Welkom, op mijn blog, ik hoop hier positiviteit in jullie leven te brengen!
Gastenboek

Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Little Angel messages

19-08-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kaart van de dag 19-08-2014
Klik op de afbeelding om de link te volgen

19-08-2014 om 21:23 geschreven door Angel Feathers  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
18-08-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enkele Quotes






18-08-2014 om 18:38 geschreven door Angel Feathers  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Groei proces 18-08-2014
Klik op de afbeelding om de link te volgen

18-08-2014 om 18:33 geschreven door Angel Feathers  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boodschap voor 18-08-2015
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Angst,

Probeer je angst achter je te laten.
Vraag Michael om hulp en hij zal je helpen.
Door angst kom je in negatieve energie terecht en laat je toe dat waar je schrik voor hebt ook zal gaan gebeuren.
Dit is de boodschap die je uitstuurt in het universum door angst toe te laten.
Waarom probeer je niet te kijken waarom je angst hebt en wat je kan doen om dit om te buigen zodat je geen angst meer moet hebben.

18-08-2014 om 18:30 geschreven door Angel Feathers  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kaart 3
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Kaart 3

 

Liefdesleven

Hoe zit het met je liefdesleven?  Ben je single?  Dan komt er een nieuwe liefde op je pad.

Zoals je kan zien op de kaart, zal je niet meer alleen zijn.  Deze kaart zegt me dat je je speelsheid terug naar boven mag laten komen.  Doe eens gek!  Doe eens gelijk je vroeger deed toen je pas verliefd was of als je iemand zag zitten.  Wees niet verlegen maar speel, lach, dans en maak plezier.

Ben je niet single dan komt er een nieuwe wind in je relatie waaien.  Je gaat terug naar het begin.  Dat leuke toen je elkaar pas leerde kennen.  Die speelsheid.

Laat het kind in je naar boven komen!

In deze kaart zie ik ook vele bloemen wat voor mij wil zeggen dat je geliefde of de nieuwe wind wordt aangestuurd door hier boven.  Ze willen je laten genieten en je laten plezier hebben.  

Als het kaarsje wat uitgedoofd is, zal het binnenkort terug stevig gaan branden.  Alles komt goed en wordt geleid door hier boven.  (iemand die overleden is en je nauw aan je hart ligt)

Er is ook veel rood en bruin in de kaart, grote rode bloem, rode schoentjes wat voor mij wijst op het feit dat je niet te fel mag gaan zweven.  Blijf met de voetjes op de grond en liefst zo diep mogelijk in de grond. (aarden) Maar je mag wel nog steeds genieten, vergeet dat niet!

18-08-2014 om 18:23 geschreven door Angel Feathers  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kaart 2
Klik op de afbeelding om de link te volgen

kaart 2 

 

Godin.

Deze kaart staat voor mij dat het tijd is om jouw schoonheid te laten zien.  Laat zien wie je bent.  Durf in jouw kracht te gaan staan.

Op de kaart kan je duidelijk zien dat de engelen omgeven zijn door hele zachte en mooie kleuren maar ook van bloemen.  Bloemen omdat je mag genieten van het uitzicht.  Genieten van de schoonheid rondom je maar ook de schoonheid in jezelf.  

Wat me duidelijk opvalt is de mooie lelies.  Lelie is een bloem die staat voor zuiverheid maar ook een bloem die staat voor beminnelijkheid, geestelijke liefde.  De lelie staat voor puurheid.

De grote oranje zon op de achtergrond is voor mij het teken van de 2de chakra, de oranje chakra.  Deze staat voor evenwicht en en voor zuivere levenskracht.  Ze wordt gebruikt voor onze gevoelens.  Zoals je kan zien in de foto is de 2de chakra zeer groot en ben je dus overgevoelig.

Is het een beetje zwaar op dit moment?  Probeer even rust te vinden, luister naar zachte muziek en zoek de rust in jezelf.  Probeer je te herbronnen.  Dit kan enkel jij doen.  Het is tijd voor ME-time.  Laadt die batterijen op want je hebt ze nodig.

 

In de kaarten zijn 3 engelen te zien, dit staat voor mij dat je er zeker niet alleen voor staat maar ook hier is het belangrijk dat jij om die hulp vraagt.  Ga even rusten en kom dan volledig opgeladen in actie!

18-08-2014 om 18:22 geschreven door Angel Feathers  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kaart 1
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Kaart 1 


Beslissing


Deze kaart wil voor mij zeggen dat je een beslissing mag nemen om datgene wat je tegenhoudt los te laten. Loslaten dat kan je doen door in de natuur te gaan wandelen.  Ga eens op zoek naar een mooie boom, ga tegen de boom zitten en sluit je ogen.  Probeer 1 te worden met de boom en stel je voor dat je al jouw zorgen afgeeft aan de boom.  Voel hoe je zorgen via de stam, via de sappen van de boom naar de takken en vervolgens naar de blaadjes worden gebracht.  En van daaruit met de wind worden mee gevoerd.  Afgevoerd.

Laat het los en vraag de engel Jophiël om hulp.  Alles wat je nu loslaat heb je echt niet meer nodig.  

De Engel op de tekening laat de duiven los.  Een duif staat voor mij als teken van vrede.  Van zodra dat je beslist om wat niet meer bij je hoort lost te laten, zal je ook rust en vrede vinden.  

Op de kaart zie ik ook veel bloemen op de voorgrond, die staan voor mij als dank je wel van het hiernamaals.  Bedankt voor wat je tot nu toe hebt gepresteerd!  Je bent goed bezig.

Ik zie ook rozen en rozen zijn voor mij de bloemen met een prachtige uitstraling en geur.  Dit wil zeggen dat je jouw innerlijke schoonheid mag laten zien.  Je mag gezien worden.  Kom uit die schulp en laat je zien!  

Zoals je op de tekening kan zien zijn er achter de engel donkere onweerswolken.  Dat wil voor mij zeggen dat je het donkere en moeilijke achter je laat maar jij beslist of je gaat loslaten en wat je wil loslaten.


Aartsengel Jophiël is de Engel van schoonheid.  Zij kan je helpen om het positieve te zien in een situatie.  Zij staat ervoor bekend om mensen te bezoeken via de geur van rozen.  Dus als je een rozengeur ruikt, weet dan dat zij er is om jou te helpen.  Vraag haar om hulp wanneer je een duidelijke kijk wil hebben op vrijheid en vreugde.

18-08-2014 om 18:21 geschreven door Angel Feathers  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kies jouw kaart vandaag
Klik op de afbeelding om de link te volgen Welke kaart trekt jou aan?  1, 2 of 3?

18-08-2014 om 18:08 geschreven door Angel Feathers  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)



Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 


Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs