Niet zoveel speciaals, gewoon een beetje gezellig gemaakt want hier is maar weinig volk in het weekend. Dingen zijn wel een beetje uit de hand gelopen maar ik heb beloofd mijn mond te houden en er noch tekst noch fotos of filmpkes van te posten :p.
Zondag
Allemaal niet veel goesting gehad om iets te doen om wille van de avond ervoor dus dat was maar een tamme dag en gewoon nog wat genoten van de laatste dag vakantie.
Maandag
In de voormiddag nog wat administratie in orde gebracht en in de namiddag dan onze eerste les in het frans. Niet zo makkelijk, maar de prof deed wel zijn best om niet te snel te praten denk ik. Want in het begin vroeg hij naar buitenlanders en we waren in die les (ACCESS) maar met 8 fransen en 6 belgen :). Het is gewoon goed concentreren en achteraf van stefan gaan overschrijven wat we hebben gemist :p. Alleen is het ambetant dat die hier zelfs voor hun PC lessen alles in het frans krijgen dus als ik terug kom in België kan ik waarschijnlijk niet eens met access in het engels omgaan :). Dan na de eerste lesdag wouden we savonds weggaan. Afspraak was om 10u bij de fietsen want er stonden al mensen tegen ongeveer 10 te wachten in het centrum. Dan komt michiel pas aan om 10.25: "ja mannen ge had mij moeten bellen he, ik was met onze pa aant skype". Ok dan maar met vertraging vertrokken. Dan onderweg vliegt ineens stefan zijn ketting teraf. Ge hoorde direct al dat het serieus was en ik kon maar niet stoppen bij lachen :D (zie fotos hieronder). Na 10 min klungelen dan toch er terug op gekregen, maar zijn handen waren nog zwarter nu als die van een neger. Maar dan toch goed kunnen wassen achter de toog van het erasmuscafé. Aangezien da maar een dooie bedoening was in de stad (onbegrijpelijk voor ne eerste lesdag) zijn we teruggekomen naar onze koten en hebben we ons op een dekentje in het gras gelegd en sommige hebben dan wa wijn gedronken. Maar ik had daar nog ne degout van van de zaterdagavond dat ik maar schoon heb gepast :) (deze keer :p).
Dinsdag
Geen les gehad, gewoon weer wat kalm aan gedaan en nog wat administratie geregeld. Dan zijn we wat gaan voetballen en gaan gooien met een american football want ik had zo ene gekocht een paar dagen geleden :D. Volledig bezweet want het was hier vooraan de 30 graden vandaag. Wil ik fijn een douchske gaan pakken. Maar manneke lief meisjes zijn nogal vuil. Eerst lagen daar overal haren zowel in de douche als teruit en dan nog het ergste van al had die haar vuil maandverband op de dingen gelegd waar ge normaal de kleren op legt. En dan maar iet zeggen van jongens !!!. Morgen vroeg les dus we gaan niet te gek doen vanavond en gwn wa junglespeed spelen en ik heb een goed voorgevoel dat ik ga winnen ze :p.