ja ja. -10 graden vannacht. ik heb het vuurtje in de veranda maar aangezet zo kunnen mijn potplanten niet bevriezen; want ik heb twee olijfbomen, 1 laurierboom, rozemarijn, bougainvillea, oleander, agapanthus etc... en daar wil ik volgende zomer nog van genieten...
< TERUG NAAR DE HOMEPAGE VAN MIJN WEBSITE, KLIK HIER 29 nov10 ;behoorlijk koud vandaag -4gr. toch vind ik dit fijn. 01dec10 ; -7 gr--- en bitterkoud door 4 beaufort-windje. wist je dat er een formule bestaat om de gevoelstemperatuur te meten: de meest gebruikte is de formule van JAG/TI voor de liefhebbers : Twe=13.12+0.6215xT-11.37x(3.6xV)0.16+0.3965xTx(3.6*V)0.16 (T is luchttemperatuur in graden Celsius, V de gemiddelde windsnelheid in meters per seconde en Twe de gevoelstemperatuur in graden Celsius)
> terug naar de homepage van mijn website ; KLIK DAN HIER
ben vandaag (terug) gaan wandelen, na kijkoperatie aan linkerknie. zo'n 10 km. 't ging goed, alleen tempo maken dat is wat minder maar met training zal' t wel gaan meevallen, zeker.! heerlijk zonnig en koud, maar droog weertje !
> meer weten over wandelen: KLIK DAN HIER en klik dan in de rechterkolom voor meer weten over wandeltechnieken, wandelweer, wandeltips en wandelclub eurek@
> afbeelding is gemaakt op wandelvakantie in oostenrijk, in het lechtal, tirol, steeg, aug2010, wandeling simmswaterval ; > verslag van deze wandelvakantie KLIK DAN HIER
ik kon het niet laten, na mijn eigen zelfgemaakte website ; KLIK HIER ; was het weer eens tijd voor iets nieuws .. een eigen blog leek mij leuk. de komende tijd zal ik hier dingetjes die mij bezighouden gaan neerzetten.
> klik ook eens op de afbeelding (foto gemaakt op het griekse eiland samos)
Welkom op mijn blog. Hier ga ik geregeld mijn 'carpe diem'-etjes schrijven. Toch wens ik ook de aandacht te vestigen op mijn eigen site: KLIK HIER Ik beschrijf daarop in het bijzonder onze reiservaringen in GRIEKENLAND op diverse griekse eilanden, en wel over >20-tal bezochte eilanden;
> HOBBY : ook interessante weetjes over 'NORDIC WALKING', 'WANDELEN', FIETSEN' ; allemaal de moeite waard om even te bekijken.
Veel lees- en kijkplezier, hier en ook op : MIJN WEBSITE
ps: afbeelding is gemaakt in het archeologisch museum te rhodos, > meer weten over rhodos ? klik hier ps. ik neem ook deel aan het 'ORISTE-FORUM'; een griekenland-forum met pit !