ANDREA CROONENBERGHS
Foto
Foto
Zoeken in blog

Foto
Foto
Andreaa Croonenberghs
Flikken,,
06-09-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kris love Britt
Tony is nieuwsgierig hoe het was met Britt en Kris en vraagt hoeveel Britt hem heeft ze zegt: ' 11 een alf!" Tony is helemaal onder de indruk!

BLABLA

Tony wacht tot Britt nog meer verteld, maar dat wil ze nog niet. Ze wil geen gezeur van DIT (dienst intern toezicht) hebben.

BLABLABLA

Britt vraagt aan tony of ze het verhoor alleen wilt leiden, omdat ze met Kris heeft afgespoken in de combi. Tony stemt toe en zegt:'Over een uur bel ik je en dan kom je, en 1 tip als je het nog geheim wil houden, spreek dan in het vervolg niet af in ons stamcafè van de flikken!'.
In de combi zit Kris al op Britt te wachten, Britt zegt dat ze in het vervolg niet meer in de combi wil afspreken. Omdat ze het gevoel heeft dat heel het korps naar hen zit te kijken. Kris denkt dat dat komt omdat hij van DIT is, Britt bevestigd dat! Kris zegt dat ze het moet negeren, en dan belt Tony naar Britt dat ze dringend moet komen; Britt antwoord: 'Tony dat is nog geen uur hè!'.

BLABLABLA

By het commersariaat staat Kris op Britt te wachten, en hij zegt dat hij geen zin heeft om nog verstoppertje te spelen. Britt gaat naar binnen en zegt: ' We praten vanavond verder!'
Tony informeert wat Kris kwam doen en Britt zegt:"TONY,, ik heb het helemaal verknald!'

06-09-2008 om 00:00 geschreven door Oksana  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wistjedatjes!
>>> vele agenten van de gentse politie vrijwillig figureren  in Flikken tijdens hun vrije tijd
>>>Flikken vroeger de studio moest delen met recht op recht
>>>Een oud-scoutsleider van Joke herinnert zich Joke als een zeer dynamische en "ondeugende" kabouter. Een echt 'Haantje de voorste'
>>>De misstap van Raymond een suggestie van Ludo Hellinx was
>>>Bij de scouts de rimboe-naam van Axel Daeseleire Rama zou  geweest zijn
>>>Buiten Tros ook scandinavische en franstalige zenders geïnteresserd zijn in de aankoop van de serie Flikken; er zijn zelfs contacten met het Arabische Dubai.
(En Britt in het Arabisch, kan Andrea dat voorstellen? "Mocht het er ooit van komen, dan wil ik het wel eens horen. Ik heb me al in het Frans bezig gezien, zelf dat is raar.")
>>>Buiten een franse versie ook een afrikaanse versie bestaat van windkracht10 waarin andrea de rol van Anne vertolkte
>>>Cahit Kader Gürbüz (speelde de zus van sellattin) hielp om de Turkse dialogen zo correct mogelijk uit te spreken, ze verstaat Turks maar kan het niet spreken.
>>>Andrea haar huis eens niet binnen kon omdat de deurwaarder zich van nummer had vergist
>>>Zowel Andrea, Axel en Ann ceurvels de slechte gewoonte van roken hebben
>>>Ann ceurvels haar lievelings eten is als wat ongezond is en soms het ontbijt durft over te slaan bij een draaidag. Andrea houdt het dan bij gezond eten en neemt ook een doos met homeopathische pillen mee (je weet nooit waar het goed voor is natuurlijk)
>>>Ann Ceurvels in de clip  it's so unreal van zorik te zien is. Ze kust pascal Bal
>>>Axel Daeseleire dj speelde op het trouwfeest van Jan Verheyen (regisseur teamspirit)
>>>Andrea tamboerijn kan spelen
>>>Maarten Bosmans een kat heeft die Pluim noemt
>>>Andrea ieder jaar enkele darmspoelingen laat doen
>>>Katelijne Verbeke ook kostuums ontwerpt o.a. voor het stuk raket naar de maan waar ook Ludo Hellix in meespeelde.
>>>Het idee van Sofie Beeckman pet van Ann Ceurvels zelf kwam.
>>>Maarten Bosmans op de eerste opname dag er al in slaagde om een blooper uithalen hij bleef tijdens een achtervolging hangen achter het trotoir
>>>Rebecca Huys een kleinere rol kreeg in de derde reeks om dat ze zwanger was, ze geraakte niet meer in haar uniform
>>>Mark tijsmans eet met zijn mes in de linkerhand en zijn vork in de rechterhand.
>>>Mark tijsmans  tijdens de productie Romeo en Julia een eigen loge heeft, die hangt vol met harry potter.
>>>
Volgens Tania Kloek,  Axel de best kussende acteur is.
>>>
Mark oorspronkelijk zijn haar in het blond moest verven voor de rol Benvolio maar dit niet kon doen omdat hij in Flikken speelt. Daardoor heeft onze Benvolio een blauwe kleur in zijn haar die afwasbaar is.
>>>
De verschillende versies van 'koningen' overal waar de musical speelt plaatselijk op nr 1 stond.



06-09-2008 om 00:00 geschreven door Oksana  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)


Foto

Rondvraag / Poll
Andrea Croonenberghs was is Steracteur Sterartiest:
SUPER!!,, ze moest zeker tot in de finale geraken!
Goed,, de halve finale was voldoende!
Bwaaa,, valt wel mee,,
SLECHT,, Waarom heeft zij daar zooo lang in gezeten? HALVE FINALE? ^^
Wat is steracteur sterartiest?
Wie is Andrea Croonenberghs?
KIJK NIET NAAR STERACTEUR STERARTIEST!
HAHA,, Mark Tijsmans wass veel beter!!
Bekijk resultaat


Gastenboek

Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


Blog als favoriet !

Foto


Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs