Woensdag: Vandaag hebben we besloten een rustige dag in te lassen. We zijn eten gaan zoeken in een lokale winkel en vanaf toen was het de auto in richting LA. De airco in de auto heeft wel overuren moeten draaien want het was voor de eerste keer echt ondragelijk warm. Eenmaal in LA aangekomen zijn we op zoek gegaan naar het strand. En dat vonden we al snel in Santa Monica . Een mooi groot strand langs de bergen en een pier waar een mini pretpark op stond. Echt zoals in de filmkes. We hebben snel onze auto geparkeerd, ons zwemgerief aangedaan en hup het strand op en de zee in. Man wat was het water koud. Dat hadden we niet gedacht aangezien het zo warm was buiten. Na het zwemmen hadden we honger en zijn we de pier op gegaan voor een snelle hap, want we mochten de zonsondergang toch niet missen. Het was echt prachtig de zon ging onderjuist een stukje achter de bergen en een stukje in de zee. Super. We hebben er even een romantisch moment van gemaakt haha! Eenmaal de zon onder was zijn we terug gereden. Richting de stad en hebben we een moteleke gezocht. En gevonden. Again Americas best value Inn. Op naar morgen!
Donderdag zijn we vroeg opgestaan om LA te verkennen. Het was wel niet zo makkelijk om de hop on hop off bus te vinden aangezien de stopplaatsen niet stonden aangeduid. Dus besloten we maar te wuiven (gelijk zot) tot de bus stopte. En ja hoor dat werkte. Eerst hebben we de paarse route gedaan. Die bracht ons langs the financial district, Chinatown, Little Tokyo, downtown dus om te eindigen in HOLLYWOOD! Jawel we zijn er geraakt en al snel zagen we the walk of fame met al zijn gekke souvenirswinkeltjes en museums zoals madam Tussaud. We zijn snel van de hete bus afgestapt richting airco. We hebben snel iets gegeten en zijn toen op de bus gestapt richting universal studios. Het was echt ondragelijk warm op de dichte bus, geen airco amaaai. Maar goed dat we er snel waren. We zijn even het dorpje van de studios ingewandeld en hebben verfrissing gezocht bij de fonteinen. Het was daar echt wel sjiek, jammer dat we maar 20 min de tijd hadden om het te verkennen. Als laatste tour hebben we de rode route gekozen, die bracht ons langs de verschillende shoppingcentra, farmermarket, sunsetboulevard, melroseplace, the strip, rodeodrive (waar alle bekende gaan shoppen) en niet te vergeten Beverly Hills. Jammer genoeg hebben we niet echt iemand bekend gezien. Om de dag te eindigen hebben we besloten om het Hollywood-teken van dichterbij te gaan bekijken en zijn we gaan cruisen langs de sjieke villas/ kastelen van Beverly Hills. D
Hier is onze eerste update se. Het vliegen was zwaar, we konden geen van allen slapen op de vlieger. We hadden wel schermkes voor ons bezig te houden dus dat was wel goed! Ene keer aangekomen waren we allemaal doodop en blij dat we konden gaan slapen!
Maandag zijn de mannen eerst de auto gaan halen en amai 't is ne schone. Ne witte dodge! En veel beenruimte dus das wel heel goed! Daarna zijn we vertrokken richting San francisco. We hadden geparkeerd aan Pier 39 en toen was het de stad in. Meteen hadden we al besloten om een hop on hop off bus te boeken om de stad te verkennen en dat was een schitterend idee. Alle vliegen in één klap! Union square, the busness center, the painted ladies, Golden Gate park, the Golden Gate Bridge, City Hall, Chinatown, Coittower, Palace of fine arts, Piramid building,... allemaal hebben we het gezien. En mooi dat het was. Het enige nadeel was dat het heel ,koud was op de bus. Amaaaai. Eens van de bus af zijn we terug gekeerd naar pier 39 en zijn we wat gaan eten en toen was het de auto in om een slaapplaats te gaan zoeken buiten de stad.
Dinsdag was het vroeg dag! We zijn gaan ontbijten in Denny's en toen terug de auto in richting Yosemite! Het landschap onderweg was prachtig. Juist voor het park binnen te gaan zagen we langs de weg enkele practige watervalletjes. Avonturiers dat we zijn, besloten we snel langs de rotsen naar beneden te klimmen om dichter bij te gaan kijken. En dat leverde prachtige foto's op, het was echt de moeite. We zijn toen doorgereden naar het park waar we de grote watervallen zagen en de mooie bossen om uiteindelijk te eindigen helemaal boven op de berg met een schitterend uitzicht! We besloten om door te rijden naar Sequoia een ander natuurpark, maar daar vonden we maar geen slaapplaats de motels waren vies en duur en nog eens in de bergen ook. Dus terug afdalen was de boodschap. 1,5 uur later waren we terug beneden maar nog niet in de bewoonde wereld. Nog eens een half uurtje later wel.Visalia das het stadje waar we terechtkwamen en waar we een motel hebben gevonden! Maar goed want iedereen was uitgeput. Snel bed in dan maar!
Het is woensdag en we zijn net wakker en klaar om te vertrekken richting LA. We hebben besloten om Sequoia maar over te slaan, na al die avonturen van gisteren.Het is weer schitterend weer en we zijn weer helemaal opgeladen. Nu naar Malibu LA, hopelijk wordt het een zonnige dag aan het strand!