Inhoud blog
  • Dag 18: Los Angeles
  • Dag 17 : Las vegas - Los Angeles
  • Dag 16: Grand Canyon - Las Vegas
  • Dag 15: Grand Canyon
  • Dag 14: Kayenta - Grand Canyon
    Zoeken in blog

    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda

    Reisverslag Amerika 2009
    Rondreis Westkust USA
    19-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 12: Moab

    Vandaag hebben we een bezoekje gebracht aan Arches National Park. Om wat avontuur in de dag te brengen zijn we Devil's Garden ( het meest afgelegen punt van het park ) te voet gaan verkennen.
    En avontuur hebben we gevonden: Na een kilometer of 9 wandelden we tussen 2 steile rotswanden en ineens was de weg versperd door een waterpoel ontstaan door een flashflood ( gek verschijnsel wanneer het bij +- 35 graden ineens begint te stortregenen en heel de boel overstroomt. ). Enkele mensen hadden zich al door het water gewaagd en stonden dan  ook tot ver boven hun middel erin. Aangezien het water allerminst van Caraïbische kwaliteit was besloten we dan maar om een rotsbelimmingske te wagen. Heel plezante onderneming op een bijna verticale wand.
    Na veel miserie en gepuf eindelijk boven geraakt, hoor ik in 1 keer een soort van paniek. Ons Annemie bengelde daar op 2,5 meter van de grond en kon niet meer omhoog of omlaag.
    Ik ben dan naar beneden geklauterd om te gaan helpen,maar ja 2,5 meter hoog daar kan ik dus ook nie aan he. Met wat strategisch coachwerk van mijnen twegen is ook Annemie op eigen  kracht op de rots geraakt ( dikke prestatie trouwens !!! )

    Achteraf hebben we ons nog wat gea:museerd met mensen in dat water te zien sukkelen ondanks verwittigingen dat het dieper was dan het er uit zag. tja "niet luistern = voelen" zei ons ma vroeger altijd.

    S'avond nog gaan eten bij een restaurant waar ze gisteren tot ver op het straat stonden aan te schuiven om binnen te kunnen. Niet slecht daar en zeker niet duur.

    Ondertussen terug in de lodge,we hebben hier HBO en momenteel is Madagascar 2 bezig: All hail, King Julian!



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs