:30

    4. Nevens Sven                                     Royal Cureghem Sportif – Brussel

    5. De Rekeneire Pieter                          Schelderode Sportief

    6. Serry Pieter                                      Team Deschuytter – Abutriek Service

    7. Desmet Jeroen                                 New Heebra – Lombarden

    8. Bossaer Gatien                                 Josan Isorex Mercedes Benz Aalst                                00:02:02

    9. Remory Stijn                                    Van Eyck Sport

    10. Van Den Noortgate Kevin                 New Heebra – Lombarden

    11. Verraes Benjamin                            Davo – Lotto – Davitamon

    12. Moerman Detlef                               WC Soenens – Yawadoo – Germond Ingelmunster

    13. De Vreese Laurens                          Profel – Prorace Continental Team

    14. Van Acker Kevin                             Wielervereniging Nieuwe Hoop Tielen vzw

    15. Geldhof Stephen                             Team Fuga MTB

    16. De Man Christoph                           Wielerclub Hamme-Zogge

    17. Rusev Rusen

    18. Poppe Rutger                                  WK Noord West Brabant

    19. Vandaele Angelo                             BCV Works Cycling Team Ingelmunster

    20. Callens Dieter                                 MBK Bicycle Line


    Foto's van de wedstrijd volgen ...

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan


    28-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 29-08-09: Gijzenzele (Oost-Vlaanderen)

    Angelo koerst zaterdag 29-08-09 te Gijzenzele (Oost-Vlaanderen), een wedstrijd categorie 1.12 B voor Elite ZC & Beloften.

    gegevens wedstrijd:
    112 km
    I: Parochiezaal, Dorp, 9860 Gijzenzele
    K: Tent, Dorp, 9860 Gijzenzele

    De wedstrijd start om 15 uur.

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan




    27-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Maria-Aalter 23-08-09

















    25-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaat 23-08-09: Maria-Aalter
    Angelo werd vorige zondag 22ste op 73 deelnemers te Maria-Aalter.

    gegevens wedstrijd:
    categorie 1.12 B - individuele regionale wedstrijd voor Elite ZC & Beloften
    aantal deelnemers: 73
    aantal kms: 105 km of 25 ronden

    Na 2 ronden waren vooraan 3 aparte groepjes, een vijftal, daarna nog een vijftal en daarna nog een vijftal renners met in het zog ietsje verder het peloton. Vooraan troepten de eerste twee groepjes samen totdat ze met 11 waren. Angelo had de goede ontsnapping gemist.
    Een ronde daarna had dit groepje van elf al ruim één minuut voorsprong.

    Daarna heeft Angelo samen met twee andere renners een zevental ronden tussen het peloton en de eerste 11 gereden. De eerste elf diepten hun voorsprong stelselmatig uit. De sterkste renners waren dus weg ... en Angelo had de goede vlucht gemist.

    Daarna werd Angelo samen met zijn twee medevluchters opnieuw gegrepen. Daarna probeerden meermaals andere renners weg te geraken uit het peloton. Angelo was mee in iedere ontsnapping die probeerde weg te blijven uit het peloton.

    Naar het einde toe was de tweede groep aangedikt tot 16 renners. één renner liet men nog wegrijden en Angelo moest met 15 renners sprinten voor de 12de plaats en dit 7 ronden voor het einde.
    Vooraan had de nationale kampioen van Litouwen een lekke band zodat ook hij wegviel bij de eersten en 11de werd.
    Slechts 10 renners hebben de wedstrijd volledig uitgereden.

    Foto's van de wedstrijd volgen ...

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan


    21-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 23-08-09: Maria-Aalter

    Angelo koerst komende zondag 23-08-09 te Maria-Aalter, een wedstrijd categorie 1.12 B voor Elite ZC & Beloften.

    gegevens wedstrijd:
    105 km
    I: Café 't Hoekske, Wingenestraat,  9880 Maria-Aalter
    K: Café Casino, Wingenestraat, 9880 Maria-Aalter

    De wedstrijd start om 17 uur.

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Artikels uit de krant
    Artikels uit de kranten:

    <<
    Angelo Vandaele - BCV Works
    "Winnen voor eigen volk doet deugd"

    Angelo Vandaele veroverde in de open wedstrijd in Ruiselede zijn tweede seizoenszege. 'Voor eigen volk wilde ik me natuurlijk tonen', zegt de belofte. 'Toen ik bij een premiespurt doortrok, sloeg ik een kloofje. Het peloton scheurde. Met een groep van twintig man waren we weg. In de finale schoten nog negen renners over. Jimmy Janssens reed weg, maar ik kon hem bijbenen. Hij nam nog over, maar was duidelijk vermoeid. Met een late demarrage kon ik hem overboord gooien. Deze zege is een opsteker. Dit jaar ben ik een stuk sterker en regelmatiger geworden. Ik zit zeker niet op mijn tandvlees.' (TVM)
    >>

    <<
    Ruiselede
    Angelo Vandaele


    De wedstrijd kwam pas echt op gang toen half koers zestien renners het hazenpad kozen. Vier ronden verder werd de kopgroep tot negen man herleid toen Janssens, Diependaele, Van Speybroeck, Vandenbergh, De Meyer, Ver Eecke, Vandaele, Dieleman en Vanwymeersch de krachten bundelden.
    Bij het ingaan van de laatste ronde ging Janssens solo. De plaatselijke man Angelo Vandaele reed in één ruk naar de leider toe en liet hem meteen ook ter plaatse om nadien solo naar de zege te rijden.
    Vanwymeersch pakte de derde plaats voor Diependaele en Dieleman. (GL)
    >>


    20-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's Ruiselede 19-08-09
    Hierbij nog enkele foto's van Ruiselede.

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan




















    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's Ruiselede 19-08-09
    Hierbij enkele foto's van de wedstrijd te Ruiselede genomen door Christiaan Deborggraeve.

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan
























    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Ruiselede 19-08-09
    Hierbij enkele foto's van de wedstrijd te Ruiselede genomen door Roland Desmet.

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan










    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaat 19-08-09: Ruiselede: OVERWINNING !
    2de OVERWINNING van het seizoen !

    Angelo reed gisteren een open wedstrijd voor Elite ZC, beloften & Amateurs te Ruiselede.
    De bedoeling was na twee "rustdagen" - de eerste van dit seizoen - deze wedstrijd op te vatten als training gezien de vermoeide benen in het criterium te Ruiselede. Er kwamen 53 renners aan de start voor een afstand van 94 km.

    Met rustdagen bedoelen wij twee dagen niet op de fiets gezeten. Angelo is natuurlijk wel maandag en dinsdag een volledige dag en woensdagvoormiddag gaan werken bij zijn werkgever Stuivenberg te Ingelmunster waar Angelo het beroep van meubelbewerker uitoefent en dankzij zijn werkgever de woensdag, donderdag en vrijdag slechts een halve dag moet gaan werken in een 30 uren - week zodat het voor Angelo nog mogelijk blijft om te trainen en te koersen.

    De eerste drie ronden hield Angelo zich koest. Gewoon rustig in het peloton blijven, maar bij het ingaan van de vierde ronde reed Angelo weg van de groep om zo een premie te nemen aan de aankomstlijn en in plaats van toen te wachten op het peloton reed Angelo nog een tijdje voorop met slechts enkele meters voorsprong op het peloton.

    Kort daarop brak het deelnemersveld in twee stukken, zodat de kopgroep herleid werd tot een twintigtal renners.
    Deze twintig renners werden gereduceerd naar 17 en toen naar 16 aangezien één renner moest opgeven wegens mechanische problemen.
    De 16 overgebleven renners vielen nogmaals in twee groepen uiteen zodat vooraan 9 renners overbleven. Angelo was mee met de goede vlucht.

    In de laatste ronden probeerde een sterke Jimmy Janssens weg te rijden van de andere acht. Hij bleef op enkele tientallen meters voor het groepje van Angelo hangen en even leek het erop dat hij door niemand nog meer kon worden bijgebeend.

    In de laatste ronde speelde Angelo alles of niets en hij reed weg van zijn medevluchters naar Jimmy Janssens toe. Jimmy Janssens nam onmiddellijk over en samen reden ze in de laatste ronde naar de eindstreep toe voor de strijd om de overwinning. Angelo wist de door zijn inspanningen vermoeide Jimmy Janssens nog los te rijden en Angelo kwam solo over de meet met een handvol seconden voorsprong op Jimmy Janssens die tweede werd.

    De tweede overwinning van het seizoen en als Doomkerkenaar - Ruiseledenaar zeer sterk om te kunnen winnen voor eigen volk!

    Alhoewel Angelo van plan was om dit als training mee te doen waren de benen goed genoeg om er toch een lap op te geven met deze overwinning als resultaat. Hoewel dit een open wedstrijd was van categorie 1.18, was het grootste gedeelte van het deelnemersveld Elite ZC zoals u kan zien in de uitslag. Zestien renners hebben de wedstrijd volledig uitgereden.

    Top 20 :

    1. Vandaele Angelo                               BCV Works Cycling Team Ingelmunster                         02:14:00

    2. Janssens Jimmy                               Wielervereniging Nieuwe Hoop Tielen vzw                       00:00:06

    3. Van Wijmeersch Kristof                     Afdeling Oost-Vlaanderen WBV vzw                               00:00:17

    4. Diependaele Jürgen                           Wielerteam Decock – Capino Moorsele

    5. Dieleman Lieven                                MD CT Team

    6. Van Speybroek Bart                          Wielervereneging Artevelde vzw Gent

    7. Vandenbergh Wouter                         Wielervereneging Artevelde vzw Gent

    8. Ver Eecke Dimitri                              SDJ Delsol Team

    9. De Meyer Pieter                                KSC Denderstreek Labiekes

    10. De Rekeneire Kim                           Feest & Sportcomité Kwenenbos                                   00:01:10

    11. Vanhaverbeke Jurgen                       CT Keukens Buysse Knesselare

    12. Tempelaere Maarten                        Foronex – Shanks Vlaanderen CT                                  00:01:27

    13. Brulez Tom                                     WC De Molenspurters Meulebeke

    14. Slabinck Anthony                            Koninklijke VC ’t Meetjesland – Knesselare                    00:01:35

    15. Wannez Dimitri                               Section Hennuyère                                                       00:01:45

    16. Van Oyen Franky                            WC Sportvrienden – Eeklo

    17. Deberdt Xavier                                 Provinciale Afdeling West-Vlaanderen WBV                    00:04:35

    18. Impe Jasper                                    Team Deschuytter – Abutriek Service

    19. Lagae Korneel                                 MBK Bicycle Line

    20. Vaneecke Gerdy                             Provinciale Afdeling West-Vlaanderen WBV

    Foto's van de wedstrijd volgen ...

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan




    18-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 19-08-09: Ruiselede - open wedstrijd 1.18

    Na twee rustdagen - de eerste van dit seizoen ! - zal Angelo morgen starten in eigen gemeente in de open wedstrijd categorie 1.18 te Ruiselede.

    gegevens wedstrijd:
    94 km of 14 ronden van 6,7 km
    I: Parochiaal Centrum Den Tap, Aalterstraat 10, 8755 Ruiselede
    K: Sporthal, Tieltstraat, 8755 Ruiselede

    De wedstrijd start om 17 uur 30. Angelo doet deze wedstrijd mee ALS TRAINING.

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan




    16-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaat 15-08-09: criterium Ruiselede
    Angelo werd 22ste op 32 deelnemers in het criterium in eigen gemeente.
    Er waren 38 ronden van 1,8 km af te leggen.
    Angelo werd met zijn groepje uit wedstrijd genomen 6 ronden van 1,8 km voor het einde.
    Er kon nog één renner net uit de greep blijven van Angelo's groepje en Angelo moest sprinten voor de 19de plaats.

    Alhoewel er een beperkt deelnemersveld aanwezig was, was het toch een lastig criterium. Een beresterke Mario Willems werd winnaar van dit criterium. Dit was Angelo's tweede wedstrijd nadat hij terug is van de Rondes van Vlaams-Brabant en Namen.

    De komende dagen bouwt Angelo wat meer rust in en de volgende koers zal Angelo enkel meerijden ALS TRAINING.

    Het overschakelen van het rondewerk naar de regionale koersen is niet zo gemakkelijk, zeker aangezien zowel in Schuiferskapelle bij de beloften als gisteren in het criterium te Ruiselede het grote verzet een enorme rol speelden.

    Hieronder vindt u de volledige uitslag van het criterium te Ruiselede:

    1. Willems Mario                                  Kingsnorth International Wheelers                                  01:36:10

    2. D’Hondt Bram                                   Mez Team Belgium Snellegem

    3. Debruyne Giovanni                            Cycling Team Lutho

    4. Rolet Sylvain                                    Wielerclub Marke Clochet Systems vzw

    5. Vanlaere Kenny                                Mez Team Belgium Snellegem

    6. Huyvaert Tom                                   Isomax – Kentucky CT Middelkerke

    7. Chamon Alexander                            WC Soenens – Yawadoo – Germond Ingelmunster

    8. Langedock Mathieu                           Wielerteam Decock – Capino Moorsele

    9. Van Speybroek Bart                          Wielersportvereniging Artevelde vzw Gent

    10. Ververken Gerdy                             Mez Team Belgium Snellegem                                      00:00:43

    11. Vandaele Philip                               Cycling Team Lutho                                                      00:01:10

    12. De Lannoy Didier                             Afdeling Oost-Vlaanderen WBV – vzw                            00:02:00

    13. Diependaele Jürgen                         Wielerteam Decock – Capino Moorsele

    14. Ghequiere Dietrich                           Team Deschuytter – Abutriek Service

    15. Dieleman Lieven                              MD CT Team

    16. Bontinck Karel                                MD CT Team

    17. Lippens Brecht                                C.T. Keukens Buysse Knesselare

    18. De Landtsheer Steven                      Wielersportvereniging Artevelde vzw Gent                       00:03:00

    19. Moortgat Peter                                Wimi – Games – St. Martinus CT – Kerksken

    20. Serlet Manuel                                 KSV Deerlijk Gaverzicht vzw

    21. Christiaens Sam                             MD CT Team

    22. Vandaele Angelo                             BCV Works Cycling Team Ingelmunster

    23. Noris Adam                                    Manakau

    24. Stevens Dimitri                                Mez Team Belgium Snellegem

    25. Lyons Andy

    26. Slabinck Anthony                            Koninklijke VC ’t Meetjesland – Knesselare

    27. D’Hondt Filip                                   Mez Team Belgium Snellegem

    28. De Vriese Nic                                 Koninklijke VC ’t Meetjesland – Knesselare


    Hopelijk volgende koers(en) een beter resultaat.

    Foto's van de wedstrijd volgen ...

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.15-08-09: Foto's criterium Ruiselede























    13-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 15-08-09: criterium Ruiselede
    Angelo koerst komende zaterdagavond het criterium in Ruiselede.
    Als Doomkerkenaar - Ruiseledenaar is het maar meer dan normaal te starten in eigen gemeente.

    gegevens avondcriterium:
    68,40 km of 38 ronden van 1,80 km
    start: 19 uur
    Inschrijving & Kleedkamers: Autobedrijf Johan Van Loocke, Aalterstraat 86, 8755 Ruiselede
    Voorinschrijving: Wielerclub Molendorp Ruiselede (0476 / 74 15 33) - voorinschrijving mogelijk tot 14/08/09.

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan


    09-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.09-08-09: Foto's Schuiferskapelle

















    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaat 09-08-09: Schuiferskapelle: 18de

    Vandaag kwamen er 69 deelnemers aan de start voor de regionale wedstrijd "37ste Grote Prijs Bakkerij Vergote" te Schuiferskapelle voor Beloften U23.

    De wedstrijd werd gekenmerkt door vele ontsnappingen. Slechts 17 renners reden deze wedstrijd over 109,80 km volledig uit.
    12 renners werden 1 ronde voor het einde uit wedstrijd gehaald. Angelo werd ook één ronde voor het einde uit wedstrijd gehaald.
    Angelo werd 18de. De benen waren vandaag zeker niet super, maar Angelo heeft op karakter toch een Top-20 plaats uit de brand kunnen slepen. Hij is op iets meer dan 10 km voor hij uit koers werd gehaald nog weggereden uit zijn groepje en hij kon de renner Ken Boone nog bijbenen en inhalen om zo alleen te finishen voor de 18de plaats.

    Angelo was duidelijk nog niet volledig hersteld van de inspanningen van enkele dagen geleden in de Ronde van Namen. Vandaar heeft Angelo beslist om pas volgend weekend de volgende koers aan te vatten en nu woensdag niet te koersen. Toch is Angelo blij dat hij mee kon doen in deze koers te Schuiferskapelle voor Beloften U23, slechts een vijftal kilometers van onze gemeente Doomkerke - deelgemeente van Ruiselede.

    Normaalgezien zullen de volgende koersen ook dicht bij huis zijn.

    Top 20 :

    1. Chamon Thomas                               PWS Eijssen Cycling Team                                          02:34:25

    2. Dhollander Kristof                              PWC Jan Snel

    3. Lietaer Eliot                                      Wielergroep Beveren 2000 vzw                                      00:00:03

    4. Debrabandere Thomas                       KSV Deerlijk Gaverzicht vzw                                         00:00:11

    5. Declercq Tim                                    WC Soenens – Yawadoo – Germond Ingelmunster          00:00:16

    6. Devadder Glenn                                 KSV Deerlijk Gaverzicht vzw                                         00:00:41

    7. Vanden Bak Laurent                          PWS Eijssen Cycling Team

    8. Depoorter Dries                                 New Heebra – Lombarden

    9. Ghyselinck Jan                                 Wielergroep Beveren 2000 vzw                                      00:00:47

    10. Dupont Timothy                               Jong Vlaanderen – Bauknecht                                       00:01:21

    11. Verkinderen Frederik                       Jong Vlaanderen – Bauknecht

    12. Callens Dieter                                 MBK Bicycle Line                                                         00:01:30

    13. Vandommele Roy                            Foronex – Shanks Vlaanderen CT                                  00:02:19

    14. Maertens Jelle                                Foronex – Shanks Vlaanderen CT                                   00:02:45

    15. Colaert Pascal                                Team Deschuytter – Abutriek Service

    16. Vanmarcke Mathias                        New Heebra – Lombarden                                              00:03:35

    17. Vanbelle Mathias                            KSV Deerlijk Gaverzicht vzw

    18. Vandaele Angelo                             BCV Works Cycling Team Ingelmunster                         00:05:10

    19. Boone Ken                                     DMC – D Bike – Cycling Team

    20. Duynslaeger Vic                             New Heebra – Lombarde

    Foto's van de wedstrijd volgen ...

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan




    07-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 09-08-09: Schuiferskapelle
    Angelo koerst komende zondag te Schuiferskapelle (West-Vlaanderen) bij de Beloften U23.

    gegevens wedstrijd:
    109 km of 18 ronden van 6,10 km
    start: 15 uur
    Inschrijving: Tea Room 't Smoefelaerke, H. D'Hontstraat 29, 8700 Schuiferskapelle
    Kleedkamers: Club 77, H. D'Hontstraat 42, 8700 Schuiferskapelle

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan


    06-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Ronde van Namen 2009

















































    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaat Ronde van Namen 2009
    Angelo heeft de Ronde van Namen goed uitgereden. Hij eindigde in het eindklassement 29ste op 4 minuten en 2 seconden van de 28-jarige eindwinnaar, de Nederlander De Haan Sierk Jan van de Nederlandse ploeg Van Hemert.

    Wielergroep Beveren 2000 vzw won het ploegenklassement.

    185 renners verschenen aan de start van deze 62ste editie van de Tour du Namur.

    In het ploegenklassement eindigde BCV Works Cycling Team Ingelmunster slechts 24ste op 31 deelnemende ploegen.

    Behaalde resultaten van Angelo en zijn ploeggenoten :

    01-08-09: rit 1 Ronde van Namen: Namur - Vezin:

    1. Bart De Clercq        van het continentale team Davo             157 km in 3 uren 33 minuten en 2 seconden
    41. Angelo Vandaele             op 3 minuten 13 seconden in de sprint voor de 23ste plaats met 33 renners
    93. Peter Harinck                    op 5 minuten 42 seconden
    95. Jelle Schepers                    op 5 minuten 42 seconden
    116. Sylvester Sioen                op 7 minuten 22 seconden
    144. Kevin Glorie                    op 15 minuten 1 seconde

    opgave door materiaalpech: Dajo Van Belleghem

    02-08-09: rit 2 Ronde van Namen: Vencimont - Vresse-sur-Semois:

    1. Kim Borry         van wielerteam WC Soenens - Yawadoo - Germond Ingelmunster                    115 km in 2 uren 55 minuten en 45 seconden
    71. Angelo Vandaele              op 1 minuut 20 seconden in de sprint voor de 13de plaats met 76 renners
    90. Kevin Glorie                       op 3 minuten en 2 seconden
    94. Jelle Schepers                     op 3 minuten en 2 seconden
    107. Peter Harinck                    op 3 minuten 51 seconden
    142. Sylvester Sioen                  op 8 minuten 50 seconden

    Angelo was in deze rit betrokken in een valpartij na ongeveer een zestigtal km, maar hij kwam er gelukkig enkel met schaafwonden vanaf en hij kon zijn plaats in de eerste grote actervolgende groep vlug weer innemen.

    03-08-09: rit 3 Ronde van Namen: Gesves - Assesse

    1. Edwig Cammaerts   van het continentale team PCW Bodysol - Euromillions                159 km in 3 uren 43 minuten en 10 seconden
    48. Angelo Vandaele                op 12 seconden in de sprint voor de 3de plaats
    103. Kevin Glorie                       op 7 minuten 56 seconden
    117. Jelle Schepers                     op 22 minuten 15 seconden
    131. Sioen Sylvester                   op 22 minuten 15 seconden

    opgave door materiaalpech door te worden gehinderd door valpartij: Peter Harinck

    04-08-09: rit 4 Ronde van Namen: Philippeville - Tamines

    1. Vandersande Tosh      van Wielergroep Beveren 2000 vzw               139 km in 3 uren 31 min. en 5 seconden
    32. Jelle Schepers           in de sprint voor de overwinning met 80 renners
    57. Angelo Vandaele    in de sprint voor de overwinning met 80 renners
    110. Kevin Glorie           op 2 minuten 57 seconden

    opgave: Sylvester Sioen
    Angelo heeft na de vierde rit naar de arts van de organisatie geweest om een ontsteking van de klier in zijn oor te laten behandelen. De arts heeft  een kleine snee achteraan het oor gemaakt om de druk weg te nemen.

    05-08-09: rit 5 Ronde van Namen: Chevetogne - Namur

    1. Holloway Daniel       van het USA National Team                           156 km in 3 uren 38 minuten en 14 seconden
    43. Angelo Vandaele     op 14 seconden in de sprint voor de 6de plaats met 68 renners
    79. Kevin Glorie              op 2 minuten en 34 seconden
    80. Jelle Schepers            op 2 minuten en 34 seconden

    ALGEMEEN INDIVIDUEEL EINDKLASSEMENT:

    1. De Haan Sierk Jan        nationaliteit: Nederland              ploeg: Van Hemert Groep           5 ritten in 17 uren 22 minuten en 13 seconden
    29. Angelo Vandaele      op 4 minuten 2 seconden       (plaats 23 tot en met 30 op zelfde tijd in eindklassement)
    92. Kevin Glorie               op 30 minuten 33 seconden
    94. Jelle Schepers             op 32 minuten 36 seconden

    ALGEMEEN PLOEGENKLASSEMENT: ( de eerste 3 renners tellen mee voor het ploegenklassement )

    1. Wielergroep Beveren 2000 vzw                   5 ritten met eerste 3 renners opgeteld in 52 uren 8 minuten en 20 seconden
    24. BCV Works Cycling Team Ingelmunster    5 ritten met eerste 3 renners opgeteld in 53 uren 4 minuten en 31 seconden

    In bijlage kan u de rituitslagen en het algemeen eindklassement terugvinden.

    Foto's van deze ronde volgen ...

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan

    Bijlagen:
    Tour du Namur 2009.doc (1 MB)   




    29-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma 1 t.e.m. 5 augustus: Tour de la Province de Namur
    BCV Works Cycling Team Ingelmunster doet van zaterdag 1 augustus tot en met woensdag 5 augustus mee aan de Ronde van Namen voor Elite ZC & Beloften.

    De officiële website van de organisatie is : http://www.royalnamurvelo.be

    Er komen 31 ploegen aan de start en elke ploeg mag maximum 6 renners selecteren.
    BCV Works Cycling Team Ingelmunster heeft beslist volgende renners te selecteren: Peter Harinck, Jelle Schepers, Kevin Glorie, Sylvester Sioen, Dajo Van Belleghem en Angelo Vandaele.

    Als eerstejaarsbelofte heeft Angelo niet deelgenomen aan deze ronde.
    Als tweedejaarsbelofte heeft Angelo opgegeven in de laatste rit. Angelo was toen ziek in die periode.
    In 2008 eindigde BCV Works Cycling Team Ingelmunster 21ste op 31 deelnemende ploegen.

    In tegenstelling tot de Ronde van Vlaams-Brabant zijn de hellingen hier meer voor klimmers in plaats van klimmen op de macht zoals in de Ronde van Vlaams-Brabant. Ook is er een sterkere bezetting qua ploegen en renners dan in Vlaams-Brabant. Zowel Dajo Van Belleghem als Angelo rijden zowel de Ronde van Vlaams-Brabant als de Ronde van Namen dit jaar.

    Vorig jaar reden 3 renners van BCV Works Cycling Team Ingelmunster de Ronde van Namen uit:
    * Jelle Schepers werd 75ste op 3 minuten 47 seconden van eindwinnaar Jens Renders van de ploeg Palmans - Cras - Elmos;
    * Ken Vanmarcke werd 77ste ook op 3 minuten 47 seconden (Ken rijdt momenteel voor het continentaal team Jong Vlaanderen - Bauknecht);
    * Dajo Van Belleghem werd 86ste op 5 minuten en 5 seconden van de eindwinnaar.

    Palmans - Cras - Elmos won ook het ploegenklassement.


    Gegevens over de ritten in de Ronde van Namen van dit jaar:

    RIT 1:  zaterdag 01-08-09: wegrit Namur - Andenne:
    afstand: rit in lijn over 157 km
    vetrek: Salzinnes (Namur)
    aankomst: Vezin (Andenne)

    RIT 2: zondag 02-08-09: wegrit Vencimont - Vresse:
    afstand: rit in lijn over 133 km
    vertrek: Vencimont
    aankomst: Vresse-sur-Semois

    RIT 3: maandag 03-08-09: wegrit Gesves - Assesse:
    afstand: rit in lijn over 159 km
    vertrek: Gesves
    aankomst: Assesse

    RIT 4: dinsdag 04-08-09: wegrit Philippeville - Tamines:
    afstand: rit in lijn over 149 km
    vertrek: Philippeville
    aankomst: Tamines

    RIT 5: woensdag 05-08-09: wegrit Chevetogne - Namur:
    afstand: rit in lijn over 156 km
    vertrek: Chevetogne
    aankomst: Namur

    Meer gedetailleerde informatie omtrent de deelnemende ploegen, starturen, parcours, etc. vindt u terug op de officiële site van de organisatie.

    Met vriendelijke groeten,

    Jonathan




    Startpagina !
    Blog als favoriet !
    Foto
    Archief per week
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 20/12-26/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 30/11-06/12 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
    Zoeken met Google



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs