Druk op de dropknopbox om je bestand naar mij te verzenden.
Rondvraag / Poll
Wat zijn Paige haar krachten?
Charmed
Kom alles te weten over je favoriete serie
19-04-2011
Alyssa Milano
Jeugd (1972-1985)
Milano werd geboren als dochter van Thomas "Tom" Milano, een montageman die zorgt voor de muziek in een film, en Lin Milano, een voormalig modeontwerpster en talentenmanager. Milano besloot al op driejarige leeftijd, nadat ze verschillende films op de televisie had gezien, dat ze actrice wilde worden. Milano groeide op in haar geboorteplaats Brooklyn . Haar carrière ging uiteindelijk van start op achtjarige leeftijd, toen ze tijdens een open auditie de rol van weeskind June in de Broadway-musical Annie won. Na een looptijd van 18 maanden werd ze vervangen door een jongere actrice en kreeg ze de rol van Adel in de musical Jane Eyre. Nadat haar tijd bij die musical voorbij was, verscheen ze in John O'Keefe's All Night Long in de Manhattan's Second Stage Theatre.
Nadat ze in 1983 een kleine rol had gespeeld in de kleine film Old Enough, waarin ze de zus van de hoofdpersoon uitbeeldde, deed ze auditie voor verscheidene pilos om een carrière in de televisiewereld te beginnen. Toen ze auditie deed voor de rol van Samantha Micelli in Who's theBoss?,had ze het script nog niet gelezen. Desondanks kreeg ze de rol van detomboy. Voor haar rol moest ze met een Brooklyns accent praten. Ze was hiermee opgegroeid, maar onderdrukte dit accent toen ze het theater in ging. De actrice gaf toe dat ze veel problemen had met het terugkrijgen van dit accent. Who's the Boss werd pas een seizoen later opgepakt door ABC en werd na de première op 20 september 1984 een groot succes.
Milano, die de eerste elf jaar van haar leven heeft doorgebracht in New York City, moest voor de opnamen van de televisieserie verhuizen naar Lost Angeles Ze ging er met enkel haar vader heen. Haar moeder bleef achter met haar pasgeboren zoon Cory, omdat ze niet zeker wist of de serie wel langer dan één seizoen uitgezonden zou worden en niet haar leven wilde omgooien voor iets dat van korte duur was. Who's the Boss was echter een groot succes en niet veel later kwam ook haar moeder en broer naar de westkust. Milano groeide uit tot een kindster en kreeg om die reden de rol van de dochter van Arnold Schwarzenegger aangeboden in Commando, een actiefilm die in 1985 werd uitgebracht.
Holly Marie Combs (San Diego, 3 december 1973) is een Amerikaanse actrice.
Combs is bekend van televisiefilms naar ware gebeurtenissen zoals Born on the Fourth of July, A Perfect Stranger en Sins of Silence. De eerste televisieserie waarin ze te zien was, is Picket Fences.
Haar bekendste rol is die van Piper Halliwell in Charmed . Naast actrice is ze ook producer van onder andere Charmed. Na het vertrek van Shannen Doherty uit de serie, werd Combs de oudste zus in de serie. In haar rol van Piper moet ze voortdurend het evenwicht in de familie zien te bewaren en tegelijk een goede moeder en echtgenote proberen te zijn. Haar echtgenoot in Charmed is Leo Wyatt, gespeeld door Brian e Krause.
In het echte leven was Combs van 28 februari 1993tot 1997 getrouwd met acteur Brian Smith. Daarna was ze verloofd met Storm Lyndon maar die relatie liep stuk in 2000. Vervolgens leerde ze op de set van Charmed haar tweede echtgenoot, David Donoho kennen. Het stel trad in het huwelijk op i14 februari 2004. Op dat moment was Combs zeven maanden zwanger van haar eerste zoon, Finley Arthur. Op 26 oktober 2006 werd haar tweede zoon, Riley Edward, geboren. Op 26 mei 2009 werd haar derde zoon, Kelley James, geboren.
Rose McGowan werd geboren op 5 september 1973 als de tweede van uiteindelijk zes kinderen van de Frans-Amerikaanse moeder Terri en de Ierse vader Daniel. McGowan groeide op in een omgeving waarin de sekte Children of God centraal stond. Hoewel haar moeder de cult in 1978 verliet, bleef het een grote rol in haar leven spelen.
Omdat haar vader contacten had met de Italiaanse modewereld, werd McGowan op 3-jarige leeftijd een model voor onder andere het tijdschrift Vogue Bambini. Nadat haar vader zijn echtgenote verliet voor een kindermeisje, nam haar moeder de opvoeding van de kinderen over. McGowan vertelde in een later interview dat zij echter degene was die de verantwoordelijkheid op zich nam voor haar kleinere broers en zussen. Haar ouders scheidden toen McGowan negen jaar oud was. Niet veel later verhuisde de familie naar de VS en werd een leven opgebouwd in Oregon.
Toen McGowan 14 jaar oud was, overtuigde een toenmalige partner van haar moeder haar dat McGowan verslaafd was aan drugs. In 1989 werd ze hiervoor naar een afkickkliniek gestuurd. Hierna vervreemde McGowan zich van haar familie en was ze een jaar lang dakloos. Ze stapte naar de rechter en emancipeerde zich met succes van haar moeder. Hierna verhuisde ze naar Seattle om bij haar tante in te trekken. Later woonde ze bij haar vader in Montréal en bezocht ze een kunstacademie.
Hernieuwd succes
McGowan bij de première van Grindhouse in maart 2007In het najaar van 2001 kreeg McGowan haar eerste vaste rol in een televisieserie. Ze kreeg de rol van Paige Matthews in de succesvolle serie Charmed. McGowan diende als vervanger van Shannon Doherty, die het vorige seizoen opstapte. Hoewel in eerste instantie werd gedacht dat actrices als Jennifer Love Hewitt, Jennie Garth, Fairuza Balk,Eliza Dushku, Vanessa Marcil en Lacey Chabert Doherty zouden vervangen, werd bevestigd dat McGowan deze rol ging vervullen.
McGowan speelde vijf seizoen lang de jongste zus vanHolly Marie Combs en Alyssa Milano. Ondanks de lange werkdagen, bleef McGowan in verschillende films spelen. Zo vertolkte ze de roodharige actrice/zangeres Ann-Margret in de miniserie Elvis (2005) en had ze een kleine rol in Brain De Palma's The black Dahlia (2006). In het laatste seizoen boden de producenten haar aan uitvoerend producent van de serie te worden. Omdat haar geen extra salaris betaald zou worden, wees McGowan dit af.
McGowan ontmoette regisseur Robert Rodriquez op het CannesFilm Festival van 2005. Hij raakte onder de indruk van haar en bood haar een auditie aan voor zijn opkomende film Planet Terror (2007). De opnames vonden plaats toen McGowan nog twee maanden verplichtingen had aan Charmed. Ze vloog heen en weer om zowel mee te kunnen werken aan Planet Terror als een contactbreuk met Charmed te vermijden. Ze vertelde in een interview dat ze in deze periode last had van uitputting en als resultaat enorm in gewicht afviel. Naast het spelen in Planet Terror, kreeg McGowan ook een bijrol in Quintin Tarantino's tegenhanger Death Proof (2007).
Prue, Piper en Phoebe Halliwell zijn drie zussen die samen gaan wonen in San Francisco, in het huis van hun overleden grootmoeder. Op een stormachtige nacht doen ze een huiveringwekkende ontdekking: ze vinden Het Boek van de Schaduwen en komen erachter dat ze van een goede lijn heksen afstammen. Elke heks heeft haar eigen speciale kracht. Prue heeft de gave telekinese toe te passen, ze kan voorwerpen verplaatsen met haar gedachten, Piper heeft geleerd de tijd stil te zetten en Phoebe krijgt visioenen over situaties die in de toekomst gebeuren. De serie volgt de zusjes die een gevecht voeren met zichzelf, de jaren negentig en het kwaad, dat hen aan alle kanten bedreigt . Ze bestrijden demonen en houden de familietradities in ere door het geheim van de Charmed Ones te bewaren.
Piper: Yeah, the onley halliwell that actually likes earthquakes. Preu: T dont like them, but at least I dont run naked through the house screaming, "Run for your lives." Phoebe: Ok, that is such an exaggeration... I was wearing slippers.
(Phoebe just come back from New York) Phoebe: Yeah, I should've stayed. Now, why didn't you tell her I was coming back? Piper: And risk her changing the locks? I don't think so and besides, I think you should've been the one to tell her not me. Phoebe: Good point, Chicken Little. It's just so hard for me to talk to her. She's always been more like a mother. Piper: That's not her fault. She practically had to sacrifice ... Phoebe/Piper: Her own childhood to raise us. Phoebe: Yeah, yeah, yeah.
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Over mijzelf
Ik ben heidy
Ik ben een vrouw en woon in West Vlaanderen (België) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 15/04/1999 en ben nu dus 26 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Zingen, Dansen ,Acteren en natuurlijk naar Charmed kijken!.
Geef je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de mailinglist.
Heey iedereen, Ik ken bepaalde toffe sites en zou ook graag van jullie een paar sites teweten te komen want dan kan ik die hier plaatsen en kan iedereen die fan is (hier) ook die sites bezoeken grtz. _Heidy_x